1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń85 tys.
  • Odpowiedzi426
  • Ocen na +438
1 tys. ppt ?

Była zakonnica z Niemiec: ksiądz mnie zgwałcił dlaczego tak sie dzieje ? (427)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Była zakonnica z Niemiec: ksiądz mnie zgwałcił dlaczego tak sie dzieje ?

Napisał(a): ~oko -

Doris Reisinger to była zakonnica, która została zgwałcona przez księdza. Kobieta mówi teraz o doświadczeniach swoich i innych kobiet w zakonach. Do zdarzenia, o którym opowiada Reisinger doszło po pięciu latach od wstąpienia do zakonu. - Zajęło mi trzy lata, żeby opuścić wspólnotę – mówi. W lutym papież po raz pierwszy przyznał, że duchowni molestowali zakonnice.
INTERIA.PL

Reklama

Re: Była zakonnica z Niemiec: ksiądz mnie zgwałcił dlaczego tak sie dzieje ?

Napisał(a): stiffnecked -

~fulla Dlaczego zaraz na drugi dzień nie podała tego na policję lub do wiadomości publicznej? Tylko dopiero teraz po tylu latach?
Reisinger juz lata temu ksiazki o tym napisala. Rzeczy dzieja sie wtedy kiedy sie dzieja a nie wtedy kiedy sie o nich dowiadujesz.
Swoja droga, rzeczywiscie istnieja przypadki gdy molestowani przez kler ludzie dopiero po latach opowiadaja swoje przezycia. W takiej sytuacji przyczyn moze byc wiele, np. jakosc chrzescijanskiej edukacji seksualnej. Pani doktor Rocio Figueroa zajelo 25 lat zorietowanie sie, ze byla molestowana.

Reklama

Reklama

Napisał(a): gość -

Mnie chcial zgwalcic moj wojek jak bylam mala.molestowal mnie chociaz nie wiedzislam co to znaczy,nie dotykal ale kladl na sobie i sie masturbowal az dochidzil.byl mlody a ja mialam moze kilka lat.ale raz pamietam i nie zapomne do konca zycia,nocowal u nas bo to brat mamy,ja spalam z siastra a on obok i nagle poczulam straszne klucie i pieczenie.odwrocilam sie i udawalam ze spie a on pchal mi.. na sile.zaczrlam sie wiercic zr niby sie budze.przestraszyl sie ze nie dal easy nic zrobuc i uciekl.polezalam tak i wstalam do lazienki.a potem trzymalam silno moja siostre i tak do rana.pamietam nie zasnelam.nic nie powiedzialam mialam moze kolo 10 lat albo mniej.do tej poey nikt nie wie. A ja pamietam dokladnie ten bol i jego mine.

Napisał(a): ~jou -

~gość
~fulla Dlaczego zaraz na drugi dzień nie podała tego na policję lub do wiadomości publicznej? Tylko dopiero teraz po tylu latach?
Jesteś aż tak głupi czy jesteś tylko księdzem?
A ty tak to wszystkich do jednego worka? No, prawdziwy mędrzec.

Napisał(a): stiffnecked -

~Jou Co to za bzdura, że potrzebowała 3 lat na opuszczenie zakonu. Zakon to nie więzienie, można opuścić zakon z dnia na dzień.
No, a jak piszesz ona potrzebowala trzech lat... W czym problem?
Jak mialem z szesc lat to zrozumialem, ze nie ma powodu by wierzyc w bozie a dziadek mial ze sto jak umarl a jeszcze do niego nie dotarlo. Nie kazdy operuje w tym samym tempie. Nie da sie nic z tym zrobic.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Była zakonnica z Niemiec: ksiądz mnie zgwałcił dlaczego tak sie dzieje ?