6
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń23
  • Odpowiedzi6
  • Ocen na +0
6 ppt ?

Chce zmienić swoje kosmetyki na bardziej naturalne (7)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Chce zmienić swoje kosmetyki na bardziej naturalne

Napisał(a): ~Agnieszka11 -

Chce zmienić swoje kosmetyki na bardziej naturalne, tylko nie do końca wiem na co się zdecydować, bo jakoś nie mam przekonani co tych niektórych produktów, z jakich miałam okazję korzystać. Więc jak ktoś z Was ma jakieś sprawdzone naturalne kosmetyki to dajcie propozycje, chętnie z podpowiedzi skorzystam.
INTERIA.PL

Re: Chce zmienić swoje kosmetyki na bardziej naturalne

Napisał(a): ~Magda77 -

Potwierdzam, że jeśli chodzi o dostępne obecnie kosmetyki to w sklepie e-naturalne.pl/ jest tych produktów o naturalnym składzie bardzo dużo i można szukać dla siebie sensownej propozycji. Jak ktoś będzie chciał kupić produkty dobrej jakościowo a jednocześnie w dobrej cenie to warto będzie zajrzeć do tej oferty.

Napisał(a): ~Sabciak -

Bielenda ma spoko naturalne linie kosmetyków, ja np. bardzo lubię tą linię do ciała ze zbożami Vege Muesli, dobry skłąd . Super nawilżająca jest ta linia z owsem, pszenicą i mleczkiem kokosowym

Reklama

Napisał(a): ~violka -

Idealnie nadadzą się kosmetyki marek takich jak iUNIK, Heimish, Pyunkang yul. To kosmetyki naturalne, hipoalergiczne. Znajdziesz wśród nich oczyszczające, nawilżające, regenerujące i wiele innych, a bardzo polecam, bo sama stosuję na cerę trądzikową i widzę mega rezultaty!!

Reklama

Napisał(a): ~loveline -

dobra decyzja, ja sama od jakiegoś czasu używam tylko naturalnych i sprawdzonych kosmetyków dlatego zamawiam je ze sprawdzonych źródeł, mogę Ci polecić drogerię larose.care gdyż są tam same dobre, z dobrym składem produkty

Napisał(a): ~Wiki45 -

Mam wrażenie, że wśród naturalnych kosmetyków jest teoretycznie wiele produktów, ale jak trzeba coś dla siebie wybrać to już nie jest to takie proste. Ostatnio testuje kilka produktów od firmy Naturikke i na tą chwilę jestem z nich zadowolony, wydaje mi się że produkty są faktycznie zrobione solidnie, skład naturalny, żadnych niekorzystnych odczuć na skórze nie mam po ich stosowaniu.

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Chce zmienić swoje kosmetyki na bardziej naturalne