38
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi6
  • Ocen na +38
38 ppt ?

CHCE ZREZYGNOWAĆ Z EMERYTURY – ale nie mogę! (7)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

CHCE ZREZYGNOWAĆ Z EMERYTURY – ale nie mogę!

Napisał(a): ~matka54 -

Ja jestem matką niepełnosprawnego od urodzenia wymagającego całodobowej opieki ponad 30 letniego syna. Przed laty z konieczności przeszłam na emeryturę EWK. Obecnie otrzymuję ok. 870 zł/mc. Chce zrezygnować z emerytury i otrzymywać świadczenie pielęgnacyjne tak jak moje koleżanki, które emerytury nie wypracowały. Również opiekujące się swoimi niepełnosprawnym dziećmi. Ale nie mogę. Rażącą niesprawiedliwością jest, gdyż otrzymuję o 600 zł/mc mniej od świadczenie pielęgnacyjne (1470 zł/mc). Dlaczego PiSowski Rząd nie zajmie się wyrównaniem tej rażącej niesprawiedliwości? Rodzic otrzymujący emeryturę EWK opiekujący się niepełnosprawnym dzieckiem ze znacznym stopniem niepełnosprawności powinien otrzymywać wyrównanie do kwoty świadczenia pielęgnacyjnego 1470 zł/mc. W moim przypadku 600 zł/mc
INTERIA.PL

Re: CHCE ZREZYGNOWAĆ Z EMERYTURY – ale nie mogę!

Napisał(a): ireneo -

znajdź dwóch świadków którzy potwierdzą ze jeden dzień sprzątałaś biura Służby Bezpieczeństwa w komisariacie. Zabiorą ci emeryturę i załatwione.

Napisał(a): taie -

~cekzacpolka ekaj na POwski rząd z pewnością będzie ci lepiej
juz towidze ha ha[/cytat]
Czekaj na rząd PO/PZPPiS - wszyscy mają nas w d****
Wyjedź do kraju gdzie dbają o swych obywateli a nie tylko o swoje "koryta +"
Dania,Norwegia,Szwecja.
Tu tylko usłyszysz
"Dziecko Bóg ci pomoże"

Napisał(a): ~Zdziwiona -

Widze ze twoj problem jest dosc POwazny i masz go nie od dzis, dlaczego nie prosilas POmylonych jak byli przy wladzy na pewno by POmogli a ten POdly PiS dal rodzinom 500+, POdniosl najnizsza pesje, daje wyprawki dla dzieci do szkoly, zmniejszyl bezrobocie do 6 %, (za POmylerncow bylo tylko 15 %) tylko ciebie jedna przesladuje !
« Wróć do tematów
Do góry strony: CHCE ZREZYGNOWAĆ Z EMERYTURY – ale nie mogę!