557
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń38 tys.
  • Odpowiedzi169
  • Ocen na +12
557 ppt ?

Cała PRAWDA ? - o wizytach mężczyzn w agencjach towarzyskich (170)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Cała PRAWDA ? - o wizytach mężczyzn w agencjach towarzyskich

Napisał(a): Gość -

i innych przybytkach rozkoszy ....
Nigdy żaden mężczyzna nie przyznał mi się wprost, że był klientem agencji towarzyskiej czy skorzystał z usług prostytutki, a już na pewno nie opowiadał jakie były tego powody. Pozostaje mi więc wyłącznie domyślać się tych przyczyn. Wiele razy jednak słyszałam, że wizyty w agencjach są na porządku dziennym, a same "przybytki rozkoszy" pękają w szwach, mało tego, mężczyźni twierdzą, że koledzy nie robią z tego specjalnej tajemnicy, sami jednak za nic się do tego nie przyznają. Dlaczego? Podobno to nie wstyd i jest to zupełnie naturalna męska potrzeba, więc dlaczego przyznanie się do tego przed kobietą jest wstydem i wywołuje tak silny opór? Osobiście widzę tu sprzeczność i spore zakłamanie.

Gdzie zatem są ci panowie, którzy tam chadzają i jakie motywy im towarzyszą? Czy rzeczywiście w agencjach aż roi się od klientów, skoro tych klientów nigdzie nie można spotkać i nikt się do tego nie przyznaje? Co ich skłania do tych wizyt?
A może to mocne wrażenia, których brakuje w domku ?
INTERIA.PL

Reklama

Re: Cała PRAWDA ? - o wizytach mężczyzn w agencjach towarzyskich

Napisał(a): Tris -

Po pierwsze: nie, to nie jest na porządku dziennym.
Po drugie: można tam nabawić się wielu chorób, po skorzystaniu z usług.
Po trzecie: Dlatego nie mówią, bo się albo wstydzą albo boją, jedno z dwojga.
Pozdrawiam.

ewela35
Tris Po pierwsze: nie, to nie jest na porządku dziennym.
Pozdrawiam.
Nie mam pytań.
A prócz tego, jakieś dopowiedzenie, coś.......? :)

Reklama

ewela35
ewela35
Tris Po pierwsze: nie, to nie jest na porządku dziennym.
Pozdrawiam.
Nie mam pytań.
Może wyjaśnię................choć zdaję sobię sprawę że Ty wiesz lepiej.
Po pierwsze:są ludzie dla których jest to na porządku dziennym.
Po drugie:w agencji laski są badane raz w miesiącu albo i częściej.
Po trzecie:nie mówią bo to w większości ich osobista sprawa i nikomu nic do tego.

A po czwarte żadnych kombinacji bo nie pracuję w agencji:))))
Dodałaś akurat w tym samym czasie post co ja, cóż za wyczucie :) , a więc:
Po pierwsze: Zgadzam się, ale to jest dla nich na porządku dziennym, tak ogólnie krajowo, to nie jest na porządku dziennym.
Po drugie: A skąd wiesz i skąd możesz mieć pewność, w końcu różnie bywa, zawsze jest ryzyko, a raz w miesiącu czy raz na jakiś czas, nie daje pewności, bo przyjdzie jeden klient chory na coś,ona będzie od tych wirósuw i będzie miała jeszcze tego jednego dnia 5 klientów, więc można zobaczyć, że ryzyko jest duże.
Po trzecie: Na to każdy inaczej reaguje i każdego jest to indywidyalna sprawa oraz przemyślenie, wièc twój wniosek również jest poprawny i prawdziwy.

Po czwarte: wierzę i nie musiałaś tego punktu dodawać :))))

panowie chodzą do agencji bo:
mają taką naturę
kolega był, więc nie mogę być gorszy
jest samotny
szuka wrażeń
tutaj może eksperymentować
okazja czyni złodzieja
wyjazdy służbowe, więc szalej dusza...

to nieliczne przykłady, które koledzy wymienili, gdy kiedyś pojawił się taki temat

Reklama

Napisał(a): Maandragora -

To jasne,że faceci chodzą tam by zaspokoić swoje potrzeby ( pierwotne instynkty ) bez zbędnych ceregieli , gry wstępnej, starania się i myślenia o partnerce. Zwykłe zaspokojenie- wymiana płynów no i łatwiej zapłacić niż się postarać
Ale to nieudacznicy a nie mężczyźni, którzy w dodatku sądzą ,że prostytutka jęczy bo jej dobrze :) naiwniacy
ona jęczy bo kasę widzi - ot i cała prawda
a Ci PANOWIE KTÓRZY MAJĄ INNE ZDANIE : MAM DO NICH TRZY SŁOWA : ,, TAK SE TŁUMACZ ''

Kiedyś rozmawialiśmy z mężem na ten temat i powiedział coś co mnie zaskoczyło a mianowicie,że poruszyli kiedyś w pracy w męskim gronie podobny temat i jego kumpel stwierdził że nigdy nie zdradził żony ale jeśli już miałby to zrobić to tylko z prostytutką. Gdyby nawiązał romans to w pewnym momencie ta kobieta mogła by chcieć liczyć na poważniejszą relację i jest większa jest możliwość,że dowie się żona. A poza tym nie trzeba się zbytnio starać i jest większa dyskrecja.Nie wiem na ile w tym prawdy i obym nie musiała się przekonać.

Napisał(a): gość -

Maandragora To jasne,że faceci chodzą tam by zaspokoić swoje potrzeby ( pierwotne instynkty ) bez zbędnych ceregieli , gry wstępnej, starania się i myślenia o partnerce. Zwykłe zaspokojenie- wymiana płynów no i łatwiej zapłacić niż się postarać
Ale to nieudacznicy a nie mężczyźni, którzy w dodatku sądzą ,że prostytutka jęczy bo jej dobrze :) naiwniacy
ona jęczy bo kasę widzi - ot i cała prawda
a Ci PANOWIE KTÓRZY MAJĄ INNE ZDANIE : MAM DO NICH TRZY SŁOWA : ,, TAK SE TŁUMACZ ''
Pfft... a jaka jest różnica pomiędzy byciem w związku a wizytą w burdelu?
To że w związku facet płaci ryczałt, a w burdelu za godzinę?

A już najbardziej mnie obchodzi fakt że jakiś tapir w internecie mnie określi jako nieudacznika...

Ja chodzę do burdelu z powodu rozczarowania kobietami - za drogie jesteście w utrzymaniu, a uczucia to dla was jedynie pole do manipulacji.
Można was kupić, jedyna kwestia to cena. Więc po co te ceregiele?

Zamiast na stałą partnerkę wolę wydać pieniądze na podróżowanie po świecie, realizowanie własnych marzeń... zamiast rezerwować czas dla NIEJ mogę pójść spokojnie na siłownię, trochę poczytać - rozwijać się.
A do burdelu zajść wedle potrzeb.

Napisał(a): gość -

Jakie Ty spotykasz kobiety!!Obdarzyć Was szczerym uczuciem to porażka, potraficie tylko zdradzać-szukacie ciągle nowych wrażeń/DRANIE !!Niszczycie prawdziwą miłość/właśnie mnie to spotkało a uważał iż jetem jego przeznaczeniem, dopóki nie zakręciła inna tyłkiem!!SAMCE
« Wróć do tematów
Do góry strony: Cała PRAWDA ? - o wizytach mężczyzn w agencjach towarzyskich