Odpowiadasz na:
Chodzące aniołki, czy nie??? Jakim trzeba być człowiekiem???💚 🔶💛🔴💛🔶💚

xyzt
Temat dodał(a):
xyzt -
Zastanawiam się czy powinniśmy być zawsze mili - czy też trzeba czasem umieć zareagować inaczej??? Może bywają sytuacje kiedy powinno się kulturalnie ale dobitnie wyrazić swoje zdanie??? Jacy powinniśmy być??? Żeby nie było za słodko 🍰ani za kwaśno🍋:-). Może ktoś merytorycznie podpowie...

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Chodzące aniołki, czy nie??? Jakim trzeba być człowiekiem???💚 🔶💛🔴💛🔶💚

Napisał(a): xyzt -

~fulla
xyzt Dla Wszystkich piszących tu i zaglądających załączę piosenkę, którą lubię.
Nie jest to taka perełka jaką załączył ~Fulla, ale fajna nutka.

Miłego dnia tego i każdego następnego.
Mogę nie mieć dostępu do neta przez parę dni.
Przesyłam Wszystkim herbatkę 🍵🍊 z pomarańczą i ciasteczko 🍰:-):-)
Tu już na tym koncercie jeszcze serdeczniej jest witana.
Jeszcze większą miłość z serca emanuję.https://www.y(...)HbM9egk
Piękne.

Twój ~Fullo film.

Reklama

Napisał(a): ~pewna pisząca -

Wspomniana poprzednio Indila w jednym z ostatnich z reportaży, odpowiada na pytaniahttps://www.y(...)XhQot24
jak widać mimo samotności nie wygląda na nieszczęśliwą ..

Napisał(a): ~nie oczytany -

~fenix
~ezdra
~fulla
xyzt Dla Wszystkich piszących tu i zaglądających załączę piosenkę, którą lubię.
Nie jest to taka perełka jaką załączył ~Fulla, ale fajna nutka.

Miłego dnia tego i każdego następnego.
Mogę nie mieć dostępu do neta przez parę dni.
Przesyłam Wszystkim herbatkę 🍵🍊 z pomarańczą i ciasteczko 🍰:-):-)
Tu już na tym koncercie jeszcze serdeczniej jest witana.
Jeszcze większą miłość z serca emanuję.https://www.y(...)HbM9egk
JA się zastanawiam dlaczego te piękne wokalistki: Westenra, Indila, Ellie Goulding, ... i inne nie mają szczęścia nie dzieciach. Jeśli już mają, to co najwyżej jedno.

Pewnie dlatego tak się dzieję, gdyż każda gwiazda ( muzyki) jest podobna do asteroidy która od najmłodszych lat przemierza przestrzeń życia w towarzystwie innych towarzyszących jej asteroid, wśród których jest jej przeznaczony. Najczęściej nie zauważony choć znany jej z widzenia., którego jeszcze nie zapoznała.
W wielkim wirze estradowych znajomości, gwiazdy estrady gubią swego przeznaczonego z powodu plejady różnych atrakcyjnych, przystojnych i bogatych osób.
Dopiero po latach, powracając na swoje miejsca rodzinne gwiazdy spotykają swoją zagubioną osobę przeznaczoną, kogoś kogo się nie doceniało.
Wtedy budzi się wielka gorąca miłość oraz szczęście małżeńskie.

Sprawa przeznaczenia czy losu człowieka to chyba najtrudniejsze zagadnienie. Nie znam nikogo kto byłby w tym biegły.

Reklama