28
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń184
  • Odpowiedzi13
  • Ocen na +51
28 ppt ?

Być może reżim PiS doprowadził do śmierci Romana Giertycha (14)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Być może reżim PiS doprowadził do śmierci Romana Giertycha

Napisał(a): ~Gość -

Mecenas Roman Giertych został aresztowany przez CBA. W czasie zatrzymania zasłabł i znajduje się w szpitalu, w stanie zagrażającym życiu. Pierwszą ofiarą reżimu (w poprzedniej kanencji) była Barbara Blida, która została ofiarą państwa policyjnego PiS. Teraz zagrożone jest Mecenasa Giertycha. Czy to zemsta polityczna prezesa Kaczyńskiego, za to, że Mecenas Giertych był adwokatem Blrgfellnera i wielu ludzi opozycji? Wiedziałem, że do tego dojdzie, jednak nie wiedziałem kiedy. Według doniesień medialnych już dawno służby PiS zbierały haki na Romana Giertycha. Trzeba przypomnieć, że w poprzedniej kadencji PiS miał dwóch koalicjantów, Anrzeja Leppera z Samoobrony i Romana Giertycha z LPR. Na Andrzeja Leppera również zbiarano haki i w efekcie Andrzej Lepper się piwiesił. Zaś drugi koalicjant Jarosława Kaczyńskiego znajduje się w ciężkim stanie w szpitalu, również na wskutek działania pisowskich służb. Czy to nie dziwne? Czy nie czas przejrzeć na oczy? Prezydent Adamowicz nie żyje, bo był w PO. Prezydenci miast otrzymali akty zgonu, bo są w opozycji do PiS. To są rządy PiS!!!
Pytam starszych ode mnie, czy za PRL-u przeszukiwano kancelarie adwokackie? Podobno tylko w latach 50-tych. To nawet za PRLu takiego reżimu nie było.

INTERIA.PL

Re: Być może reżim PiS doprowadził do śmierci Romana Giertycha

Napisał(a): ~Gość -

brunetka7 Widać P. Giertych miał sporo za uszami , CBA nie wchodzi do mieszkań z błahego powodu.
Do Barbary Blidy też, bez powodu nie weszli. W efekcie doprowadzili ją do samobójstwa. To zemsta twojego idola Kaczyńskiego, który prowadzi zapowiedzianą krucjatę w Polsce i Europie. Giertych miał za uszami, ponieważ był adwokatem opozycyjnym. Był adwokatem Austriaka, którego prezes PiS oszukał na kilka milionów. To miał za uszami.

Reklama

Napisał(a): brunetka7 -

~Gość
brunetka7 Widać P. Giertych miał sporo za uszami , CBA nie wchodzi do mieszkań z błahego powodu.
Do Barbary Blidy też, bez powodu nie weszli. W efekcie doprowadzili ją do samobójstwa. To zemsta twojego idola Kaczyńskiego, który prowadzi zapowiedzianą krucjatę w Polsce i Europie. Giertych miał za uszami, ponieważ był adwokatem opozycyjnym. Był adwokatem Austriaka, którego prezes PiS oszukał na kilka milionów. To miał za uszami.
Spokojnie, ani ja ,ani Ty nie jesteśmy politykami, tak wiec daj rozstrzygnąć to tym co maja wiedzę i dowody, a tak nawiasem taki chłop jak Giertych i mdleje ja dama w średniowieczu, uwierz CBA
do nikogo nie wchodzi bez powodu..

Reklama

Napisał(a): julciaDe -

Buc głąbie to nie jest reżim, tylko demokratycznie wybrany Rząd przez
samego S U W E R E N A !

Co do meritum wątku - to nie wolno już aresztować gangsterów, złodziei i
przestępców bo zasłabną albo palną sobie w łeb?

Zapewniam wszystkich że CBA nie nachodzi ludzi bez twardych dowodów .
Prokurator Generalny bez twardych dowodów byłby skończony .

Reklama

Napisał(a): Dobrawa1 -

~PrzeciwnikDudy

Powtarzasz jakieś banialuki po Sakiewiczach, Klarenbachach i innych pisowskich propagandzistach, którym przez gardło przechodzą same zmanipulowane półprawdy, w które tacy ludzie jak ty wierzą.

