Komentarze (634)

Dodaj komentarz

Napisał(a): ~greg -

Jak Cejrowskiemu zbiry spalą piękny i jego własny dom to odda im swój samochód z prośbą, żeby mu łaskawie chcieli zapłacić za to zniszczenie. Taka logika wynika z jego mundrości, którą się pochwalił.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~~docent0 -

Niemcy nie są w stanie zadośćuczynić Polsce i Polakom w 100%, dlatego żadnego prezentu od Polski mieć nie powinni.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~marioon -

Cejrowski mówi: ".....Jak pan się przespaceruje po cmentarzu w Szczecinie, tam są same niemieckie groby. Milion niemieckich grobów. Szczecin trzeba z powrotem Niemcom,...."
Parafrazując to powiem. Byłem w Chicago na jednym z cmentarzy i widziałęm same polskie lub polskie zamerykanizowane imiona i nazwiska. Gdyby wysnuć z tego analogiczny wniosek do Cejrowskiego USA powinno nam oddać Chicago a przynajmniej jego sporą część.

Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~docent0 -

Jako komik, jednakże w powyższej kwestii wyłącznie z charyzmatem "pajaca" proponuję zacząć, tak jak Zagłoba, od sprzedaży Inflant, żeby najpierw nabyć wprawy w sprzedawaniu. Niestety jesteśmy tylko ludźmi. Z drugiej strony okazało się, że Polakom na Szczecinie zależy. Tak więc warto było rozjątrzyć, aby się o tym przekonać. Z trzeciej strony, trafiłem w internecie na język serbo-łużycki górnołużycki i o Boże zmiłuj się, ile ja nie wiem i nie rozumiem!
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~JJ -

Z punktu widzenia Niemców to , Szczecin, Wrocław, Śląsk czy Prusy to są te reparacje, z naszego punktu widzenia Ziemie Zachodnie są rekompensatą za utracone Kresy.Terytorialnie, w ramach zapłaty za "wyzwolenie" zyskać miał ZSRR ale po jego rozpadzie zyskały Litwa, Białoruś i Ukraina. Litwa najwięcej bo mimo iż była sojusznikiem Hitlera, teoretycznie przegranym IIWŚ, to powiększyła terytorium chyba dwukrotnie. Tylko głupiec ruszałby ten skomplikowany problem, jego realne ruszenie to otwieranie istnej Puszki Pandory, ludzie okrzepli w nowych miejscach i żyją szczęśliwie. Nikt nie chce Lwowa bez Lwowiaków ani ruszać jakichkolwiek granic bo za tym idzie śmierć nakręcona zawiłymi pretensjami. Skórka niewarta wyprawki i nie ma znaczenia przed iloma wiekami kto gdzie rządził bo są ludzie którzy żyją tu i teraz i nikt nie może burzyć Ich świata dla swoich ambicji.
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ~pangol -

jak ja nie cierpie tego typa,zachowuje sie jakby pozjadal wszystkie rozumy,taki cwaniaczek lawirant.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~ze szczecina -

Poniekąd homofob Cejrowski by mi pomógł. Wolał bym być obywatelem Niemiec i nie musieć oglądać oszołomów z pis-su. Także jego wredną twarz i wypowiedzi mogę spuścić w muszli. Jego retoryka na poziomie szamba jakoś nie obejmuje dolnego i górnego śląska, Prus pomorza. Niby wykształciuch, a nie douczony. Ciekawe kogo "puka" bo żona go spuściła do klozetu. Może nie umie.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~szczecinianin -

Panie Cejrowski. Urodziłem się i do dzisiaj mieszkam na terenach podległych Szczecinowi. W związku z tym, czy mam być bezpaństwowcem, jak chcesz oddać Szczecin Niemcom ???
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ~historyk -

Fakty są takie, że Polsce ukradziono tereny wcielone do ZSRR (obecnie leżące na Ukrainie, Białorusi i Litwie). Najwyższy czas upomnieć się o swoje
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~mruk -

Pan Cejrowski wielki podróżnik opowiada historie wielu państw, a historii swojej Ojczyzny nie zna ,paranoja , wstyd. Chyba że Pan Ce3jrowski nie jest Polakiem.
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz