215
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń15 tys.
  • Odpowiedzi59
  • Ocen na +0
215 ppt ?

Chcę studiować projektowanie mody. Jaką szkołę wybrać?? (60)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Chcę studiować projektowanie mody. Jaką szkołę wybrać??

Napisał(a): Gość -

Dokładnie sie z tym zgadzam,zwłaszcza ze teraz zawód charakteryzatorki,stylistki jest bardzo porzadany zwłaszcza jesli chodzi o teatry,produkcje filmowe i własnie najlepiej potem po skończeniu takiej szkoły znalezc prace własnei w takim miejscu.

Reklama

Ja również myślę o SAPU ponieważ słyszałam same dobre opinie na jej temat i chyba najwięcej absolwentów tej szkoły faktycznie coś robi w tym kierunku, w którym studiuje...
Może znajdzie się ktoś uczący się w tej szkole i napisze jakąś na prawdę obiektywną opinię? :-)

Reklama

O! Super! To może umówimy się i pojedziemy w tym samym terminie? Zawsze było by raźniej później od października iść do szkoły :-)
Ja dzwoniłam wczoraj z ciekawości do sekretariatu szkoły popytać jeszcze o kilka rzeczy, które mnie zastanawiały i jestem na prawdę mile zaskoczona bo pani poświęciła mi na prawdę sporo czasu odpowiadając dokładnie na pytania i słychać było, że to nie rodzaj mówienia konkretnej formuły żeby coś komuś wcisnąć, a faktycznie rozmowa o predyspozycjach, marzeniach, pracy i późniejszych efektach :-) krótko mówiąc super! Obudziła we mnie trochę wiary we własne siły :-)
Dni otwarte są co środę, z tego co pytałam, a raz na jakiś czas po zostawieniu maila są organizowane dla zapisanych maturzystów darmowe warsztaty np. projektowania biżuterii, podstawy projektowania ubioru i inne w których można uczestniczyć :-)
Przeglądałaś też może jakieś inne uczelnie? Bierzesz w ogóle coś innego pod uwagę?

Reklama

Napisał(a): kajka27 -

Cześć dziewczyny,
zaraz rozwieję Wasze wątpliwości i sprzedam informacje z pierwszej ręki. Otóż jestem tegoroczną absolwentka SAPU. Te dwaipół roku zapamiętam jako najlepszy wybór w stronę swojego rozwoju. Zapisując się do szkoły jeszcze nie miałam jasno sprecyzowanej decyzji o tym co chce w życiu robić, ale pasja wygrała. Z przyjemnością uczęszczałam we wszystkich zajęciach. Wykładowcy tej szkoły są naprawdę bardzo inspirującymi i doświadczonymi osobami, co więcej potrafią zauważyć kto boryka się z jaką trudnością i indywidualnie podejść do zadania.
Oczywiście nie mogę wszystkich zasług przypisać samej szkole :) bo naprawdę bardzo się starałam i czasami nawet nadprogramowo pracowałam. Właśnie co do nadprogramowej nauki szkołą udostępnia sale po zajęciach także można przyjść w godzinach gdzie są wolne sale ćwiczyć chociażby szycie na maszynie, które z początku mi nie wychodziło :)
Co szkołą robi w kierunku naszego rozwoju a chociażby to że uczestniczymy w wielu konkursach międzynarodowych a taką nagrodą za cały trud okresu kształcenia jest pokaz dyplomowy szeroko promowany w którym można zostać zauważonym i docenionym.
Także chyba nie mam co dłużej was przekonywać bo decyzja powinna zapaść tylko jedna :)
A żeby wzbudzić w Was nutkę zazdrości dodam moją kolekcją zainteresowali się za granicą i już podpisałam pierwsze zlecenie.......:)

Super, bo ja też idę w tym roku do SAPU :)
Koleżanka mi podsunęła ten pomysł bo sama jest po tej szkole i teraz spokojnie sobie pracuje będąc szefem sama sobie :)
Zaufałam jej i mam nadzieję, że nie pożałuje :D

Gratuluję pierwszego sukcesu kajka27 i dziękuję za utwierdzenie w mojej decyzji i aż tak szczegółowe informację : )
Jestem już zdecydowana na SAPU jednak jak zwykle przed zaczęciem czegoś nowego wszystko mnie przeraża i chcę dowiedzieć się jak najwięcej : ) Mam jednak nadzieję, że opinie typu „SAPU to najlepsza szkoła projektowania” okażą się prawdziwe i coś po tym korzystnego ze mnie wyrośnie : D
Proszę powiedz jeszcze kilka słów na temat pokazów, w których uczestniczycie obowiązkowo i konkursów, w których szkoła bierze udział. To jest w sumie chyba najważniejsze żeby pokazywać swoje projekty jak najszerzej się tylko da… Jak SAPU wygląda z tej strony?

