Komentarze (634)

Dodaj komentarz
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Oj Cejrowski, ce -

A czy Cejrowski zna Kronikę Prokposza, pierwszego biskupa Krakowa?
Czy Cejrowski wie , że starożytna Lechia sięgała do Frankfurtu nad Menem (po polsku Frankobród lub furta do Franków) i był to punkt graniczny- przejście do Francji, kiedy Niemcy jeszcze nie istniały? Niech se Cejrowski sprawdzi JAKI HERB ma do dzisiaj Frankfurt nad Menem? Czy mu ten herb czasami czegoś nie przypomina?
Czy Cejrowski wie, że Szczecin założył lechicki Król Szczyt?
Dlatego to miasto tak się nazywa.
Odpowiedzi (27)

Napisał(a): Tropicieltonów -

Dostaliśmy Szczecin to jest nasz jako zadośćuczynienie i to nie jest strasznie wielka rekompensata za wojnę za śmierć tylu Polaków. A groby możecie oddać do Niemiec.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Xfiles -

Cejr-owski = aszkenazyjczyk.
Gnac gada !
Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): v -

Przecież nazwy tego miasta żaden niemiec nie wymówi nawet w swoim jezyku to czysto Słowiańskie miasto
Odpowiedzi (3)

Napisał(a): SUGERATOR -

Miałem Cejrowskiego za mądrego dziennikarza , mieszkam w Szczecinie , często bywam na Cmentarzu Centralnym ( jeden z największych cmentarzy w Europie ) i niemieckich grobów jest może kilkanaście ,więc o czyn ten pan opowiada . Kłamie ,jak można handlować reparacjami wojennymi ,Cejrowski chce oddać Szczecin ,ktoś inny w imię dobrych relacji z Niemcami proponuje z nich zrezygnować . Ludzie co to ma być ,reparacje się należą i wynikają z odpowiednich zapisów prawa międzynarodowego ,a tu jakieś kupczenie . Nie będę głębiej wnikał w istotę problemu ,o pamięci ofiar II wojny światowej, zburzonych miastach gdyż wydaje się to oczywiste .No cóż gdyby głupota umiała fruwać to latał byś panie Cejrowski jak gołębica ,cytując klasyka czyli dr. Sztrosmajera .
Odpowiedzi (5)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Hello -

Pan cejrowski miał sakrament ślubu, złożył świadomie przysięgę przed Bogiem: co Bóg złączył, człowiek niech nie rozdziela... a teraz pan cejrowski mówi, że to się nie liczy bo ksiądz w terminie jakiegoś papierka do urzędu nie dostarczył, co akurat cejrowskiemu na rękę było, bo żoną już się znudziła..
Odpowiedzi (9)

Napisał(a): ja -

Kiedyś z przyjemnością słuchałam audycji, ale niestety, obecnie tak bardzo się boję usłyszeć komentarzy politycznych lub osobistych wyznań i opinii, że chociaż za niedługo będzie stand-up comedy z WC w moim mieście, to nie pójdę. Niby ma być na temat podróży, ale nie chcę zostać czymś sprowokowana w czasie spotkania/występu. Wielka szkoda, to był kiedyś niesamowicie interesujący człowiek otwarty na świat i innych ludzi.
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz