126
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń8 tys.
  • Odpowiedzi21
  • Ocen na +93
126 ppt ?

CHCE ZREZYGNOWAĆ Z EMERYTURY – ale nie mogę! (22)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

CHCE ZREZYGNOWAĆ Z EMERYTURY – ale nie mogę!

Napisał(a): ~matka54 -

Ja jestem matką niepełnosprawnego od urodzenia wymagającego całodobowej opieki ponad 30 letniego syna. Przed laty z konieczności przeszłam na emeryturę EWK. Obecnie otrzymuję ok. 870 zł/mc. Chce zrezygnować z emerytury i otrzymywać świadczenie pielęgnacyjne tak jak moje koleżanki, które emerytury nie wypracowały. Również opiekujące się swoimi niepełnosprawnym dziećmi. Ale nie mogę. Rażącą niesprawiedliwością jest, gdyż otrzymuję o 600 zł/mc mniej od świadczenie pielęgnacyjne (1470 zł/mc). Dlaczego PiSowski Rząd nie zajmie się wyrównaniem tej rażącej niesprawiedliwości? Rodzic otrzymujący emeryturę EWK opiekujący się niepełnosprawnym dzieckiem ze znacznym stopniem niepełnosprawności powinien otrzymywać wyrównanie do kwoty świadczenia pielęgnacyjnego 1470 zł/mc. W moim przypadku 600 zł/mc
INTERIA.PL

Re: CHCE ZREZYGNOWAĆ Z EMERYTURY – ale nie mogę!

Napisał(a): ireneo -

znajdź dwóch świadków którzy potwierdzą ze jeden dzień sprzątałaś biura Służby Bezpieczeństwa w komisariacie. Zabiorą ci emeryturę i załatwione.

Napisał(a): taie -

~cekzacpolka ekaj na POwski rząd z pewnością będzie ci lepiej
juz towidze ha ha[/cytat]
Czekaj na rząd PO/PZPPiS - wszyscy mają nas w d****
Wyjedź do kraju gdzie dbają o swych obywateli a nie tylko o swoje "koryta +"
Dania,Norwegia,Szwecja.
Tu tylko usłyszysz
"Dziecko Bóg ci pomoże"

Napisał(a): ~Zdziwiona -

Widze ze twoj problem jest dosc POwazny i masz go nie od dzis, dlaczego nie prosilas POmylonych jak byli przy wladzy na pewno by POmogli a ten POdly PiS dal rodzinom 500+, POdniosl najnizsza pesje, daje wyprawki dla dzieci do szkoly, zmniejszyl bezrobocie do 6 %, (za POmylerncow bylo tylko 15 %) tylko ciebie jedna przesladuje !

Napisał(a): ~kamagazuma -

~Zdziwiona Widze ze twoj problem jest dosc POwazny i masz go nie od dzis, dlaczego nie prosilas POmylonych jak byli przy wladzy na pewno by POmogli a ten POdly PiS dal rodzinom 500+, POdniosl najnizsza pesje, daje wyprawki dla dzieci do szkoly, zmniejszyl bezrobocie do 6 %, (za POmylerncow bylo tylko 15 %) tylko ciebie jedna przesladuje !
Zapomniałaś dodać, że za PIS prawie wszystkie ceny poszły w górę, począwszy od benzyny, masła, odzieży równiez dla dzieci, leki itd. ponadto zniszczyli Trybunał, teraz sądy, pozdrawiam.

Napisał(a): ~kamagazuma -

~Zdziwiona Widze ze twoj problem jest dosc POwazny i masz go nie od dzis, dlaczego nie prosilas POmylonych jak byli przy wladzy na pewno by POmogli a ten POdly PiS dal rodzinom 500+, POdniosl najnizsza pesje, daje wyprawki dla dzieci do szkoly, zmniejszyl bezrobocie do 6 %, (za POmylerncow bylo tylko 15 %) tylko ciebie jedna przesladuje !
Zapomniałaś też dodać, że te wyliczone przez ciebie darowizny, to za publiczne pieniądze, dlatego nie maleją podatki!

Napisał(a): ~Gosc -

Nie tylko Ty masz taki problem bo wiecej kobiet korzystaloz EWK to jest symbol naszej kleski a nie pomocy .Trzeba bylo okres skladkowy i nieskladkowy udowodnic i za 20lat pomimo ze mialas wiecej wypracowanych tak bylo w moim przypadku to jest kleska dal kobiet a nie pomoc. Bylo jak bylo i kolejne rzady nic z tym nie robily bo murzyn pracowal a ze wychowywal samotnie dzieci w tym jedno niepelnosprawne to juz dramat murzynaNic dla nas nikt nie pomogl nawet opieka sie odciela bo wczesniej byla pomoc spoleczna ale w latach biezacego stulecia to juz na otarcie lez nie wystarczaCiekawe gdzie sie podzialy te skladki powyzej i dlaczego tylko okresy urlopu wychowawczego byly w pelni a przepracowane lata zginely ale nie przepadly dla innych ciekae

Napisał(a): taie -

~prawde Jak se urodziłaś ułomne dziecko to se chowaj i nie żebraj by ci państwo dawało na utrzymanie twoich zachcianek z alkowy.
Ja się nie godzę by z moich podatków dawano nawet jednego grosza takim jak ty.
Miałaś sex zachcianki to se chowaj sama tego owoca
Niech ci się hejterze nie zdaje że jesteś jak "Człowiek z żelaza" - nie masz żadnej gwarancji że od jutra nie będziesz jeździł na wózku ani ze nie staniesz się "rośliną"
Wiedz że zło potrafi wrócić - i to podwojone.
A módl się do swego Boga by wtedy miał się kto tobą opiekować.

Napisał(a): ~ZZone -

Nic nie dali!!! Zabrali jednym żeby dać innym...
« Wróć do tematów
Do góry strony: CHCE ZREZYGNOWAĆ Z EMERYTURY – ale nie mogę!