Gratuluję pierwszego sukcesu kajka27 i dziękuję za utwierdzenie w mojej decyzji i aż tak szczegółowe informację : )
Jestem już zdecydowana na SAPU jednak jak zwykle przed zaczęciem czegoś nowego wszystko mnie przeraża i chcę dowiedzieć się jak najwięcej : ) Mam jednak nadzieję, że opinie typu „SAPU to najlepsza szkoła projektowania” okażą się prawdziwe i coś po tym korzystnego ze mnie wyrośnie : D
Proszę powiedz jeszcze kilka słów na temat pokazów, w których uczestniczycie obowiązkowo i konkursów, w których szkoła bierze udział. To jest w sumie chyba najważniejsze żeby pokazywać swoje projekty jak najszerzej się tylko da… Jak SAPU wygląda z tej strony?

Napisał(a): Guno99 -

Ludzie, tylko NIE Sapu !
Szkoła ma tragiczne, nieprofesjonalne dyplomy w stylu dzici biegające w swoietlicy, w tym roku nikt nie chciał pisać o ich pokazie poza ich włąsnymi blgami i forami.
Prownajcie, jakicy goście przychodzą na dyplomy MSKPU, jacy są partnerzy na dyplomach MSKPU a kto się pojawia w SAPU. Odowiedż jest porosta.

SAPU nie ma żadnych znaych nazwisk wśród wykładwoców, bazuje na talencie krakowskiej, zdolenje młodziezy i potem jedzie na ich osiągnieciach.

Napisał(a): Guno99 -

Gość Hej,

Po rocznej przerwie od czasu liceum czas na rozpoczęcie studiów. Uwielbiam modę, ciuchy, komponować własne zestawy, doradzać koleżankom jakie ciuchy do siebie pasują najlepiej. Więc stwierdziłam, że fajnie byłoby robić coś w tym kierunku, ale nie wiem co wybrać :( pójść na jakiś kurs, czy rozpocząć studia? Ile trwa nauka? Może znacie kogoś, kto uczy się projektowania lub sami studiujecie na takim kierunku? Jestem z Warszawy więc super by było zostać tutaj na studia. Czas biegnie nieublaganie, a ja ciągle nie podjęłam decyzji, może troche późno się za to zabrałam, dlatego please pomóżcie.
Warszawa to centrum wszystkiego, wybieraj szkoły tylko tutaj.

Napisał(a): MohitoZuza -

No to może otworzę oczy nieszczęsnym kandydatom do SAPU. Jak szkoła "położyła" najważniejszą imprezę dla swoich dyplomantów i jak jest oceniana przez internautów oraz blogerów modowych można przeczytać pod linkiem:http://www.ch(...)-z.html

Jeżeli pokaz dyplomowy tej szkoły się nie liczy to po co składać tam papiery???

Dziwne, bo nagle w internecie na wielu forach dotyczących szkół projektowania, w jednym terminie pojawiło się strasznie dużo komentarzy negujących wszystkie inne szkoły, tylko nie MSKPU. Ładna reklama tylko trochę nieetyczne zachowanie!
Chyba dobra szkoła nie musiałaby stosować takich praktyk tylko sama w sobie przyciągałaby uczniów :/
To żałosne...
Cokolwiek przeczytam wiem, że moja decyzja była dobra, bo to, że na widowni podczas pokazów dyplomowych siedzi cały rząd znanych aktorów nie przesądza o mojej karierze w świecie mody, a jak przypomnę nie w telewizji :/
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • projektant mody studia
  • studia projektowanie mody
  • studia projektant mody
  • projektowanie ubrań studia
  • studia na projektanta mody
  • projektant mody szkoa
  • jakie studia na projektanta mody
  • projektowanie mody studia
  • projektowanie ubran studia
  • studia kierunek projektant mody
  • studia projektant mody warszawa
  • projektowanie ubioru warszawa
  • studia projektowanie ubioru
  • studia projektowanie mody warszawa
  • szkoy projektowania ubioru w polsce
Do góry strony: Chcę studiować projektowanie mody. Jaką szkołę wybrać??