45
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń868
  • Odpowiedzi36
  • Ocen na +2
45 ppt ?

Chrzestna nie przyjdzie na komunię (37)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Chrzestna nie przyjdzie na komunię

Napisał(a): Sara04 -

Czy chrzestnym wypada odmówić przyjścia na komunię? Nie stać mnie na prezent, rodzice dziecka poinformowali mnie, ze dziecko oczekuje kasy, bo nie chce prezentu. Podali też kwotę, którą jest rewanżem za prezent ktory byl kupiony dla mojego dziecka.
INTERIA.PL

Re: Chrzestna nie przyjdzie na komunię

Napisał(a): ~gosc -

cyklpo no właśnie dzieci idą do komunii dla prezentów i kasy chrzestnemu wypada nie iść jak nie ma kasy bo z czym pójdzie. nie wypada to na pogrzeb nie pójść no wyba że nie wiesz o tym że któś kogo znasz umarł!!
Ty se patrz na twoja zdziercza organizacje! Takie watki SAM zakladasz i sam sobie odpowiadasz?

Reklama

Napisał(a): madox66 -

Współczuję takiej rodzinki,jeśli by mi tak postawiono sprawę to na pewno bym nie przyszedł.To co teraz wyprawiają z tymi komuniami to poprostu masakra,w Gliwicach 8 letni dzieciak pod kościół podjechał 17-sto metrową limuzyną,jaki trzeba mieć zryty łeb aby coś takiego zrobić.

Napisał(a): cyklpo -

madox66 Współczuję takiej rodzinki,jeśli by mi tak postawiono sprawę to na pewno bym nie przyszedł.To co teraz wyprawiają z tymi komuniami to poprostu masakra,w Gliwicach 8 letni dzieciak pod kościół podjechał 17-sto metrową limuzyną,jaki trzeba mieć zryty łeb aby coś takiego zrobić.
no zryty na maksa! komunia to strata pieniędzy i nic więcej na komunie to się kupuje laptopy, tablety, smartfony, jeszcze trochę to się będzie kupować samoloty na komunię i dawać diamenty zamiast pieniędzy!!

Reklama

Napisał(a): madox66 -

Soraya : Sara04
Celowo tak napisalaś?
Nikt, ale to nikt zapraszając na komunię nie podaje ceny prezentu.Trzeba mieć we łbie ( głową nie nazwę), by takie pierdolety wymyślać.
Soraya a skąd to wiesz? Teraz to już trudno nazwać "komunią" to raczej rewia prezentów.A potem w szkole dzieciaki chwalą sie co dostały....wiem co piszę,moja żona uczy w szkole.O samym duchowym doznaniu nie mówki w klasie nikt.

Reklama

madox66
Celowo tak napisalaś?
Nikt, ale to nikt zapraszając na komunię nie podaje ceny prezentu.Trzeba mieć we łbie ( głową nie nazwę), by takie pierdolety wymyślać.
Soraya a skąd to wiesz? Teraz to już trudno nazwać "komunią" to raczej rewia prezentów.A potem w szkole dzieciaki chwalą sie co dostały....wiem co piszę,moja żona uczy w szkole.O samym duchowym doznaniu nie mówki w klasie nikt.
no bo jak już wspomniałem dzieci idą do komuni wyłącznie dla prezentów wiem bo mój siostrzeniec ma 11 czerwca komunie i mówił że idzie bo dostanie prezenty !!

Napisał(a): Gość -

madox66
Celowo tak napisalaś?
Owszem..dzieci dostają, bo dorośli im dają i tym psują. Nikt jednak normalny zapraszając na komunię ...nie mówi, nie żąda określonego prezentu. Ja też miałam 2 komunie, mam koleżanki, rodzinę i NIKT tak nie robi jak autor sugeruje w poście startowym.

Soraya
madox66
Celowo tak napisalaś?
Owszem..dzieci dostają, bo dorośli im dają i tym psują. Nikt jednak normalny zapraszając na komunię ...nie mówi, nie żąda określonego prezentu. Ja też miałam 2 komunie, mam koleżanki, rodzinę i NIKT tak nie robi jak autor sugeruje w poście startowym.
widzę że mało wiesz o ludziach!

cyklpo no bo jak już wspomniałem dzieci idą do komuni wyłącznie dla prezentów wiem bo mój siostrzeniec ma 11 czerwca komunie i mówił że idzie bo dostanie prezenty !!
Dorośli rozpuścili dzieci jak fornalskie bicze. Jeden rodzic przed drugim szpanuje i drogie prezenty kupuje...często za pozyczone, czy też ostatni grosz.
Nie sądzę jednak by dziecko TAK POWIEDZIAŁO, JAK SUGERUJESZ.
Zbliza się czas komunii, więc przeciwnicy kościoła...wypisują pierdolety nie z tej planety.

cyklpo widzę że mało wiesz o ludziach!
O tobie wiem dużo...na podstawie treści tematów, które zakładasz. Są to tematy ...przeciwko kościołowi, Bogu i przykazaniom. I o czym tu dalej dyskutować? O twojej w tym temacie manii prześladowczej?

Soraya
cyklpo no bo jak już wspomniałem dzieci idą do komuni wyłącznie dla prezentów wiem bo mój siostrzeniec ma 11 czerwca komunie i mówił że idzie bo dostanie prezenty !!
Dorośli rozpuścili dzieci jak fornalskie bicze. Jeden rodzic przed drugim szpanuje i drogie prezenty kupuje...często za pozyczone, czy też ostatni grosz.
Nie sądzę jednak by dziecko TAK POWIEDZIAŁO, JAK SUGERUJESZ.
Zbliza się czas komunii, więc przeciwnicy kościoła...wypisują pierdolety nie z tej planety.
skąd możesz wiedzieć co mojemu siostrzeńcowi siedzi w głowie w mojej rodzinie tylko siostra jest katoliczką reszta to ateiści!!
« Wróć do tematów
Do góry strony: Chrzestna nie przyjdzie na komunię