9
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń30
  • Odpowiedzi8
  • Ocen na +1
9 ppt ?

Busko Zdroj gdzie z malymi dziecmi (9)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Busko Zdroj gdzie z malymi dziecmi

Napisał(a): Andzej11 -

Pierwsze miejsce to Pizzeria 105 są tam kulki i jedna z lepszych pizz adres to Busko-Zdrój, Plac Zwycięstwa 8 nie daleko znajduje się fontanna następne miejsce to Pic burger Adres: Wincentego Witosa 2, 28-100 Busko-Zdrój mieści się przy rondzie w stronę Nowego Korczyna wjazd od strony od strony Kielc od strony Nowego Korczyna zakaz skrętu w Lewo jest tam też miejsce dla dzieci na górze lokalu następne miejsce to Kulkolandia. Sala zabaw dla dzieci
adres: Boczna 4, 28-300 Busko-Zdrój z tego co pamiętam tam też podają kawę i ostatnie miejsce nie dawno powstałe to dopiszę zaraz czy dają tam kawę nie wiem ale pewnie tak

Napisał(a): MaMaa -

Dziekuje za odpowiedz. Z opinii znajomych Pic burger to raczej niewypal. Ja tam jeszcze nie bylam. Raczej chodzi mi o to zeby z takim 2-3 latkiem isc gdzies spotkac sie napic sie kawy zjesc chocby ciastko do tego ale i zeby maluch pobawil sie sam. Do kulkolandii samego go nie puszcze. Musialabym chyba z nim po tych labiryntach chodzic. 😉

Reklama

Andzej11 Pierwsze miejsce to Pizzeria 105 są tam kulki i jedna z lepszych pizz adres to Busko-Zdrój, Plac Zwycięstwa 8 nie daleko znajduje się fontanna następne miejsce to Pic burger Adres: Wincentego Witosa 2, 28-100 Busko-Zdrój mieści się przy rondzie w stronę Nowego Korczyna wjazd od strony od strony Kielc od strony Nowego Korczyna zakaz skrętu w Lewo jest tam też miejsce dla dzieci na górze lokalu następne miejsce to Kulkolandia. Sala zabaw dla dzieci
adres: Boczna 4, 28-300 Busko-Zdrój z tego co pamiętam tam też podają kawę i ostatnie miejsce nie dawno powstałe to dopiszę zaraz czy dają tam kawę nie wiem ale pewnie tak
znajduje się nie daleko mebli bodzio raj urwisa nazwy dokładnie nie pamiętam Bohaterów Warszawy 40, 28-100 Busko-Zdrój

co do parkingu to większość znajdują się blisko lub na terenie lokalizacji

MaMaa Dziekuje za odpowiedz. Z opinii znajomych Pic burger to raczej niewypal. Ja tam jeszcze nie bylam. Raczej chodzi mi o to zeby z takim 2-3 latkiem isc gdzies spotkac sie napic sie kawy zjesc chocby ciastko do tego ale i zeby maluch pobawil sie sam. Do kulkolandii samego go nie puszcze. Musialabym chyba z nim po tych labiryntach chodzic. 😉
no ale tak szczerze to jadłem gorsze burgery niż w Pic Burger więc no tragedii tam nie ma ale szału też nazwa sama mówi za siebie Pic Burger :D

Reklama

Napisał(a): Dobrawa1 -

MaMaa Dziekuje za odpowiedz. Z opinii znajomych Pic burger to raczej niewypal. Ja tam jeszcze nie bylam. Raczej chodzi mi o to zeby z takim 2-3 latkiem isc gdzies spotkac sie napic sie kawy zjesc chocby ciastko do tego ale i zeby maluch pobawil sie sam. Do kulkolandii samego go nie puszcze. Musialabym chyba z nim po tych labiryntach chodzic. 😉
Pomyśl, to nie boli, o co ty tutaj pytasz, na ogólnodostępnym forum. Na forum ogólnodostępnym, gdzie są ludzie z całej Polski...kobieta pyta o Busko Zdrój. Sprawdź w internecie, ale nie na forum.

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów". Lem

Napisał(a): MaMaa -

A gdybym pytala z Gdanska byloby ok?
Dobrawa sama pomysl. Jak widac Andrzej chyba jest z okolic bo odpowiedzial na moje pytanie za co bardzo dziekuje. A jesli Dobrawo nie masz nic madrego do napisania na temat to nie pisz prosze.

Reklama

Napisał(a): Dobrawa1 -

MaMaa A gdybym pytala z Gdanska byloby ok?
Dobrawa sama pomysl. Jak widac Andrzej chyba jest z okolic bo odpowiedzial na moje pytanie za co bardzo dziekuje. A jesli Dobrawo nie masz nic madrego do napisania na temat to nie pisz prosze.
Twoje pytania są nielogiczne. Nikt przy zdrowych zmysłach nie pyta o takie rzeczy na forum. Po prostu w internecie się sprawdza. Ktoś durnotę napisze, a ty mu uwierzysz, i z małym dzieckiem pójdziesz?
Tia ...Andrzej:-) ))))))))
Andrzej, to może ty w 2 wcieleniach.

Dobrawa1
MaMaa A gdybym pytala z Gdanska byloby ok?
Twoje pytania są nielogiczne. Nikt przy zdrowych zmysłach nie pyta o takie rzeczy na forum. Po prostu w internecie się sprawdza. Ktoś durnotę napisze, a ty mu uwierzysz, i z małym dzieckiem pójdziesz?
Tia ...Andrzej:-) ))))))))
Andrzej, to może ty w 2 wcieleniach.
odgrzewam kotleta
Tak jestem z okolic lub często tam bywałem (w końcu miasto uzdrowiskowe) a tak poza tym nie wiem a może jestem w 2 wcieleniach :)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Busko Zdroj gdzie z malymi dziecmi