2 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń146 tys.
  • Odpowiedzi471
  • Ocen na +1 tys.
2 tys. ppt ?

Cejrowski prorokuje ruinę. Będzie komunistyczna rewolucja? (472)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Cejrowski prorokuje ruinę. Będzie komunistyczna rewolucja?

Napisał(a): ~gosc -

~jahu Myślę, że tym razem nie przesadza. Ktoś wsadził Trumpa na Prezydenta, aby spełnił roje klina rozbijającego kraj. Następne wybory doprowadzą do rozpadu USA. Nastroje secesyjne w wielu stanach, szczególnie na południu i zachodzie, są coraz mocniejsze.
Trumpa sadzili na Prezydenta Polacy (Polonia) Gdyby

Reklama

Reklama

Re: Cejrowski prorokuje ruinę. Będzie komunistyczna rewolucja?

Napisał(a): ~żołnierz Boga -

Bóg ma generałów i żołnierzy . Szatan też ma generałów i żołnierzy. Jest Mądrość Boga , jest mądrość Szatana , jest Mądrość Nauki i jest mądrość człowieka. Europa Zachodnia przestała istnieć , jako Cywilizacja , w momencie , w którym wyrzekła się Boga. Jak to się stało , że Szatan w Europie Zachodniej tak skutecznie pokonał Boga ? Szatan tego dokonał przy pomocy kleru katolickiego , a dokładnie biskupów katolickich. Biskupi wyprodukowali tylu świętych , że nim całkowicie zasłonili ludziom Boga. W tej chwili w Europie Zachodnie nie ma generałów i żołnierzy Boga z religii katolickiej. Są inni generałowie i żołnierze Boga , ale z Islamu. Do generałów i żołnierzy Szatana zaliczam żydów , komunistów i ich armii LGBT oraz wszystkich biskupów katolickich , a w szczególności biskupa ateistę Ojca Rydzyka , który jest głosem samego Szatana w TV Trwam i Radiu Maryja , który mi odpowiedział , że nie ma Mądrości Boga , ponieważ nie ma Boga. Aby uratować wiarę Katolicką , należy bezwzględnie usunąć wszystkich hierarchów , gdzie pieprz rośnie i koniecznie przejąć od Islamu Prawo Szariatu i na bazie tego Prawa bronić Chrześcijaństwa w Europie i na świecie.
Mądrość Boga . Czym się wyraża Mądrość Boga , bo samo przyjęcie ,, na wiarę , że Bóg stworzył świat ,, , sprowadza się do samej wiary i nie ma nic wspólnego z nauką. Ale ja twierdzę , że Mądrość Boga można pokazać i udowodnić jak element nauki , którą mądrość człowieka i Mądrość Nauki nie przyjmuje do wiadomości , że coś takiego jest realne i możliwe do zrobienia. Czyli tym dowodem na istnienie Mądrości Boga jest ,, Problem Bernoulliego ,, Ten ,, Problem Bernoulliego ,, dopiero zostanie rozwiązany, to dopiero przed nami. I tak właśnie się wyraża Mądrość Boga jako forma naukowa . Na bazie rozwiązania ,, Problemu Bernoulliego ,, będzie można wykorzystać energię atomową .

Reklama

Re: Cejrowski prorokuje ruinę. Będzie komunistyczna rewolucja?

Napisał(a): ~jakoja -

Zawsze był głupim ortodoksyjnym żydem udającym katolika. Nos go zdradza, a przodkowie nosili pejsy. Co ta Pawlikowska w tym prostaku widziała? Przecież ona intelektem bije go na łeb pod każdym względem. Mózg mu się zlasował.

Re: Cejrowski prorokuje ruinę. Będzie komunistyczna rewolucja?

Napisał(a): ~polaczek -

~aden brawo panie Cerjrowski , trzeba mowic prawde w oczy komunistow ,
A mr. Cejrowski ,porusza pan tyle tematow "swiatowych" ,,,ale nigdy nie slyszalem slowa o AMERYCE/tzn o USA ktora jsa idealem demokracji i praworzadnosci itd/itp.
Wlasnie ta ponad 340 mln.potega dobrobytu i demokracji ma tylko DWIE partie -Republikanow i Demokratow!.
To za komuny w PRL-u bylo wiecej partii ,a tu prosze jakim spojnym narodem sa ci amerykanie......Po co im wiecej parti?////

Re: Cejrowski prorokuje ruinę. Będzie komunistyczna rewolucja?

Napisał(a): ~Gość -

~dociekliwa Czy Cimoszewicz i Miller są naprawdę homoseksualistami czy też popierają LGTB koniunkturalnie ?
Pomyliło ci sfię z komendantem z Żoliborza?
Czytaj „ Operacja pod kryptonimem Buś”

Re: Cejrowski prorokuje ruinę. Będzie komunistyczna rewolucja?

Napisał(a): Bezrobotny -

Każdy obiecuje to co mu pasuje.... Przed wyborami świat jest piękny a po no niestety raczej proza.... Mój znajomy nigdy nie głosował (rolnik) ale poszedł i co świń już nie choduje bo 3,60 a owoce jabłka w lgat po 90 gr prosi ...aby mu zabrali. Ps lubię przyrodnicze filmy Pana Wojtka a poglądy??? Ale głowę to ma na karku... Mi
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • Cejrowski prorokuje ruin. Bdzie komunistyczna rewolucja?
Do góry strony: Cejrowski prorokuje ruinę. Będzie komunistyczna rewolucja?