99
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń788
  • Odpowiedzi91
  • Ocen na +0
99 ppt ?

Cała prawda o białkowej diecie Dukana (92)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Cała prawda o białkowej diecie Dukana

Napisał(a): Gość -

Bardziej zdrowa czy mniej , to sprawa drugorzędna. Na co dzień, odżywiając się "klasycznie" jemy tyle toksyn, cukrów i tłuszczy nasyconych, że chyba każda inna dieta jest zdrowsza (chocby to, że jednymi z najmniej zdrowych produktów jest masło, pieczywo i wędliny. Ilość chemicznych utrwalaczy, utwardzaczy, spulchniaczy itd oraz cukru w tych produktach jest tak duza,że na dobrą sprawę powinno się czuć strach przed braniem tego do ust).
Sprawą najważniejszą jest czy skuteczna czy nie? Owszem daje bardzo szybko imponujące efekty. Ale jak długo można na takiej diecie wytrzymać? Pół roku? Rok? Znam kilka osób, które stosowały tę dietę. Żadna nie wytrzymałą dłużej niż kilka miesięcy. Teraz następuje u nich klasyczny efekt "jojo" jak przy przerwaniu każdej diety odchudzającej.

Reklama

Re: Cała prawda o białkowej diecie Dukana

Napisał(a): Gość -

TAK ZDEJMOWANY JEST WPIS TYRYSTORA O ZAGINIONEJ DZIEWCZYNIE, A POZOSTAWIANE WPISY O KREDYTACH I DZIAŁKACH...CZYLI WIADOMO JUŻ O CO CHODZI, W ZASADZIE WIADOMO JUŻ BYŁO O TY WCZEŚNIEJ.....NALEŻAŁO BY SIĘ PRZYJRZEĆ DOKŁADNIEJ TEMU PORTALOWI.... MAFIA !

Re: Cała prawda o białkowej diecie Dukana

Napisał(a): Gość -

wiadomo, KAŻDA DIETA MA SWOJE + i -. Zależy tylko co przewyższa. Mając 30 kg nadwagi moja córka pozbyła się ich na diecie Dukana. Miała nadciśnienie, cholesterol ogromny, zespół metaboliczny i wiele innych dolegliwości. Od 10 lat chodziłam po różnych lekarzach, każdy doszukiwał się nowej choroby. Była nawet w Kudowej w sanatorium dla otyłych dzieci. A skutków 0, oprócz drenażu kieszeni. 5 kg w dół po czym po 2-3 miesiącach 10 do przodu. We wrześniu po własnej analizie skutków nadwagi i negatywnych skutków Dukana, zdecydowałyśmy się iść na tą dietę. Po 5 miesiącach diety, 30 kg w dół, wyniki badań najlepsze od lat. Ale dieta musi być urozmaicona, lecz zgodna z zasadami Dukana. Nie np sam drób bo najtańszy. Stosując się do zasad diety osiągniemy skuteczny spadek wagi, lecz jest to dieta naprawdę droga ale i pracochłonna. Należy bardzo pilnować ilość wypitej wody, aby nie doszło do odwodnienia i przytrucia organizmu czy w krańcowym przypadku ketozy. A tak na marginesie, czy czytacie ulotki leków - skutki uboczne zażywania. proszę porównać leki np osłonowe na żołądek przy zgadze, czy leki p.wysokiemu ciśnieniu. I porównajcie z negatywnymi skutkami diety Dukana.

Reklama

Re: Cała prawda o białkowej diecie Dukana

Napisał(a): Gość -

Najlepsza dieta dla organizmu to "MŻ" Mniej Żryć ! Racjonalne odżywianie się, dużo warzyw i owoców i ruch, koniecznie ruch na świeżym powietrzu. Kto tak zadba o organizm nie musi obawiać się chorób i wymyślać stosowania ogłupiających diet.

Reklama

Re: Cała prawda o białkowej diecie Dukana

Napisał(a): Gość -

merkaba12 dieta ta prowadzi do
zaburzenia czynności układu nerwowego w tym też zaburzenia czynności serca mięśniowego ,osteoporozy ,tworzenie sie kamieni w układzie moczowych może dochodzić do obrzęku ,dna moczanowa czyli ostre stany zapalne stawów
zwiększa ilość złego cholesterolu w żyłach
uszkodzenie nerek trzustki wątroby
przyspiesza starzenie sie organizmu
alergiehttp://www.ra(...)d=24521

trzeba wiedzieć ze trzustka trawi białko , walczy z cukrem i odpowiada za odporność organizmu
Zgadzam się w zupełności, dieta rujnuje organizm :(

Re: Cała prawda o białkowej diecie Dukana

Napisał(a): Gość -

Stosowałam dietę Dukana przez jeden miesiąc, wrzesień - zrzuciłam 8 kg. Jedynym negatywnym jej skutkiem był spadek koncentracji, spowodowany zbyt małą ilością cukru (Dukan zaleca picie Coli, a ja prawie tego nie robiłam). Oczywiście po diecie wszystko wróciło do normy, cholesterol i trójglicerydy najniższe od lat, a kilogramy nie powróciły. BRAK EFEKTU JOJO! Dieta pomogła mi zmienić nawyki żywieniowe, teraz jem zdrowo i mam coraz ładniejszą sylwetkę.

Co do nerek - w swojej książce Dukan dokładnie wyjaśnia, kto może stosować dietę, a kto nie. Przy piciu odpowiedniej ilości wody zdrowe nerki nie mają problemu z filtracją. Ponadto dietę mogą stosować nawet kobiety W CIĄŻY, a więc dieta na pewno nie ma wyniszczającego wpływu na organizm.

Re: Cała prawda o białkowej diecie Dukana

Napisał(a): Gość -

TAK ZDEJMOWANY JEST WPIS O ZAGINIONEJ DZIEWCZYNIE, A POZOSTAWIANE WPISY O KREDYTACH I DZIAŁKACH...CZYLI WIADOMO JUŻ O CO CHODZI, W ZASADZIE WIADOMO JUŻ BYŁO O TY WCZEŚNIEJ.....NALEŻAŁO BY SIĘ PRZYJRZEĆ DOKŁADNIEJ TEMU PORTALOWI.... MAFIA !
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • Prawda o diecie dukana
  • dieta dukana cała prawda
Do góry strony: Cała prawda o białkowej diecie Dukana