Ty to Neuman
"Akty oskarżenia dla samorządowych polityków opozycji są bez znaczenia i mogą być nawet korzystne, ponieważ na wybory "idą głosować ludzie, którzy g... się interesują", a antypisowski elektorat uzna je za atak PiS-u - mówił na ujawnionym przez TVP Info nagraniu szef klubu PO Sławomir Neumann."https://www.r(...)my.html

"- On (Pobłocki - red.) będzie w takim gronie zacnych ludzi, że, k..., nikogo to nie ruszy. O tym ci mówię. Nikogo to nie ruszy. Nasz elektorat, ten antypisowski, uzna, że to jest k... atak PiS-u, żeby go zabić - mówi na nagraniu Neumann. - I pójdą jeszcze bardziej na niego. Tak to wygląda. W różnych badaniach, k..., naszych, których oskarżają. Hania Zdanowska zyskuje, jak ma akt oskarżenia. Idzie wręcz dokładnie odwrotnie. Nie patrz na to, to nie ma żadnego znaczenia. Oni ilością aktów, inflacją tych aktów oskarżenia, powodują, że nie mają żadnego (znaczenia - red.) - dodaje. - Jedynym gościem jest Adamowicz, który ma absolutnie mega twarde rzeczy, które mogłyby go wyprowadzić w kajdankach - stwierdza Neumann."

Napisał(a): Dobrawa1 -

Partia bucu najważniejsza, partia. Sprawiedliwość, się nie liczy.

"- Jak Pobłocki będzie członkiem Platformy i będzie naszym prezydentem, to będę się o niego bił, k..., do końca życia. Jak jest poza, mam go w d.... Jak jest do wykorzystania, to wykorzystamy, jak nie, to nie. Tak samo Adamowicza, tak samo Karnowskiego i wszystkich innych. Tak samo. Dla mnie Platforma jest ważniejsza - stwierdza Neumann."

Napisał(a): ~gość -

buc1, jesteś nie tylko durniem, ale dodatkowo zaślepionym fanatykiem. "się piwiesił", tym się zdradziłeś, niedojdo.
Nie wycieraj sobie brudnej gęby Andrzejem Lepperem, bo guano masz, a nie pojęcie na czym świat stoi.
Giertych swoje za uszami ma, jak każdy osobnik ze świata polityki, tam nie ma świętych. Zasłabł? Wylądował w szpitalu? A cóż mu innego pozostało jak nie zdrowotna ściema.
To za trudne do zrozumienia dla twoich dwóch zwojów kurzego móżdżku. Zajmij ty się czymś pożytecznym, paznokcie obetnij, mieszkanie wysprzątaj, bo na kamerce widać, że masz burdel na chacie.
Zwrotne butelki możesz spieniężyć.

brunetka7
~Gość
Spokojnie, ani ja ,ani Ty nie jesteśmy politykami, tak wiec daj rozstrzygnąć to tym co maja wiedzę i dowody, a tak nawiasem taki chłop jak Giertych i mdleje ja dama w średniowieczu, uwierz CBA
do nikogo nie wchodzi bez powodu..
Nie znasz mnie, zatem nie opowiadaj bajeczek. Nie masz pojęcia kim jestem, ale piszesz, by bronić swoich oprawców. Aparat represji realizuje polityczne cele PiS od dawna.

Panie Bodnar przeciez Pana Giertycha nie zatrzymano,On zemdlał i przewieziono Go do szpitala żeby postawić Go na nogi.O,a jakby Go zatrzymano to wtedy jeżeli będzie niewinny to wyjdzie i jeszcze zrobi kasę na tym.Jeden taki przesiedział 14 lat niewinnie i wyszedł,dostanie podobno milion odszkodowania,żeni się-teraz dopiero pożyje.A Pan Giertych to dopiero zgarnie kasę,jego będą bronić adwokaci klasy extra,sama elita adwokacka,to i odszkodowanie bedzie większe,co najmniej kilkanascie milionów.Ja mu to życzę,za niewinność musi Państwo bulić z naszych podatków ale co robić,ile ludzi nawet siedzi niewinnie i nic nie dostaną.Pan Giertych juz sobie poradzi z tymi krwiopijcami i będzie górą.Życzę Mu to z całego serca,niech wyciągnie od Państwa nawet kilkadziesiąt milionów.

Napisał(a): olacda -

"Być może reżim PiS doprowadził do śmierci Romana Giertycha"- jaki reżim? PIS wygrał demokratyczne wybory i ma mandat do wprowadzania zmian, które popiera 51% społeczeństwa (wybory prezydenckie).
Giertych to cwaniak, broniący złodziei z PO.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Być może reżim PiS doprowadził do śmierci Romana Giertycha