Komentarze (42)

Dodaj komentarz

Kogo się bać

Napisał(a): ~kolgar -

Ludzi, którzy twierdzą, że znają jedyną prawdę. Jednak jaki był Bóg a jaki Szatan nigdy się nie dowiemy, bo ich nie spotkamy. Ludzie sami ich wykreowali w społecznej wyobraźni, bo gdy się nic nie wie o otoczeniu, to trzeba jakoś wytłumaczyć zjawiska czy zdarzenia. Wszystko co dobre to Bóg, a co złe to Szatan - bardzo to prymitywne, bo życie pokazuje, że nawet zło potrafi przeobrazić się w dobro. Na zgliszczach potrafią kwitnąć piękne kwiaty i żyć wspaniali ludzie. A że wymordowali wcześniej poprzednich mieszkańców ? Czy ich kochające świat, dobre dzieci są skazane na piekło czy raj ? Dobro i zło stale się przenika, co mądrzy Chińczycy podkreślali już od tysiącleci.
Odpowiedzi (5)

Swiat sie zbawi całkowicie

Napisał(a): ~deni -

jak Watykan upadnie a to tylko jest kwestią czasu
Odpowiedź (0)

bardzo śmieszne

Napisał(a): ~skąd inąd nie archanioł Micha -

Bardzo śmieszna puenta (...), gratuluję braku rozumu.
A całej reszcie dodającym komentarze również! Jeśli ktoś mówi, że gry wzywają do przemocy i robią z diabła (czyli czegoś złego) bohatera to od razu jest katolem, który urodził się w XIX wieku? Aha... Czyli jeśli ktoś wierzy w Boga, i to nie tylko tego katolickiego to jest porąbany i najlepiej go do muzeum, a sataniści którzy jakoś nie wydają się wam tak konserwatywni i konserwy i wierzą, że diabeł jest ich bożkiem to są cool? Pogratulować BRAKU rozumu. I niech mi nikt nie wciska, że katol nawołuje do przemocy a takie gry tego nie robią. I nie mówcie mi (bo przecież jesteście dorośli i odpowiedzalni) że nic nie wiecie o czarnych mszach na których giną też ludzie. no chyba że to zaraz mnie nazwiecie idiotą albo fanatykiem... straaaaszne... TAK, DOBRZE MÓWICIE: GRAJMY W TAKIE GRY A KATOLI DO (...)! No bo przecież wszyscy wiemy jak te gry kształcą, a przecież nikt poniżej 18 roku życia w nie nie gra, prawda?
Odpowiedzi (1)

No to gramy w Diablo...

Napisał(a): ~ja -

...tutaj zabijamy Diablo i jego braci, więc poniekąd walczymy z satanizmem :)
Odpowiedź (0)

Kratos :]

Napisał(a): ~Ignacy -

Gry??? człowieku nie widziałeś mojego kierownika! Wszystkie Gry PC PS1 PS2 PS3 Xbox Xbox360 PSP Wii Nntendo Amiga Pegasus Atari Amiga TO PIKUŚ PRZY NIM!

PS. Kratos :] Z tym Nie Zadzieraj :]
Odpowiedź (0)

Ahaaa.... OK

Napisał(a): ~OsTrY -

OK ja już idę po benzynę i zapałki żeby spalić swojego peceta xD
Odpowiedzi (2)

Tak assassin's creed aż...

Napisał(a): ~... -

... smierdzi calym diabelstwem, tam w co drugim filmiku bylo ze to nie bog stworzył ziemie tylko ta kula co ja ma Almualim ... większosc dzieci tego nie zauwaza ale taki swiat teraz jest ....
Odpowiedzi (1)

ciekawe

Napisał(a): ~lordjakubek -

Nie widze problemu :|
Odpowiedź (0)

Buahahahahahahaha!!!

Napisał(a): ~Marduk -

Czy tałem te bzdury juz jakis czas temu. No po prostu śmiech na sali. Fanatycy religijni są po prostu żałosni, ciekawe gdzie jeszcze za jakiś bedą sie dopatrywac szatana. Moze powstanie nowożytna lista ksiąg zakazanych i do Herrego Pottera dołoczy lista innych książek które zdaniem klechów i ich fanatycznych popleczników sa nie odpowiednie dla ludzi.
Odpowiedzi (4)

Napisał(a): ~Quick -

Z gier należy korzystać z umiarem. Kiedy człowiek nie ma rozsądku to świat wirtualny zostaje często mylony przez "uzależnionych"/"maniaków" ze światem realnym. Nie namawiam żeby nie grać ale ocena należy do każdego. Mamy wolną wolę ale są pewne granice tych naszych praw, jeżeli w cokolwiek wierzymy. Więc zgubą dla XXI wieku jest nasze pokolenie, które przez nieuwagę opiekunów, stara się osiągnąć to, co jest w świecie wirtualnym, w realnym.
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz