Odpowiadasz na:
Chcę kupić Dobermana

gość
Temat dodał(a):
gość -
Ile kosztuje utrzymanie psa? Jak sobie radzić kiedy pies musi zostać w domu a ja muszę iść do pracy? Czy można przycinać uszy szczeniętom? Chcę silnego psa ale również towarzysza samotnych wędrówek. Ktoś ma doświadczenie z Dobermanami?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Chcę kupić Dobermana

Napisał(a): Ananke -

Keramek
~gość
serwus! Jak miło cię spotkać!,

Jestem serwus i co z tego!
a prosiłam, żebyś nie pisała, bo sobie tego nie życzę. Mam żonę i dzieci, zatem proszę daj sobie spokój. Jesteś tak nachalna, daj spokój proszę. Masz żonę w moim wieku i nie gustuję w kobietach w wieku emerytalnym.

Zburzenia osobowości chyba się pogarsza i to z rana😂🤣😆

Trudno :) wpadunia
Ciekawy przypadek. Pewnie za dużo oleum używa.

Reklama

Napisał(a): Keramek -

~gość
serwus! Jak miło cię spotkać!,

Jestem serwus i co z tego!
a prosiłam, żebyś nie pisała, bo sobie tego nie życzę. Mam żonę i dzieci, zatem proszę daj sobie spokój. Jesteś tak nachalna, daj spokój proszę. Masz żonę w moim wieku i nie gustuję w kobietach w wieku emerytalnym.

Zburzenia osobowości chyba się pogarsza i to z rana😂🤣😆

Trudno :) wpadunia

Napisał(a): ~gość -

~gość
~gość
~o jej
Dobrawa1 Zanim kupisz psa, dobrze się nad tym zastanów. To nie maskotka, którą w domu zostawisz i do pracy pójdziesz. Szlag mnie trafia, jak niemal codziennie słyszę przeraźliwe wycie psa ..(.piętro niżej) Zostawią psinę w domu i idą do pracy, a ten wyje, jakby go mordowali.
To dowodzi, że jesteś na rencie, lub emeryturze. Oni idą do pracy, a ty siedzisz w domu i cię wkurza. Trudno :) wpadunia dobrawo1. Masz ponad 60 lat. Pamiętam jak się lansowałaś jako Soraya, zdjęcie młodej kobiety. Huhuhuhuhu. Tak małodobra Felicyto. Hohoho.

Może idź do jakiejś pracy, to nie będziesz psa słuchała. Hehehe.
Wkurza Ją to, że pies wyje, bo tęskni za właścicielami...po prostu szkoda Jej psa, że tak się męczy.
Ty jak zwykle przypuszczasz atak na Dobrawę, a potem jak Ci odpisze, płaczesz, że Cię zaczepia.
Nudny jesteś.
Jeśli chodzi zaś o decyzję co do posiadania psa, to rzeczywiście trzeba dobrze przemyśleć za i przeciw, bo to nie zabawka na chwilę, a przyjaciel, który przywiązuje się do człowieka i nigdy nie sprawi zawodu, w przeciwieństwie do ludzi.
Dlaczego piszesz w trzeciej osobie? Ja ci od razu pisałem, że cię nie kocham, a Twój mąż i twój rozwód, to nie moja sprawa. Ja cię nie zawiodłem i niczego ci nie obiecałem. Wolę psa jak cz li owieka zwłaszcza takiego, co PiS popiera.
:)))))))))))))) Czy Dobrawa Cię prześladuje, że wszędzie Ją widzisz? Mnie się jeszcze nie pytałeś, co ze mnie za "ziółko." Mam psa i popieram PiS, to Ci mogę powiedzieć, a tak poza tym, u mnie wszystko ok, nawet bez takiego amanta jak Ty:)

Reklama