2 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń146 tys.
  • Odpowiedzi471
  • Ocen na +1 tys.
2 tys. ppt ?

Cejrowski prorokuje ruinę. Będzie komunistyczna rewolucja? (472)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Cejrowski prorokuje ruinę. Będzie komunistyczna rewolucja?

Napisał(a): ~dDb -

~dDb Nie przesadza - wystarczy spojrzeć na to, co stało się w RPA po upadku Apardheidu.
W USA może stać się to samo - to tylko kwestia czasu. Myślę, że to element wojny hybrydowej, jaką Chiny i inne państwa komunustyczne, w tym EU pod rządami komunistów toczą z USA. Tak, UE wymieniam tutaj nieprzypadkowo, bo na "starym kontynencie" mamy to samo. Cud nad Wisłą z 1920 roku pokazał, że tak się nie da, więc zastosowano "gotowanie żaby" na skalę światową, z wszelkimi narzędziami Goebbelsowsko-bolszewickiej manipulacji, propagandy i socjotechniki!

Reklama

Re: Cejrowski prorokuje ruinę. Będzie komunistyczna rewolucja?

Napisał(a): ~RYS -

~tomcio Cejrowski aspiruje na naczelnego wizjonera USA (bo Polskim już jest), czy marzy mu się być drugim Brzezińskim?
Oj,żeby go tak chcieli już on by im życie urządził,taki wizjoner....,taki prawy,dobrze że jeszcze jakieś byle jakie gazety cytują i publikują naszego guru od niczego

Reklama

Re: Cejrowski prorokuje ruinę. Będzie komunistyczna rewolucja?

Napisał(a): ~Ttop -

Pokażcie mi jeden kraj na świecie gdzie rządzą komuniści lub marksiści gdzie jest dobrze. Hasła maja super równość, tolerancja, braterstwo,... jak u nas za komuny ale ono obowiązuje tylko dla tych co je głoszą. Bo Ci co je głoszą uważają,się,żale-Szuch, światlejszy a nie równych, tolerują tylko, swoje poglądy a inne piętnują, bratają się tylko ze swoimi... taka jest smutna rzeczywistość, aż dziw bierze że tak wiele osób nawet wykształconych jest tak kompletnie oderwanych od zdroworozsądkowego myślenia. Przecież historia komunizmu i wojującej lewicy czegoś nas powinna nauczyć.

Reklama

Re: Cejrowski prorokuje ruinę. Będzie komunistyczna rewolucja?

Napisał(a): ~Jarken -

~aden brawo panie Cerjrowski , trzeba mowic prawde w oczy komunistow ,
Tyle, że Biden nie wygra, USA dostaną po raz drugi to na co zasługują - czyli Trumpa...

Do komentowanych słów W.C. się nie odnoszę bo ich autor już wiele lat temu stracił obiektywizm i bełkocze coraz częściej wpadając też nierzadko w fanatyzm... (przerażające, a kiedyś go lubiłem...)

Re: Cejrowski prorokuje ruinę. Będzie komunistyczna rewolucja?

Napisał(a): ~Świadomy -

Nie przesadza ani trochę. To co się dzieje w USA teraz, to chyba nie śniło się największym pesymistom. Kraj stacza się w przepaść, bezprawie, supremacja białych, terroryzm czarnych wspierane przez Demokratów i lewicowych multimiliarderów. Przypomina to wszystko pierwszy etap rewolucji bolszewickiej. Jak ktoś chciałby dowiedzieć się więcej, to sporo informacji jest w serwisie Mike'a Adamsa naturalnews kropka com.

Re: Cejrowski prorokuje ruinę. Będzie komunistyczna rewolucja?

Napisał(a): ~Małodobry -

Wojciech Cejrowski martwi się o komunizację i przyszły upadek USA ale nie zauważa, że Polska zbankrutuje o wiele prędzej. Po pierwsze dlatego, że w USA za rok (być może) będą rządzić socjaliści, zaś Polsce socjalistyczna partia PIS rządzi już od 5 lat i od 5 lat radośnie wyrzuca pieniądze przez okno. A po drugie - jak wiadomo - zanim gruby schudnie, chudy umrze z głodu.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • Cejrowski prorokuje ruin. Bdzie komunistyczna rewolucja?
Do góry strony: Cejrowski prorokuje ruinę. Będzie komunistyczna rewolucja?