21
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń146
  • Odpowiedzi20
  • Ocen na +0
21 ppt ?

Chcę kupić Dobermana (21)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Chcę kupić Dobermana

Napisał(a): ~gość -

Agatkka Psa trzeba wyszkolić ..ja kładę na kanapę moją jakąś bluzkę i mówię "pilnuj do psa' i nie ma wycia czy szczekania ..leży pies i pilnuje aż wrócę ...Wracam daję pieskowi w nagrodę jakiś smakołyk ...
Oj tylko tyle? A ja myślałem, że coś więcej. Mieszkasz sama? Ale przynajmniej pracujesz, a nie jak Dobrawa 1. Pisze, że ludzie idą do pracy, a ona nie pracuje tylko słucha wyjące psy na klatkach i dyżuruje z gościa na forum. Czasem pisze z poczty.

Reklama

Napisał(a): Dobrawa1 -

~gość
Oj tylko tyle? A ja myślałem, że coś więcej. Mieszkasz sama? Ale przynajmniej pracujesz, a nie jak Dobrawa 1. Pisze, że ludzie idą do pracy, a ona nie pracuje tylko słucha wyjące psy na klatkach i dyżuruje z gościa na forum. Czasem pisze z poczty.
No proszę; małodobra, gość, o jej ....po co to robisz?
Na razie pracuję..ZDALNIE, ale kiedyś będzie trzeba przejść na emeryturę. Nie mam zamiaru do śmierci pracować.
dobranoc.

Dobrawa1
~gość
No proszę; małodobra, gość, o jej ....po co to robisz?
Na razie pracuję..ZDALNIE, ale kiedyś będzie trzeba przejść na emeryturę. Nie mam zamiaru do śmierci pracować.
dobranoc.
Masz anielską cierpliwość do tego sprawnego inaczej.

Napisał(a): Ananke -

~o jej
Dobrawa1 Zanim kupisz psa, dobrze się nad tym zastanów. To nie maskotka, którą w domu zostawisz i do pracy pójdziesz. Szlag mnie trafia, jak niemal codziennie słyszę przeraźliwe wycie psa ..(.piętro niżej) Zostawią psinę w domu i idą do pracy, a ten wyje, jakby go mordowali.
To dowodzi, że jesteś na rencie, lub emeryturze. Oni idą do pracy, a ty siedzisz w domu i cię wkurza. Trudno :) wpadunia dobrawo1. Masz ponad 60 lat. Pamiętam jak się lansowałaś jako Soraya, zdjęcie młodej kobiety. Huhuhuhuhu. Tak małodobra Felicyto. Hohoho.

Może idź do jakiejś pracy, to nie będziesz psa słuchała. Hehehe.
Los cię skrzywdził i poskąpił najważniejszego. Masz pewność, że wymagania psa ciebie nie przerosną? Zrozumiesz i wykonasz jego polecenia?

Dobrawa1
~o jej
Dobrawa1 Zanim kupisz psa, dobrze się nad tym zastanów. To nie maskotka, którą w domu zostawisz i do pracy pójdziesz. Szlag mnie trafia, jak niemal codziennie słyszę przeraźliwe wycie psa ..(.piętro niżej) Zostawią psinę w domu i idą do pracy, a ten wyje, jakby go mordowali.
To dowodzi, że jesteś na rencie, lub emeryturze. Oni idą do pracy, a ty siedzisz w domu i cię wkurza. Trudno :) wpadunia dobrawo1. Masz ponad 60 lat. Pamiętam jak się lansowałaś jako Soraya, zdjęcie młodej kobiety. Huhuhuhuhu. Tak małodobra Felicyto. Hohoho.

no proszę...a tu już nie jesteś Serwus? Małodobra, o jej, jak w tym personalnym wątku?
https://forum.interia.pl/jestem-na-emeryturze-i-wkurzaja-mnie-wyjace-psy-tematy,dId,3613773

I jeszcze ta sama informacja na koncie pocztowym...od Serwus 100. Mam ją wstawić?
Gubisz się już w osobowościach.:-)
Wstaw, może będzie zabawnie. Na pewno obciach dla autora.

Doberman? Jak w reklamie, nie dla idiotów... niezrównoważonych, psycholi i inaczej inteligentnych. Nawet dla posiadacza psa wskazana jest stosowna ilość oleum w głowie.
Ta rasa jest wyjątkowa. Potrzebne szkolenie i odpowiednie podejście. W przeciwnym wypadku nic z psiaka nie będzie, zeżre i ciebie, i przypadkowo napotkanych osobników. Kup se yorka...

~gość
~o jej

Wkurza Ją to, że pies wyje, bo tęskni za właścicielami...po prostu szkoda Jej psa, że tak się męczy.
Ty jak zwykle przypuszczasz atak na Dobrawę, a potem jak Ci odpisze, płaczesz, że Cię zaczepia.
Nudny jesteś.
Jeśli chodzi zaś o decyzję co do posiadania psa, to rzeczywiście trzeba dobrze przemyśleć za i przeciw, bo to nie zabawka na chwilę, a przyjaciel, który przywiązuje się do człowieka i nigdy nie sprawi zawodu, w przeciwieństwie do ludzi.
Dlaczego piszesz w trzeciej osobie? Ja ci od razu pisałem, że cię nie kocham, a Twój mąż i twój rozwód, to nie moja sprawa. Ja cię nie zawiodłem i niczego ci nie obiecałem. Wolę psa jak cz li owieka zwłaszcza takiego, co PiS popiera.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Chcę kupić Dobermana