10
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń13
  • Odpowiedzi10
  • Ocen na +0
10 ppt ?

chipsy i inne bąby kaloryczne. (11)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: chipsy i inne bąby kaloryczne.

Napisał(a): Gość -

Kiedyś uwielbiałam takie śmieciowe jedzenie, ale sporo przytyłam. Dwa lata temu doszłam do wnisku, że nic dobrego z tego nie mam. Zaczęłam dietę, i w ciągu roku schudłam 20 kg. Od tamtej pory nie jem tych rzeczy, a humor czy nudę zagryzam marchewką i duuża ilością wody niegazowanej.

Reklama

Reklama

Reklama

mamanatalii Kiedyś uwielbiałam takie śmieciowe jedzenie, ale sporo przytyłam. Dwa lata temu doszłam do wnisku, że nic dobrego z tego nie mam. Zaczęłam dietę, i w ciągu roku schudłam 20 kg. Od tamtej pory nie jem tych rzeczy, a humor czy nudę zagryzam marchewką i duuża ilością wody niegazowanej.
Fajnie i to się chwali każdy z nas popełnia błędy i trzeba się opamiętać a nie brnąć dalej mamy się odżywiać zdrowo nieprawdaż

Czipsy,orzeszki,chrupki,fast foody jak najrzadziej, od święta.Największa pokusą są dla mnie ciasta-przekładańce.Tym nie odmawiam.A jeśli chodzi o pizzę jako BOMBĘ kaloryczną-sama ją piekę,acz dodaję mniej sera na wierzch.Staram się nie nie jeść późnym wieczorem-dawniej trzymałam się zasady "nie żreć po 18ej",piję dużo zielonej herbaty i staram się robić parę kilometrów dziennie będąc w centrum.
« Wróć do tematów
Do góry strony: chipsy i inne bąby kaloryczne.