Odpowiadasz na:
Budowa hali Produkcyjnej

~Krystian
Temat dodał(a):
~Krystian -
Szanowni, noszę się z zamiarem zbudowania hali produkcyjnej i poszukuję solidnej firmy zajmującej się obróbką metali i przygotowywania przyrządów do produkcji i narzędzi. Chcę to zlecić Zakładom Mechanicznym Kazimieruk, bo wiele osób ich poleca i mają wieloletnie doświadczenie. Czy macie jakieś doświadczenia? Proszę tylko o rzetelne informacje, sprawa jest pilna.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Budowa hali Produkcyjnej

Napisał(a): ~cabyrt -

Po wybudowaniu hali produkcyjnej musicie też rozejrzeć się za odpowiednim wyposażeniem do niej. Ja od siebie mogę wam polecić zapisanie sobie kontaktu do firmyhttps://www.p(...)alu.pl/ Od nich zakupicie wysokiej jakości napędy przemysłowe, w które warto zainwestować.

Reklama

Re: Budowa hali Produkcyjnej

Napisał(a): gość -

Słuchajcie, a czy w takiej hali produkcyjnej, powinno się instalować tego typuhttp://www.ds(...)rodukty klapy odcinające? Podobno nie tylko zwiększają one bezpieczeństwo ale także pomagają dbać o środowisko. Powiedzcie mi co wy o tym sądzicie?

Reklama