30
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń936
  • Odpowiedzi17
  • Ocen na +14
30 ppt ?

Cały czas chce mi się spać (18)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Cały czas chce mi się spać

Napisał(a): studi -

Od jakiegoś czasu ciągle chce mi się spać. mam 19 lat, a przez dobę potrafię przespać nawet 15 godzin. Zdarzyło mi sie nawet zasnąć na imprezie. Nie wiem dlaczego tak się dzieje, bardzo mi to przeszkadza, bo cały czas jestem zmęczona a nie mam czym.
Ma ktoś z was podobnie? Wiecie jak na to poradzić? proszę o jakiekolwiek pomysły, bo niedługo będe spała 24 na dobę... :(
INTERIA.PL

Re: Cały czas chce mi się spać

Napisał(a): Gość -

studi Dodam jeszcze, że biorę od 5 miesięcy tabletki antykoncepcyjne. Może to przez nie? Jakieś skutki uboczne czy coś?
no proszę...19 lat i już od 5 miesięcy bierzesz tabletki antykoncepcyjne!
Dziewczyny ...co Wy robicie?

felicyta11
studi Dodam jeszcze, że biorę od 5 miesięcy tabletki antykoncepcyjne. Może to przez nie? Jakieś skutki uboczne czy coś?
no proszę...19 lat i już od 5 miesięcy bierzesz tabletki antykoncepcyjne!
Dziewczyny ...co Wy robicie?
loooool. A wiesz w ogóle po co je biorę? Bo miałam straszne problemy z okresem i było tak, że za każdym razem 40 stopni gorączki albo mdlałam z bólu. A po tabletkach nigdy mnie nie bolało. Dlatego biorę. A poza tym na trądzik, bo miałam straszne problemy z cerą.

nooo dzięki za redy...

Napisał(a): gość -

studi Od jakiegoś czasu ciągle chce mi się spać. mam 19 lat, a przez dobę potrafię przespać nawet 15 godzin. Zdarzyło mi sie nawet zasnąć na imprezie. Nie wiem dlaczego tak się dzieje, bardzo mi to przeszkadza, bo cały czas jestem zmęczona a nie mam czym.
Ma ktoś z was podobnie? Wiecie jak na to poradzić? proszę o jakiekolwiek pomysły, bo niedługo będe spała 24 na dobę... :(
Masz , cukrzycę , radzę ić do lekarza , bo możesz zasnąć już na zawsze . !!!!

gość
studi Od jakiegoś czasu ciągle chce mi się spać. mam 19 lat, a przez dobę potrafię przespać nawet 15 godzin. Zdarzyło mi sie nawet zasnąć na imprezie. Nie wiem dlaczego tak się dzieje, bardzo mi to przeszkadza, bo cały czas jestem zmęczona a nie mam czym.
Masz , cukrzycę , radzę ić do lekarza , bo możesz zasnąć już na zawsze . !!!!
Weź mnie nie strasz, tak raczej nie będzie ;P
Ale ok. Pójdę...się zbadam.

Napisał(a): gość -

To może mieć związek z tabletkami, które zażywasz, może nie są najlepiej dobrane? Skonsultuj to z lekarzem, który Ci je przepisał, a u lekarza pierwszego kontaktu poproś o skierowanie nie tylko na poziom cukru we krwi, ale też na Tsh - to badanie w kierunku tarczycy. Przy niedoczynności tarczycy występuje senność.

Napisał(a): Gość -

Do obowiązków lekarza rodzinnego należy pomoc w takiej sytuacji, radzę Ci zmienić lekarza na takiego, który przepisze odpowiednie leki. Problem z sennością utrzymujący się przez dłuższy czas może totalnie rozwalić szczególnie życie zawodowe. A leki pomagają i wcale nie są uzależniające.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Cały czas chce mi się spać