Odpowiadasz na:
Całowanie- przyjemność, czy mały grzech?

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Jakie jest wasze zdanie na ten temat? Wiemy, że miedzy namiętnym pocałunkiem a pożądaniem jest bardzo cienka granica. Namiętne pocałunki mogą być tylko chwilowym uprzyjemnianiem sobie życia, jednak mogą równie dobrze doprowadzać do rozpusty. Jakie jest wasze zdanie na temat całowania- -przyjemność, czy mały grzech?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Całowanie- przyjemność, czy mały grzech?

Napisał(a): Gość -

solejla Jakie jest wasze zdanie na ten temat? Wiemy, że miedzy namiętnym pocałunkiem a pożądaniem jest bardzo cienka granica. Namiętne pocałunki mogą być tylko chwilowym uprzyjemnianiem sobie życia, jednak mogą równie dobrze doprowadzać do rozpusty. Jakie jest wasze zdanie na temat całowania- -przyjemność, czy mały grzech?

Zdjęcie
Jak go calujesz w siusiaka, to zapytaj księdza, czy musisz z tego się spowiadac.

Napisał(a): WednesdayTEN -

lilith70
WednesdayTEN
lilith70
WednesdayTEN I naczosnkowanych lubią ;) Tak wgryźć im się w szyję...

A protos gryzienia, skoro jesteśmy w temacie dotyczącym całowania, to czy podgryzanie to przyjemność czy mały grzech?
Kąsanie jest wskazane :F
Ale jak wszystko, to już indywidualna sprawa każdego. Jeden może lubić, a drugi nie.
Też tak uważam. Dziękuję ;) Zmykam...
Za co dziękujesz? Jeszcze Cię nie kąsnęłam :F hahaha
Paaaaaaaaaa
Dziękuję za zbieżny pogląd: jeden może lubić, a drugi nie. Ważne by dwie osoby lubiły i chciały w tym samym momencie ;)

Reklama

lilith70
WednesdayTEN I naczosnkowanych lubią ;) Tak wgryźć im się w szyję...

A protos gryzienia, skoro jesteśmy w temacie dotyczącym całowania, to czy podgryzanie to przyjemność czy mały grzech?
Kąsanie jest wskazane :F
Ale jak wszystko, to już indywidualna sprawa każdego. Jeden może lubić, a drugi nie.
Też tak uważam. Dziękuję ;) Zmykam...

lilith70
WednesdayTEN
lilith70
WednesdayTEN Ja mam bliżej :) Ale bliżej nie równa się, że mam czasu więcej... Czy one pachną? Nie wiem, mam kiepski węch. Jak to u osób o skłonnościach psychopatycznych bywa :>
Pachną. Ach no tak zapomniałam o Twoich zapędach psychopatycznych? Rozumiem, że Twoje pomidorki dobrze rosną, bo na Twoich ofiarach :P Ja swoje zakopuje w lesie.
Też masz kiepski węch? ;)
No co Ty, wampiry mają dobry węch :F
I naczosnkowanych lubią ;) Tak wgryźć im się w szyję...

Reklama