383
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń28 tys.
  • Odpowiedzi96
  • Ocen na +0
383 ppt ?

Brzydka znaczy wierniejsza? (97)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Brzydka znaczy wierniejsza?

Napisał(a): gość -

Przeszedlem metamorfozę swojego ciała. Miałem lekki brzuszek i mialem cel zrobić na nim ładną kratkę. W necie znalazłem adres: treningdieta@gmail.com Powiedzialem im co mnie boli, a oni ułożyli mi rozpiske diety i ćwiczeń. Minęło 4 miesiące a ja wyglądam całkiem inaczej! Nigdy bym nie powiedział, że to osiągne w tak krótkim czasie. Brzuch mam piękny:) a dodam że nawet go nie ćwiczyłem he

INTERIA.PL

Reklama

gość a moja zona nie jest brzydka/ jakkolwiek to zabrzmi/ a puszczała się z dyrektorem w pracy. i to z takim brzydalem ze masakra - straszy!!!
cóż - takie jesteście, macie wszystko ale ciągle wam mało......
Cóż, za mało dbałeś o żonę. Ona chciała być zauważona. Twoja wina ewidentnie!

brzydkie maja sila rzeczy mniej okazji do zdrady dlatego sa "wierniejsze" to tak samo jak by ktos zapytal co jest lepsze do zjedzenia pyszna dojzala slodka pomarancza czy kwasna cytryna .. jedno i drugie ktos zkonsumuje tyle ze pomaranczke bedzie chcialo zjesc 10 a cytryne jeden /dwoch ... wiec to nie tyle same kobiety decyduja tylko ich wyglad daje mozliwosci albo i nie ...

Reklama

Napisał(a): amey -

Wierny to może być pies względem swego pana. Kobiety natomiast, tak samo zresztą jak i mężczyźni szukają partnera, który zadowoli je w łóżku. Wiadomo bowiem , iż panowie nie zawsze starają się i nie potrafią wykreować sytuacji na tyle magicznej i naturalnej aby kobieta otworzyła się na zabawę dającą satysfakcję obu stronom. Jeśli kobieta trafi na takiego magika to może zechcieć dłużej pozostać przy takim facecie.
Powyższa sytuacja dotyczy w takiej samej mierzy kobiet mniej i więcej urodziwych bo w tej zabawie nie o to chodzi.

Reklama

Napisał(a): Wedro -

Z reguły to te ładne są pewne siebie bo wszyscy im dają fory za to jak wyglądają, stąd też mają wredny charakter. "Brzydkie" z kolei są szykanowane przez otoczenie z powodu wyglądu i chcą to nadrobić jak najlepszym charakterem, choć są też "brzydkie" i wreeeeedne.
Są oczywiście też ładne i bardzo sympatyczne ;)
Każdy ma wady, a że akurat niektóre związane z charakterem przejawiają się u tych pięknych to tak się utarło i przyjęło.
Osobiście znam nieziemsko ładne dziewczyny w moim otoczeniu, które są bardzo sympatyczne, wierne i w porządku ;)

Znam kobietę rany gdybyście ją zobaczyli porażka nie obrażam ale strasznie zaniedbana przy tym duża nadwaga ma męża i córkę pracowałam z nią ale to nie mój typ zachowania by mówić o niej koleżanka to co robiła w głowie się nie mieściło.Facetów miała na pęczki kto chciał to ją miał co lepsze tak grała przed mężem wierną a do każdego kochanka mówiła misiu no cóż chyba żeby się nie pomylić.I jaka była naprawdę obraz sieroty tak zaniedbana ale uważam po prostu ta łatwa co chce być łatwą a facet który chce sobie ulżyć skorzysta i już i nie ma że brzydka wierniejsza.Ja mam mężą dziecko i jakos nie umiała bym dotknąć innego faceta nie mówiąc z nim spac beeeeee!!!!to obrzydliwe uwielbiam kochac się ze swoim mężem i tworzyć sobie "figury geometryczne w sypialni":-)po co zdradzać i robić z siebie........przecież mam już męża.Nie rozumie tych kobiet które potrafią tak robić .Może jestem dziwna ale brzydziła bym się innego
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • Co to znaczy że uroda nie idzie w parze z charakterem
Do góry strony: Brzydka znaczy wierniejsza?