Komentarze (29)

Dodaj komentarz

Napisał(a): ~Marzenian -

Pamiętam ten mecz oraz mojego buka :) nie pochwalę się na kogo stawiałem. Dzisiaj już trzeba być zorientowanym gdzie warto grać. Który bukmacher jest faktycznie legalny i płaci w Polsce podatki.
Od zeszłego roku weszła ustawa hazardowa, która reguluje, którzy bukmacherzy są w Polsce legalni. Ze swojej strony mogę polecić bukmachera:https://topbu(...)aklady/ . Może mniej popularny, ale ciekawa oferta.
Odpowiedź (0)

YAROBIC MOZNA ALE:::

Napisał(a): ~www.ponton.pl -

to gra na ruwnzm poziomie wisla jest e jest za silna
Odpowiedź (0)

BOOK TWÓJ WRÓG :)

Napisał(a): ~obstawiacz - Sosnowiec -

Real wygra meczyk z palcem w d a kursik w expektcie 1, 75 dajecie 100 i po meczu macie 175 czyli 75 zet na osłodę po wtopionym meczyku
acha i gwarantuję wam że jeśli jesteście największymi fanami wisły (ja też jej kibicuję) to jeśli obstawicie Real to bedziecie podczas meczu kibicować królewskim a wisłe bedziecie mieć w .... hehe taki POWER ma obstawianie
ale jeśli Wisła wygra lub zremisuje to po początkowym na Real będziecie się cieszyć że Wisłą dała jednak radę i żeby najlepiej im dokopała w rewanżu
Tylo nie obstawiajcie na Wisłe w meczu w Madrycie bo tam najlepszy klub świata (RM) zatanczy sobie z wisłą krakowiaczka :) a booki zgolą waszą kasiorę, a na Real nie warto będzie stawiać bo kurs będzie śmieszmy (ok 1, 1)
Odpowiedzi (5)

Obstawiam w Expekt

Napisał(a): ~tenisowy szpec -

obstawiam codziennie głównie tenis ziemny :)
jest to 100% bezpieczne a nawet jak zakładałem konto u booka była promocja i dotałem 100 zeta do zagrania :)
Expekt na wypasione kursy na tenisa np:
równe szanse w meczu: kursy 1, 87 - 1, 87
a w profie 1, 8 - 1, 8 i do tego podatek 10% od wygranej buuuuuuuhahahahhahaha olewam polskich booków cipłym moczem z góry na dół i nawet nie potrafią zrobiś serwisu do obstawiania przez net a stronke profa to chyba jakiś uczniak zrobił na informatyce za 5 zł <lol>
A tak rano wstaję właczam kompa i obstawione
a jechać do booka naziemnego - komu by sie chciało - szczególnie po przegranej
Odpowiedzi (2)

BeCk(CHAM)

Napisał(a): ~RUGBY -

No Ja Mysle Ze Jak Wisla Moze Wygrac tylko Pod Jednym Wzgledem ... Jak Cudowny Pan B. Bedzie Walil Karniaki Bauahaha !!!!!!!11
Odpowiedź (0)

Stawiam

Napisał(a): ~kibic -

Ja stawiam wynik Wisła - Real 0:7. Kto wie gdzie mogę tak obstawić i ile zarobię?
Odpowiedzi (2)

W najlepszym wypadku...

Napisał(a): ~skinhead -

Tylko w naljepszym wypadku jezeli hiszpanie zlekcewazom polakó mozew dojsc do remisu, ale w madrycie wisła zostanie rozgromiona przez real i nie ma innej opcji. Nie ma co sie łudzic, i nie stwaiajcie czasem na wisłe jesli nie chcecie przegrackasy. Przecierz to jest oczywiste ze real madryt wygra z takim benjaminkiem jak wisła kraków.
Odpowiedzi (1)

WISŁA - REAL - 4:1

Napisał(a): ~yebaka -

Jak to nie oplaca sie stawiac na Real??!!! Przecież nawet najmnijeszy kurs u Williama Hilla (1.61) nie jest zly. Co to za piep...??!!!! Ale w sumie fakt, nie oplaca sie stawiac bo to wtopione pienadze!!!
Odpowiedzi (1)

Help!

Napisał(a): ~Cichy -

Jak mozna grac przez internet w zaklady?Z gory dzieki!
Odpowiedzi (1)

zaklad

Napisał(a): ~jeaah -

obstawialiscie kiedys poprzez internet? czy to bezpieczne?
Odpowiedzi (2)
Dodaj komentarz