17
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń127
  • Odpowiedzi15
  • Ocen na +3
17 ppt ?

BYŁEM ŚWIADKIEM TAKIEGO ZDARZENIA!!! (16)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

BYŁEM ŚWIADKIEM TAKIEGO ZDARZENIA!!!

Napisał(a): ~lis2012 -

W Hipermarkecie czekałem w kolejce do kasy. Przede mną dwoje wytatuowanych od głowy po stopy rodziców (część z „500+” przeznaczyli na tatuaże). Matka w ciąży z wózkiem sklepowym w którym siedziało troje małych dzieci (od ok. roku do trzech lat). A drugi wózek wypakowany różnymi towarami (spożywcze, zabawki, słodyczy i również karton piwa) pchał ojciec. Za nimi stała matka z kilkuletnią (ok. 6 lat) córką. I Ja. Dziewczynka przyglądała się jakiejś rzeczy w wózku poprzedzającym. Szeptała matce coś na ucho. Rodzina wypakowała rzeczy na kasę, kasjerka skasowała. Zapłacili ok. 300 PLN. Matka z córką dochodziły do kasy ze skromnymi zakupami (ok. 20 PLN). Dziewczynka prosiła o coś matkę. Usłyszała: nie stać Nas na to. Ty nie dostajesz „500+”!!!
INTERIA.PL

Re: BYŁEM ŚWIADKIEM TAKIEGO ZDARZENIA!!!

Napisał(a): ~hihi -

podobno lisy to mądre stworzenia, ale jak widać to nie prawda bo ty lisie temu zaprzeczasz :D
W takim razie tatuaże Agnieszki Chylińskiej, Martyny Wojciechowskiej i wielu innych celebrytów,to też za pincet plus majo hę? ojojoj , a to ciekawe.... hehehe..

Napisał(a): ~gość -

~hihi podobno lisy to mądre stworzenia, ale jak widać to nie prawda bo ty lisie temu zaprzeczasz :D
W takim razie tatuaże Agnieszki Chylińskiej, Martyny Wojciechowskiej i wielu innych celebrytów,to też za pincet plus majo hę? ojojoj , a to ciekawe.... hehehe..
ktoś robi niezłą kasę na tatuujących się idiotach

Napisał(a): ~lis2012 -

Sisi1 Na tatuażach było napisane ze za 500+ zrobili? Dam ci 500zł (nie dostaję 500+) na wizytę do psychiatry. Może tak być?
Jeszcze nie tak dawno tylko ludzie z marginesu nosili tatuaże. Przeważnie po odbyciu dłuższych wyroków w ZK. Po prostu z nudów się tatuowali. Teraz nastała idiotyczna moda na tatuaże. Ani to ładne ani estetyczne. No ale biznes to biznes. Wszystko ludziom wmówić potrafi.

Napisał(a): Gość -

~lis2012
Sisi1 Na tatuażach było napisane ze za 500+ zrobili? Dam ci 500zł (nie dostaję 500+) na wizytę do psychiatry. Może tak być?
Jeszcze nie tak dawno tylko ludzie z marginesu nosili tatuaże. Przeważnie po odbyciu dłuższych wyroków w ZK. Po prostu z nudów się tatuowali. Teraz nastała idiotyczna moda na tatuaże. Ani to ładne ani estetyczne. No ale biznes to biznes. Wszystko ludziom wmówić potrafi.
Ze swoim ciałem niech każdy robi sobie co chce. Nie pierdziel tylko, że za 500+ to robi.. Wpisz w google ..wnuczka Millera. Zobaczysz zdjęcie dziewczyny ...dośc obficie wytatuowanej. To też za 500+?

Sisi1
~lis2012
Ze swoim ciałem niech każdy robi sobie co chce. Nie pierdziel tylko, że za 500+ to robi.. Wpisz w google ..wnuczka Millera. Zobaczysz zdjęcie dziewczyny ...dośc obficie wytatuowanej. To też za 500+?
"Sisi"! Tatuaży się uczepiłaś. A "lis2012" przedstawił istotę sprawy. Ale Ty tego nie dostrzegasz?

Sisi1
~lis2012
Każdy może być alkoholikiem, może ćpać, szprycować się. Faszerować się dopalaczami. Kolczykować się.

Napisał(a): taie -

Karolina W środę Policja zamknęła szlak na Morskie Oko z powodu tłumów konsumentów 500+.Takich bluzgów nie słyszałam nigdy,nie przejmowali się że stoją też dzieci.Jedyny słowem patologia na wakacjach.
Dlatego polskie Tatry omijam na 100 km - jeżeli już to na Słowację.
Ale najbardziej żałuję że skończyły się dzikie Bieszczady.
Jeszcze tylko można tam pojechać w okresie X-IV

Nie rozumiem czemu ci to przeszkadza ?
Jak ktoś chce wyglądać jak tubylec z wysp polinezyjskich jego sprawa - każdy jeszcze obowiązkowo powinien włożyć w dolną wargę łyżkę albo widelec.
a ze za kasę z kredytów ?https://www.p(...)yt.read
Socjalizm tak ma - chadecja socjalistyczna wcale nie lepsza od demokracji-socjalistycznej.
A jeśli chodzi o te kolorowe skóry to może się komuś przydadzą.https://kobie(...)367489a
Poczytajcie o tej Frau Koch.

~gość
Sisi1
~lis2012
Każdy może być alkoholikiem, może ćpać, szprycować się. Faszerować się dopalaczami. Kolczykować się.
Na tym polega DEMOKRACJA
Ma prawo walczyć o Nagrodę Darwina .- byle robił to sam i innych nie zmuszał do tego.
Ale towarzyszka z PZPPiS tego nie zrozumie - ją stworzył totalitaryzm.
« Wróć do tematów
Do góry strony: BYŁEM ŚWIADKIEM TAKIEGO ZDARZENIA!!!