101
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń4 tys.
  • Odpowiedzi59
  • Ocen na +-6
101 ppt ?

Chłopaku! ustąp miejsca w autobusie! (60)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Chłopaku! ustąp miejsca w autobusie!

Napisał(a): gość -

zdzisia87
gość ja tam jestem za rownouprawnieniem no chyba ze kobieta ustapi mi miejsca to bede wdzieczny no i moze mnie poderwac jakby co tak milym gestem
to nie rownouprawnienie tylko kultura osobista... ja pierdole jak siaty nosic to gadaja o rownouprawnieniu a jak upasowac firanki to jeszcze nie slyszalam zeby jakis facet robil!
Bo ty widocznie mało jeszcze w życiu widziałaś. jestem facetem ale nie ma problemów z posługiwaniem sie żelazkiem i nie jest to dla mnie ujma bo niby dlaczego?
INTERIA.PL

gość Bardzo dużo jest takich kobiet, dziewcząt posiadających tak przeciętną urodę, że stają się po prostu niewidoczne. Jak się na takiej nie potkniesz to nie zaóważysz. Może ty do tej grupy należysz? Jeśli tak to się nie dziw.
A co ma uroda do checi dowartościowania kogoś? czy tylko tym które podchodzą pod twój gust robisz przyjemności? dziwny z ciebie człowiek i raczej puściutki.

Reklama

ok.24 lata troche za mloda aby jej miejsce ustepowac-tu sie zgodze. Ale faceci opanujcie sie troche bo jak czytam te wasze "maczowskie" wypowiedzi to mi sie lekko slabo robi.... Chcecie abysmy byly prawdziwymi kobietami- to badzcie prawdziwymi mezczyznami!!! Szacunek!!!

Żule na dworcu również czekają na dżentelmenów którzy dają kilka złotych..... Kobieto obudź się. Chcesz siedzieć kup samochód. Tramwaj czy autobus to komunikacja miejska w której istnieje zasada kto pierwszy ten lepszy. Uprzejmości się nie wymaga tylko oczekuje....

Reklama

Napisał(a): Gość -

ustąpiłem miejsca kilku dziewczynom w autobusie, ale żadna nie chciała usiąść. "Dziękuję" nie usłyszałem, uśmiechu na ich twarzach też nie zobaczyłem. Jedyne " dziękuje" po ustąpieniu miejsca usłyszałem od starszej pani i jej męża. Takich dziewczyn jak Ty jest bardzo mało. Z tego co widzę, to najlepiej być obojętnym. Bo i tak nie doceniają.

gość
gość No widzisz, a ja uważam, że prawdziwie dobrze wychowany facet ustępuje miejsca każdej dziewczynie - nawet tej, która mu nie wygląda na tego wartą albo na dziewczynę z jego bajki. :)

Stałam ostatnio w kolejce do drzwi tramwajowych, przede mną wielki, ogolony gość w dresie i jego kolega, wystrojony przystojniak, bardzo "ę" i "ą". Jakoś jasne dla mnie było, co się stanie... a tu niespodzianka: ten przystojniak pcha się przede mną, a ten wielki dres odsuwa się i tarasuje miejsce koledze, żebym mogła wsiąść.

Życie jest pełne niespodzianek! :D
łał podjadałaś się tym tak strasznie? to trzeba było go cmoknąć w ramach podzięki w dresik. A tak poważnie mówiąc ludzie próżni przeważnie oczekują ze wszyscy będą koło nich skakać jakby byli pępkami świata. Wy kobiety niestety często tak macie.
a ja mam 56 lat i bardzo mnie krępuje jeżeli ktoś chce mi ustapić miejsca.....

Reklama

tyrystor0 Ja myślę, że jakby większość dziewczyn oczekiwała tego, to większość facetów by to robiła, natomiast nie zgodzę się z tobą, że facet powinien nadskakiwać kobiecie tylko dlatego, że jest kobietą.....np ja lubię kobiety tylko piękne, miłe ciepłe inteligentne, z nogami po szyje , zołzom i fałszywym mówię zdecydowane NIE !

PS.Ten w garniturku to pewnie jakiś POmafiozo, ten wielki dres to pewnie żołnierz po służbie np na Joggingu :)
Kolego, bądź konsekwenty "np ja lubię kobiety tylko piękne, miłe ciepłe inteligentne, z nogami po szyje" ,- zapomniałeś dodać , że- " zołzom i fałszywym I BRYDKIM mówię zdecydowane NIE !"
No to sobie ustępuj i szanuj tylko te ładne , bo te mniej ładne powinne być rozpoznane za takowe zaraz po urodzeniu i zutylizowane !!!!! Co za prostackie myślenie.

gość Moze jestes malo atrakcyjna Na widok pieknej dziewczyny zaloze sie ze nie jeden by sie zerwal
i prosę następny pustak.... Cieszę się , że Ty jesteś niczym Adonis, i wsystkie piękne momentalnie zrywają z siebie majteczki

gość
gość Bardzo dużo jest takich kobiet, dziewcząt posiadających tak przeciętną urodę, że stają się po prostu niewidoczne. Jak się na takiej nie potkniesz to nie zaóważysz. Może ty do tej grupy należysz? Jeśli tak to się nie dziw.
A co ma uroda do checi dowartościowania kogoś? czy tylko tym które podchodzą pod twój gust robisz przyjemności? dziwny z ciebie człowiek i raczej puściutki.
Taaa... Ciebie natomiast trudno na forum nie zaÓważyć brawo!!!!Potknij się czasem o słownik ortograficzny....

