6
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń46
  • Odpowiedzi6
  • Ocen na +0
6 ppt ?

Casting dla dzieci czy to dobry pomysł? (7)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Casting dla dzieci czy to dobry pomysł?

Napisał(a): ~mamaZosi -

Drogie mamy! Mam takie pytanie, czy Wy myślicie, że angażowanie dzieci w castingi to dobry czy zły pomysł? Możecie się w tej kwestii wypowiedzieć? Mam pięcioletnią córkę, Zochę, bardzo ładną i utalentowaną, w ogóle nie boi się obcych czy kamer. Byłyśmy na jednym czy dwóch castingach, ludzie są nią zachwyceni, chcą angażować ją do reklam itp Czy myślicie, że to dobry pomysł? Wiadomo, że dodatkowy zastrzyk gotówki jest zawsze pożądany, no ale sama nie wiem, czy castingi to dobre doświadczenie dla dzieci.
INTERIA.PL

Re: Casting dla dzieci czy to dobry pomysł?

Napisał(a): ~malinka -

Ja bym się zastanowiła, bo przecież dla takiego małego dziecka to może być ogromny stres! Zastanów się, czy przypadkiem ona nie spełnia jakichś Twoich niespełnionych ambicji? Bo jeżeli nie, jeżeli traktujesz to jako zabawę, jako jakąś nową możliwość dla swojego dziecka, to jak najbardziej, śmiało!

Reklama

Napisał(a): ~miśka -

Jeśli córka naprawdę to lubi to ja nie widzę problemu w castingach dla dzieci. Ważne tylko, żeby wsłuchać się w potrzeby dziecka, żeby nie było tak, że na siłę robi się z maluchów dorosłych, bo to może być szkodliwe.

Napisał(a): ~Daniel34 -

Ja bym nie pozwolił żonie na to, żeby męczyła w ten sposób naszą córkę. Na chwilę, to może i wydaje się być zabawne, ale na dłuższą metę wydaje mi się to męczące zarówno dla dziecka, jak i dla rodziców.

Reklama

Napisał(a): wrozska -

Mnie się nie podobają takie rzeczy, uważam że rodzice jak chcą wystepować w reklamach to niech sami to robią. Dzieci jak traktują to jak zabawę to dobrze, ale często tak nie jest, jest cienka granica i rodzice realizują jakieś swoje fantazje albo patrzą na pieniądze i poświęcają swoje dzieci jak dojne krowy. To już trzeba zrobić rachunek sumienia z samym sobą jak się na to faktycznie patrzy. Ja bym dziecka swojego nie posłała na castingi, chyba że mi samo powiedziało "mamo chce być gwiazdą" to bym do Hollywoodu nawet zawiozła wtedy :)

Napisał(a): ~Agnieszka -

Próbuj dalej jak widzisz w niej potencjał. O ile mała cieszy się z castingów. Może spróbuj w Popcorn Film, bo oni mają dużo epizodów do obsadzenia i często organizują castingi, a te dla dzieci są bardzo dobrze zorganizowane. Moja córka (7 lat) wzięła udział już w kilku projektach i widać, że bardzo jej się to spodobało, a skoro tak, to niech się rozwija. Dla mnie to tylko plus, bo w dziecku zaszczepiłam pasję, a dla nas to zawsze jakiś dodatkowy grosz.

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Casting dla dzieci czy to dobry pomysł?