31
ppt
Ten temat ma:
  • Wy艣wietle艅77
  • Odpowiedzi11
  • Ocen na +77
31 ppt ?

Chcieli Naczelnikowi zabra膰 kota 馃槀 (12)

poka偶 odpowiedzi chronologicznie | od najwy偶szej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Chcieli Naczelnikowi zabra膰 kota 馃槀

Napisa艂(a): taie -

~go艣膰 Zaraz ci towarzysz "taie" wyt艂umaczy, 偶e Roman jest niewinny, a Kaczy艅ski to samo wcielone z艂o.
No da towariszcz troll z KC PZPPS
"Dajcie mi cz艂owieka a paragraf si臋 znajdzie"
a jak nasz to uniewinnimy przed skazaniem ( marionetka ma wielk膮 moc)https://www.y(...)AJNJ3mI

Reklama

Napisa艂(a): ~go艣膰 -

G艂upi Giertychu!
gdyby艣 we W艂oszech siedzia艂,
Nigdy by si臋 o tobie CBA nie dowiedzia艂;
Ale czyli pasieki zwabi艂a ci臋 wonno艣膰,
Czy uczu艂e艣 do owsa dojrza艂ego sk艂onno艣膰,
Wyszed艂e艣 na brzeg puszczy,
gdzie si臋 las przerzedzi艂
I tam zaraz CBA bytno艣膰 tw膮 wy艣ledzi艂. 馃槀

Reklama

Napisa艂(a): ~go艣膰 -

A wsadzili Giertycha,cha,cha,cha

Panie Bodnar przeciez Pana Giertycha nie zatrzymano,On zemdla艂 i przewieziono Go do szpitala 偶eby postawi膰 Go na nogi.O,a jakby Go zatrzymano to wtedy je偶eli b臋dzie niewinny to wyjdzie i jeszcze zrobi kas臋 na tym.Jeden taki przesiedzia艂 14 lat niewinnie i wyszed艂,dostanie podobno milion odszkodowania,偶eni si臋-teraz dopiero po偶yje.A Pan Giertych to dopiero zgarnie kas臋,jego b臋d膮 broni膰 adwokaci klasy extra,sama elita adwokacka,to i odszkodowanie bedzie wi臋ksze,co najmniej kilkanascie milion贸w.Ja mu to 偶ycz臋,za niewinno艣膰 musi Pa艅stwo buli膰 z naszych podatk贸w ale co robi膰,ile ludzi nawet siedzi niewinnie i nic nie dostan膮.Pan Giertych juz sobie poradzi z tymi krwiopijcami i b臋dzie g贸r膮.呕ycz臋 Mu to z ca艂ego serca,niech wyci膮gnie od Pa艅stwa nawet kilkadziesi膮t milion贸w.

Napisa艂(a): Dobrawa1 -

~go艣膰

Panie Bodnar przeciez Pana Giertycha nie zatrzymano,On zemdla艂 i przewieziono Go do szpitala 偶eby postawi膰 Go na nogi.O,a jakby Go zatrzymano to wtedy je偶eli b臋dzie niewinny to wyjdzie i jeszcze zrobi kas臋 na tym.Jeden taki przesiedzia艂 14 lat niewinnie i wyszed艂,dostanie podobno milion odszkodowania,偶eni si臋-teraz dopiero po偶yje.A Pan Giertych to dopiero zgarnie kas臋,jego b臋d膮 broni膰 adwokaci klasy extra,sama elita adwokacka,to i odszkodowanie bedzie wi臋ksze,co najmniej kilkanascie milion贸w.Ja mu to 偶ycz臋,za niewinno艣膰 musi Pa艅stwo buli膰 z naszych podatk贸w ale co robi膰,ile ludzi nawet siedzi niewinnie i nic nie dostan膮.Pan Giertych juz sobie poradzi z tymi krwiopijcami i b臋dzie g贸r膮.呕ycz臋 Mu to z ca艂ego serca,niech wyci膮gnie od Pa艅stwa nawet kilkadziesi膮t milion贸w.
Interesuje mnie, za co p. Giertych kupi艂 posiad艂o艣膰 z basenem we W艂oszech. Wszak posiad艂o艣c pa艂acyk w J贸zefowie...te偶 co nieco kosztowa艂.
W sierpniu p. Giertych do W艂och si臋 wyprowadzi艂, a do Polski przyjecha艂 jeno tylko po to, by nast臋pnego dnia bronic p. Czarneckiego.
Czekam na sprawiedliwe i rzeczowe wyja艣nienie sprawy i podanie opinii publicznej jej wynik贸whttps://polsk(...)ertycha
« Wr贸膰 do temat贸w
Do g贸ry strony: Chcieli Naczelnikowi zabra膰 kota 馃槀