Odpowiadasz na:
Chrzest biblijny a katolicki

~etrtretertert
Temat dodał(a):
~etrtretertert -
W Biblii nie ma wzmianek o chrzcie udzielanym niemowlętom- chrzest biblijny to świadoma deklaracja grzesznika o pokucie i zmianie- po uwierzeniu w Chrystusa. Odbywa się przez zanurzenie i wierzący chrzczą siebie wzajemnie

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Chrzest biblijny a katolicki

Napisał(a): ~gość -

~gos
~gość

Siedzę w więzieniu i mam czas na czytanie . !
Gos, czy to ty robisz sobie jaja? W sumie nic nowego: na Interii pisze dużo ludzi, lubiących wbijać szpile- widocznie to sprawia, że czują się lepiej.
Dlaczego uważasz że to ja napisałem? To zrobił jakiś przygłup. Widać to po pisowni.
Pytam, bo o coś takiego akurat cię nie podejrzewałabym. Ale ja nie spodziewałam się bardzo wielu rzeczy, które mnie spotkały (sprawa tego postu to akurat drobnostka bez znaczenia)

Napisał(a): ~gos -

~gość

Gos, czy to ty robisz sobie jaja? W sumie nic nowego: na Interii pisze dużo ludzi, lubiących wbijać szpile- widocznie to sprawia, że czują się lepiej.
Dlaczego uważasz że to ja napisałem? To zrobił jakiś przygłup. Widać to po pisowni.

Reklama

Napisał(a): ~gość -

Reklama