7
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń75
  • Odpowiedzi3
  • Ocen na +14
7 ppt ?

brzydki zapach i plesn (4)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

brzydki zapach i plesn

Napisał(a): ~babuszka -

Kochania brzydki zpach z pralki i zmywarki do kazdego prania czy zmuwania dodaj wycisniet skorke z cytryny i awsze bedzie swierzy zapach najpierw daj ze dwie i pozniej juz wystarczy polowka, Czarne plamy plesni w kabinie czy wannie zlikwiduje Domestos zielony popryskaj zostaw na klka godzin splucz i bielutki, Polecam z doswiadczenia ja 80 latka pozdrawiam serdecznie,
INTERIA.PL

Re: brzydki zapach i plesn

Napisał(a): Gość -

Blandare51 Trzeba myc od czasu do czasu... A tak a propos: pralka jeszcze smierdzi? A w toalecie? Pod wanna? A pod lozkiem? A w lozku?......
Jeden z forumowiczów szukał sposobu domycia pamiątki rodzinnej... nocnik po dziadku przechowywany jako cenna pamiątka ( ręcznie wykuty ze stali i cudnie pomalowany na zewnątrz oczywiście.

Chcieli ten nocnik nadal eksploatować aby służył ich małym dzieciom, ale małe brunatne grudki jak skała były nie do rozpuszczenia.

Myślę że ten dziadek nigdy nie mył swojego ulubionego nocnika.

Reklama

Re: brzydki zapach i plesn

Napisał(a): ~sco -

zbigniew1933
Blandare51 Trzeba myc od czasu do czasu... A tak a propos: pralka jeszcze smierdzi? A w toalecie? Pod wanna? A pod lozkiem? A w lozku?......
Jeden z forumowiczów szukał sposobu domycia pamiątki rodzinnej... nocnik po dziadku przechowywany jako cenna pamiątka ( ręcznie wykuty ze stali i cudnie pomalowany na zewnątrz oczywiście.

Chcieli ten nocnik nadal eksploatować aby służył ich małym dzieciom, ale małe brunatne grudki jak skała były nie do rozpuszczenia.

Myślę że ten dziadek nigdy nie mył swojego ulubionego nocnika.
Dbaj zatem o odbyt i regularnie wylizuj
« Wróć do tematów
Do góry strony: brzydki zapach i plesn