53
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń594
  • Odpowiedzi47
  • Ocen na +0
53 ppt ?

Budowa hali magazynowej (48)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Budowa hali magazynowej

Napisał(a): ~goscier -

Przemyślcie to. Najlepiej od razu konsultować się z JARTOM, oni siedzą w branży od dosyć dawna, a przede wszystkim mają 99 proc. rynku. Moim zdaniem przy aktualnym wyborze jaki jest w nieruchomościach nie ma większego sensu budowa nowej hali, zdecydowanie lepiej postawić na coś istniejącego. I w tym przypadku przejmiecie te hale na bardzo dobrych warunkach.

Re: Budowa hali magazynowej

Napisał(a): ~Arelie -

Na jakąkolwiek firmę byś nie zdecydował, zwróć szczególną uwagę, na to w jak sposób zabezpiecza ona szczeliny dylatacyjne, tak aby spełniały one normy bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Bardzo dobrym materiałem uszczelniającym, jest Litaflex od firmy Protector -https://www.d(...)oz.pl/, bo spełnia on wszystkie wymagane w tym przypadku normy oraz ma wysoką klasę odporności ogniowej.

Re: Budowa hali magazynowej

Napisał(a): ~Jurekk77 -

W hali również bardzo ważny jest odpowiedni sprzęt m.in podnośniki dlatego z własnego przykładu mogę polecić Ci firmę Lemarpol w której możesz kupić bądź wynająć wózki widłowe i podnośniki. Stawiają jedynie na najlepszych światowych producentów i do tego możesz liczyć na serwis oraz mozliwość zakupu części na miejscu :)

Re: Budowa hali magazynowej

Napisał(a): ~miskor -

Obserwujcie bazy JARTOM i wykorzystujcie to, co oni tam mają. Naprawdę teraz można przejmować genialne lokalizacje na bardzo dobrych warunkach. Od lat nie mieliśmy do dyspozycji aż takich hal magazynowych, również gotowych pod prowadzenie w nich działalności. I właśnie to ma kluczowe znaczenie.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Budowa hali magazynowej