gość No właśnie, najchętniej ustępuje się miejsca kobietom, które tego nie oczekują. Nie rozumiem dlaczego sądzicie że zasługujecie na jakieś specjalne przywileje tylko dlatego, że jesteście kobietami. "Słaba płeć" koleżanko? Ale zapomniałyście o tym jak walczyłyście o równouprawnienie. Skoro takie jesteście słabe w autobusie to chyba w pracy nie jesteście lepsze więc czemu was traktować na równi z facetami? Cała ta wasza walka o równouprawnienie minęła się z celem i w pewnym momencie zamiast tego, domagacie się specjalnego traktowania.. bo kiedyś byłyście krzywdzone? A jak już komuś ustąpię bo np ma jakieś siatki czy coś i ta osoba mi dziękuje to mnie już szlag trafia.. albo jak to ktoś napisał panna zrobi afere bo nie jest stara..
A jak już słyszę że dobre wychowanie każe facetowi ustępować kobiecie na każdym miejscu to mnie już krew zalewa.. na jakiej podstawie??? Czy to że wy nie ustępujecie facetom miejsca znaczy, że jesteście źle wychowane? Za co wy żadacie tych specjalnych względów na każdym kroku, na jakiej podstawie? Ja osobiście chętnie takie względy okazuje ale osobom które tego nie uważają za mój obowiązek i sa wdzięczne za to... Pozdrawiam, Dave

Wiesz, teoretycznie żeby trwał gatunek ludzki to tak naprawdę wystarczy jeden facet, ale na pewno nie jedna kobieta... Więc chociażby za to , że są chętne by rodzić takich jak Ty należy nam się szacunek... O ile pojąłeś co mam na myśli...

zdzisia87
gość ja tam jestem za rownouprawnieniem no chyba ze kobieta ustapi mi miejsca to bede wdzieczny no i moze mnie poderwac jakby co tak milym gestem
to nie rownouprawnienie tylko kultura osobista... ja pierdole jak siaty nosic to gadaja o rownouprawnieniu a jak upasowac firanki to jeszcze nie slyszalam zeby jakis facet robil!
No to zaznacz ten dzień w kalendarzu i co roku świętuj uroczyście: JA własnie prasuje firany, zresztą nie tylko bo spódniczki żony i córek takoż, na równi z własnymi koszulami i spodniami. Prać tez je potrafię, obiad ugotuje i na zakupy pójde baz kartki, talerze i gary zmywam z własnej inicjatywy.
Właściwie nie wiem sam, po co ja się ożeniłem? No i żadne 'laski" mi miejsca w autobusie nie ustępują... przerąbane

Napisał(a): DaveS -

gość
gość No właśnie, najchętniej ustępuje się miejsca kobietom, które tego nie oczekują. Nie rozumiem dlaczego sądzicie że zasługujecie na jakieś specjalne przywileje tylko dlatego, że jesteście kobietami. "Słaba płeć" koleżanko? Ale zapomniałyście o tym jak walczyłyście o równouprawnienie. Skoro takie jesteście słabe w autobusie to chyba w pracy nie jesteście lepsze więc czemu was traktować na równi z facetami? Cała ta wasza walka o równouprawnienie minęła się z celem i w pewnym momencie zamiast tego, domagacie się specjalnego traktowania.. bo kiedyś byłyście krzywdzone? A jak już komuś ustąpię bo np ma jakieś siatki czy coś i ta osoba mi dziękuje to mnie już szlag trafia.. albo jak to ktoś napisał panna zrobi afere bo nie jest stara..
A jak już słyszę że dobre wychowanie każe facetowi ustępować kobiecie na każdym miejscu to mnie już krew zalewa.. na jakiej podstawie??? Czy to że wy nie ustępujecie facetom miejsca znaczy, że jesteście źle wychowane? Za co wy żadacie tych specjalnych względów na każdym kroku, na jakiej podstawie? Ja osobiście chętnie takie względy okazuje ale osobom które tego nie uważają za mój obowiązek i sa wdzięczne za to... Pozdrawiam, Dave

Wiesz, teoretycznie żeby trwał gatunek ludzki to tak naprawdę wystarczy jeden facet, ale na pewno nie jedna kobieta... Więc chociażby za to , że są chętne by rodzić takich jak Ty należy nam się szacunek... O ile pojąłeś co mam na myśli...
O jpd glupszego argumentu w zyciu nie widzialem ^^ To moze wy nam placcie za nasienie? Padlem.. Ale Ty pusta jestes, wszystko czego od siebie wymagasz to urodzenie dziecka? Mdlo mi sie robi jak widze te laski ktore leca na facetow z kasa bo same sobie w zyciu nei potrafia dac rady.. Ty jestes jedna z tych jak widze..
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • facet ustepuje miejsca
  • ustąpienie miejsca w autobusie
  • jeżeli chłopak ustąpił ci miejsca w autobusie co to znaczy
  • chłopak ustąpił mi miejsce w autobusie
Do góry strony: Chłopaku! ustąp miejsca w autobusie!