98
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń608
  • Odpowiedzi92
  • Ocen na +0
98 ppt ?

cellulit (93)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: cellulit

Napisał(a): gość -

Na mnie rollery w przypadku cellulit zupełnie nie zadziałały. Nawet nie robiłam ich sama tylko chodziłam do lekarza medycyny estetycznej. Trochę zabiegi były bolesne, bo igły miałay o ile dobrze pamiętam 2 cm. Trochę się ujędrniła skora, a cellulit pozostał na swoim miejscu. Zabiegi z rollerem robiłam w zeszłym roku. W tym roku, od początku lipca zaczęłam chodzić na dermomasaże i liposukcję ultradźwiękową. Cieszę się bardzo po ubyło mi parę centymetrów w udach a dodatkowo dzięki dermomasażom nie mam już cellulitu.
INTERIA.PL

Napisał(a): Gość -

A ja właśnie odkryłam nowość od phenome :)http://www.ph(...)e_dream stosuję od niedawna, ale efekty są faktycznie widoczne :) zdecydowałam się na te kosmetyki ze względu na naturalny skład, chociaż cena na początku mnie trochę zniechęciła, ale jednak teraz widzę, ze było warto, bo kosmetyki są bardzo wydajne, wiec koszt rozkłada się na dłuższy czas.

Reklama

Skóra stała sie gładsza już po pierwszym peelingu, ale jeśli chodzi o działanie antycellulitowe, to tak pewnie po 3 tygodniach, może miesiącu już były zauważalne efekty. Dla mnie to dość szybko, zwłaszcza, że nie ćwiczyłam wcale, jedynie sporo spacerowałam. Teraz jeszcze dorzucę trochę ćwiczeń, żeby się paskudztwa pozbyć całkowicie i utrzymać efekt :)

Reklama

Reklama

Nie bez powodu dermatolodzy mówią, że cellulitu nie da się całkowicie usunąć, ponieważ dotyczy głębokich warstw podskórnych i nie działają na niego preparaty kosmetyczne.Mam swoją sprawdzoną metodę - zabiegi falami radiowymi RF, które wytwarzają głębokie ciepło tam, gdzie cellulit powstaje. Oczywiście zabiegi trzeba powtarzać, nie wystarczy jeden.Dlatego najchętniej korzystam z wyszukiwarki zabiegów kosmetycznych http://lavito.pl Zapisałam się do Lavio.pl na newsletter, żeby mieć dostęp do informacji jakie zabiegi można zamówić po cenie promocyjnej.

Napisał(a): ~IngaT -

Jak dla mnie najlepszą metodą walki z cellulitem jest bielizna antycellulitowa z http://www.or(...)rose.pl , której noszenie dało rezultaty już po 2 tygodniach. Uda i brzuch faktycznie się odpowiednio kształtują, a przy okazji jestem teraz szczuplejsza. Dlatego polecam zajrzeć na ich stronę i poczytać o ich produktach.

moim zdaniem najlepsze rozwiązanie to jakieś specjalistyczne zabiegi, ja dopóki nie poszłam na Venus Legacy w Profamedzie to nie widziałam jakichś dużych efektów pomimo tego, że sporo się ruszałam, u mnie to kwestia przepływu krwi w żyłach, więc chodzi o poprawę kążenia a kremami tego raczej nie wypracuję.

moim zdaniem najlepsze rozwiązanie to jakieś specjalistyczne zabiegi, ja dopóki nie poszłam na Venus Legacy w Profamedzie to nie widziałam jakichś dużych efektów pomimo tego, że sporo się ruszałam, u mnie to kwestia przepływu krwi w żyłach, więc chodzi o poprawę kążenia a kremami tego raczej nie wypracuję.

Napisał(a): sunnygirl007 -

Tabletki odpadaja, przynajmniej w moim wypadku, bo ja jestem antytabletkowa. Bardzo dobrze sie spisuje serum do ciala od bielendy-slim cellu corrector, ja mam z fioletowa nakretka, ma bardzo bogaty sklad, ktory odpowiada za m.in pobudzanie mikrokrążenia i oczyszczanie skóry z toksyn. Widocznie poprawiaja strukturę i napięcie skóry, wspomagaja redukcję cellulitu, opozniaja proces starzenia sie skóry. W polaczeniu z cwiczeniami u mnie widac spora redukcje cellulitu (uzywam od ponad 6 tygodni)
« Wróć do tematów