Odpowiadasz na:
Cejrowski prorokuje ruinę. Będzie komunistyczna rewolucja?

apollo87
Temat dodał(a):
apollo87 -
Wojciech Cejrowski ostatnio pokazał się jako korespondent ze Stanów Zjednoczonych. W swej relacji dla "DoRzeczy" przewiduje, co czeka kraj po zwycięstwie demokratycznego kandydata, Joe Bidena. Jego prognoza jest wręcz katastroficzna. Nawiązując do ostatnich wydarzeń oraz przemian w Ameryce Południowej stwierdził: Nie przesadza aby?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Cejrowski prorokuje ruinę. Będzie komunistyczna rewolucja?

Napisał(a): ~Roman -

A co to za demokrata? Demokraci w Ameryce zajmują się tym czym lewica w Polsce.
"Stopki do napędu roweru", walka z rasizmem, walka z homofobią, walka z nierównością płci, ale płci propagują już około setki.
Są chyba gorsi od naszej lewicy bo mają więcej pieniędzy.

Re: Cejrowski prorokuje ruinę. Będzie komunistyczna rewolucja?

Napisał(a): ~Prawdziciel -

Pan WC nic kontrowersyjnego nie mówi. USA są pełne ideologii marksistowskiej wdrażanej w życie od lat 30-tych XX wieku. Obecnie pod przykrywką "szlachetnej" akcji BLM rabuje się sklepy i zabija ludzi chcąc doprowadzić do końca rewolucję marksistowską. Patrisse Couallars jedna z głównych przywódców tego ruchu mówi o sobie bez żadnych ogródek marksistka. Jeśli trump przegra ta rewolucja się dokończy. Jeśli wygra może to zatrzymać choć nie musi. To proste jest

Reklama

Re: Cejrowski prorokuje ruinę. Będzie komunistyczna rewolucja?

Napisał(a): gość -

Co racja to racja. Ideologie zamiast rozumu, analizy i kalkulacji. To zniszczy nie tylko USA...

Re: Cejrowski prorokuje ruinę. Będzie komunistyczna rewolucja?

Napisał(a): gość -

Oczywista oczywistość. Kaźdy kto choć nieco kuma co w świecie się dzieje. Tę wojnę cywilizacyjno - kulturową, musi przyznać rację Cejrowskiemu.

Reklama