3 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń142 tys.
  • Odpowiedzi981
  • Ocen na +5 tys.
3 tys. ppt ?

Cejrowski znowu szokuje! Tym razem wypowiedział się o ZNP (982)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Cejrowski znowu szokuje! Tym razem wypowiedział się o ZNP

Napisał(a): uni -

Wojciech Cejrowski tym razem za cel swoich ataków obrał strajkujących nauczycieli i Związek Nauczycielstwa Polskiego. Na swoim youtubowym kanale „Studio Dziki Zachód” wyraził swoje - jak zwykle wyraziste - poglądy na temat szkolnictwa.
Oprócz uwag na temat tego, że szkoła nie jest wszystkim potrzebna do szczęścia, padły negatywne opinie o ZNP. Dla zadośćuczynienia nauczycielskim postulatom - zdaniem znanego podróżnika - „Teraz wystarczyłoby zmienić przepisy tak, żeby akurat elektorat ZNP zaczął wylatywać z pracy." Na tym nie poprzestał. „Związek Nauczycielstwa Polskiego to organizacja, która usilnie stara się utrzymać swoją pozycję, którą zbudowała sobie jeszcze za czasów komuny. (…) ZNP to była kuźnia komunistycznych trepów”.
Przesadził? Czy może jednak ma trochę racji?
INTERIA.PL

Re: Cejrowski znowu szokuje! Tym razem wypowiedział się o ZNP

Napisał(a): stiffnecked -

~gość szokujesz ty oszołomie swoimi radykalnymi tematami.Cejrowski to racjonalny komentator życia politycznego który ma trafne diagnozy
Nawet wygnac sie mu sie nie udalo. Ciekawych masz idoli...

Reklama

Napisał(a): ~ewiker -

Witam,myslę że pan Cejrowski ma rację,czśto nauczyciele niczego nie uczą,zwalają wszystko na dom,korepetycje...ciagle słyszę ze wszystko zalezy od domu,owszem,ale gdzie szkoła gdzie spedza sie dużą cześć zycia,czy szkoła nie powinna uczyć i wychowywac,napewno są cudowni nauczyciele,ale ja nie mam dobrego doświadczenia,jestem przeciwko strajkom i uważam że rząd nie powinien sie ugiać.Pozdrawiam

Reklama

Napisał(a): TR300 -

„Związek Nauczycielstwa Polskiego to organizacja, która usilnie stara się utrzymać swoją pozycję, którą zbudowała sobie jeszcze za czasów komuny. (…) ZNP to była kuźnia komunistycznych trepów”.
tymi dwoma zdaniami Cejrowski zdefiniował problem polskiego szkolnictwa, niestety właśnie dzięki ZNP polska szkoła jest zacofana o 30 lat, jeszcze do 2000 roku w polscy uczniowie uczyli się z podręcznik z przełomu lat 70/80 tych!!!! Niestety to polskie szkolnictwo jest odpowiedzialne za stan tego że edukacja zdobyta w Polsce nie ma większego znaczenia po przekroczeniu polskiej granicy, a absolwenci z Tajlandii, Malezji, Filipin czy nawet Birmy są wyżej cenieni niż absolwenci z polskimi dyplomami i tytułami.

Reklama

Napisał(a): ~uczennica -

Jak sie juz nie ma co powiedziec to wypowiada sie takie kontrowersyjne hasla....ten pan chce zaszkowac aby o nim mowic, nie pierwsza taka wypowiedz i nie ostatnia ! Jednak chodzenie na bosaka wplywa niekorzystnie na stan umyslu!!

Napisał(a): TR300 -

~uczennica Jak sie juz nie ma co powiedziec to wypowiada sie takie kontrowersyjne hasla....ten pan chce zaszkowac aby o nim mowic, nie pierwsza taka wypowiedz i nie ostatnia ! Jednak chodzenie na bosaka wplywa niekorzystnie na stan umyslu!!
widocznie nie zrozumiałeś wypowiedzi Cejrowskiego.

Napisał(a): ~nauczyciel -

Panie Cejrowski warto poczytać trochę zanim coś się napisze. ZNP powstało przed II wojną światową.Pan jako osoba znana powinna bardziej uważać na to co Pan pisze i w jaki sposób.Rozumiem, że nie lubił Pan się uczyć. Ma Pan pełne prawo do wyrażania swojego zdania,ale gdyby nie poprzedni ustrój , gdzie były dodatkowe punkty za pochodzenie i inne przywileje dla takich jak Pan ,dzisiaj wielu by pasało krowy i nie rządziło w tym kraju , nie wyrażało uwag prowadzących do nienawiści i nietolerancji. Narodem , który jest źle wykształcony łatwiej się manipuluje dlatego warto się kształcić.

Napisał(a): ~nauczyciel 4 -

Z pewnością inne ZNP zostało założone i inne miało cele mogę to stwierdzić bo pamiętam moje praciotki i prawujka z którymi niejednokrotnie rozmawiałem na ten temat ,jeden z pierwszych oddziałów powstał w Sanoku

Napisał(a): ~pola -

nie wiedziałam,że to ZNP aprobuje podręczniki! To jest rola MEN-u, więć nie przypisujcie wszystkiego jednej organizacji, która co prawda ideałem nie jest, ale też nie jest bogiem, ktyóry wszystko może. Dala jasności - jestem nauczycielką
« Wróć do tematów
Do góry strony: Cejrowski znowu szokuje! Tym razem wypowiedział się o ZNP