1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń61 tys.
  • Odpowiedzi338
  • Ocen na +824
1 tys. ppt ?

Cejrowski zajmie się teraz polityką? (339)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Cejrowski zajmie się teraz polityką?

Napisał(a): ~benia -

Znany ze swojej bezpośredniości i szczerości oraz bosych wypraw przez świat podróżnik, odbył ostatnio rozmowę z dziennikarzem radia WNET. Wojciech Cejrowski mówił, że wyraża swoją opinię i dzieli się swoją wiedzą wtedy kiedy ma na to ochotę oraz w sposób jaki chce. Dziennikarz podróżniczy woli podzielić się z innymi pieniędzmi, które sam zarabia, dając ludziom pracę. Dodał także, że zamiast rozdawania dodatkowych pieniędzy jakimi są np. trzynastki dla emerytów, rząd powinien usunąć podatek nałożony na emeryturę. Mimo wszystko Cejrowski nie ma zamiaru kandydować. Twierdzi, że jest zbyt optymistycznym człowiekiem i szkoda mu energii na politykę.
Co sądzicie? Wojciech Cejrowski powinien pomyśleć o politycznej karierze?
INTERIA.PL

Re: Cejrowski zajmie się teraz polityką?

Napisał(a): stiffnecked -

Watpliwa sprawa, moze bedzie ambasadorem albo innym ambarasem. Jak wiadomo Europa jest starym kontynentem, zmurszałym intelektualnie i zbiurokratyzowanym. Na tym kontynencie nie ma czego szukac w szczegolnosci w polotyce.

Reklama

Re: Cejrowski zajmie się teraz polityką?

Napisał(a): taie -

~fgfgdghh jakos interia nie pisała o Cejrowskim jak mowil głośno o lewactwie i jak opowiadal ze to zdrajcy
A Interia jako portal europejski ma obowiązek pisać o niezrównoważonym obywatelu Ekwadoru ?
Jak byłby z San Escobar to faktycznie byłby nietakt.

Re: Cejrowski zajmie się teraz polityką?

Napisał(a): ~zuzanna -

Wystarczy, jak powie, że zakłada partię, a zaraz podpiszą "cyrograf" z prezesem:) Tak zrobił o,Rydzyk i ma jak w banku /wprawdzie cały czas/, ale teraz po podpisaniu "układu" z partią pis, ma tak pracować ze staruszkami, aby głosowali na pis:) Po wygranej, pan Tadeusz nie będzie w stanie zliczyć "datków" od kolejnych ministerstw. Pan Cejrowski może emerytów cmoknąć w czółko! O tym, żeby rządzący zdecydowali o nie naliczaniu podatku od tych marnych emerytur, to od dawna postuluje pan Kosiniak Kamysz. Cejrowski niech się zajmie sobą i swoimi milionami, bo i tak nie zrozumie biednego.

Reklama

Reklama

Re: Cejrowski zajmie się teraz polityką?

Napisał(a): ~JAŚ -

~OLEK CEJROWSKI TO CWANY BURAK ZERO KULTURY
Racja! Wystarczy zwrócić uwagę na jego słowa do kolorowych biednych mieszkańców nasycone drwiną , wuższością na granicy rasizmu. Gdyby ci ludzie rozumieli co do nich mówi to sprowadziliby go na glebę i potaktowali odpowiednio. Z tego powodu nie lubię oglądać jego programów.

Re: Cejrowski zajmie się teraz polityką?

Napisał(a): ~GMD -

Ludzie ! Przeciez Cejrowski ma 100% racje . Jak emeryt moze placic podatki ?!!. Trzynastka na pewno ucieszy emerytow ale to jest zagrywka wyborcza . Czy nie lepiej zlikwidowac podatki ( mozna to rozlozyc na kilka lat ) od emerytur i ustalic powiedzmy jakis prog od dochodow ?

Re: Cejrowski zajmie się teraz polityką?

Napisał(a): romil -

taie A może ten "normalny inaczej" obcokrajowiec zajął by się dobrem swego kraju a od Polski się odczepił ?
Nie rozumiem z jakiego powodu ktoś go uważa za autorytet ?
Ano z tego powodu, że zjeździł kawał świata, widział wiele krajów i społeczeństw, jest antropologiem, całe życie sam finansuje swoje wyprawy, a lody kręci własnymi rękami za własne pieniądze.
A ty siedzisz na tyłku w Polsce, w du.ie byłeś i gó.no widziałeś i bierzesz się za ocenę człowieka i określasz jego normalność. Robisz jako robotnik najemny w jakiejś niemieckiej czy francuskiej firmie i opowiadasz kto jest normalny?
« Wróć do tematów
Do góry strony: Cejrowski zajmie się teraz polityką?