737
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń65 tys.
  • Odpowiedzi52
  • Ocen na +137
737 ppt ?

ciągła ochota na sex (53)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

ciągła ochota na sex

Napisał(a): ~fiona -

ciągła ochota na sex - czy to problem? Kiedyś notorycznie występował u mnie brak ochoty na współżycie, a teraz mogę to robić cały czas.. Wiem, że mówi się, że dojrzałe kobiety lubią robić to częściej, ale nie spodziewałam się, że to może aż tak się zmienić! Czy starsze babki rzeczywiście mają tak wysokie libido czy ja jestem jakimś wyjątkiem? I co z tym zrobić? Taka ciągła ochota na sex jest co prawda przyjemna, ale tylko jeśli potrzeba zostanie zaspokojona..
INTERIA.PL

Re: ciągła ochota na sex

Napisał(a): BlokujReklamy -

2018-09-14. Pelne 10 tekstow na Iinku u t n . p l / I n t e r i a - M o r d o r u Ekspert od wirtuaIu poIeca...
JesIi ktos ma w przegladarce na komputerze stacjonarnym komunikat, przy wejsciu na witryne, czy na odtwarzaczu wideo formatu html5 o wylaczenie biokowania reklam, to zastosuj w przegladarce rozszerzenie AdGuard Blocker Content (odinstaluj przestarzaly adblock, lub uBlock) Adguard oprocz bIokowania reklam (mozliwosc dodania regul uzytkownika) ma tez filtr elementow szpiegujacych, z najbardziej wszechstronna lista roznych licznikow i narzedzi analizy sieci, nie potrzeba Ghostery, Malwarebytes, AdMuncher i podobnych. Przeciwdziala sledzeniu, czyli zbieraniu informacji przez komercyjnych cwaniakow gdzie wchodzimy w internecie, w co klikamy i wiele wiecej. Jesli ktos napotka problem z wykrywaniem blokowania reklam na jakiejs witrynie, czy w nowej wersji odtwarzacza video html5, to po przez formularz w opcjach zglosic na Github AdGuarda do MajkiIT.

Kto sie boi rosyjskiego kodu, to stosowac rownie skutecznego co AdGuard nastepce AB+, czyli NanoDefender+NanoAdblocker - warunek na dzis, to przegladarki oparte o Chromium, czyli Chrome, Yandex. Opera, (Opera v55 desktop dodala do swojego bIockera liste neutralizujaca komunikaty o wylaczenie bIokowania reklam i wbudowala komunikatory Messenger, WhatsApp, Telegram, vKontakt) itp.

Na urzadzeniach mobilnych koniecznie stosowac przegladarke Yandex Browser with Protect - silnik Blink, Chromium (wyszukac w sklepie Androida - entuzjastyczne opinie ktore potwierdzam), lub wersje beta, kiedy sie komus sypie na smartfonie. Przegladarka ma szyfrowanie pakietow przy publicznym laczu wifi i skan sciaganych plikow na obecnosc wirusow przez modul Kaspersky lab, wbudowane podstawowe rozszerzenia typu notatnik. Yandex ma opcje kompresji danych i video on/off (licencja Opery Turbo - mobilnie oszczedzanie danych pakietowych a zarazem firmowe proxy), lub Samsung Internet Browser - wespol z apk. AdGuard, darmowo dziala tylko z tymi dwiema przegladarkami mobilnymi! Przegladarka ma wiele najlepszych rozwiazan znanych z Opery, ale jest jeszcze szybsza.

Przy darmowej mobilnej wersji AdGuard (Android 5.0 i nowszy) nigdy nie konsumowac tresci za pomoca dedykowanych aplikacji mobilnych komercyjnych ppoorrttaaIIii, bo tam nie bedzie mozna bIokowac zbednych a irytujacych elementow.

W rozszerzeniu i apk. AdGuard zalaczyc dodatkowo w opcjach w Wszystkie fiItry/lnne: AdbIock Warning, Anti-AdbIock KiIIer, MaIware Domains, Prebake, Spam404, KAD-Przekrety subkrybcji SMS, Annoyances, NoCoin, AlleBlock elementy e-commerce. Mozna opcjonalnie wlaczyc AdbIock&uBIock p.I., cookies p.I., i AdGuard supplement, Polski social, Polish RSS i odznaczyc fiItr uzytecznych rekIam.

Jezeli kogos wkurzaja autopleje video, to rozszerzenie Disable HTML5 Autoplay. Obydwa dodatki (desktop: Win, MacOS, Linux) dostepne na Yandex (hit na PC, polecany w komentarzach na dobreprogramy), Chrome, Opere, Firefoxa i Safari. Pilnujac aktualizacji i poprawnej, acz prostej konfiguracji gwarancja, ze tak na desktop, jak i mobilnie w duecie Yandex/S.I.B. - AdGuard, nie zobaczycie zadnych rekIam, wyskakujacych okienek, pustych pol po rekIamach, komunikatow o wylaczenie rekIam, cookies i pochodnych RODO (tylko desktop) - sprawdz w Yandex czy masz zalaczona opcje Hide ads on this site i Block Content! Od tego momentu komfortowe surfowanie przyspieszy. Dodatki i apki przyjazne dla laika. Ja lipy nie polecam.

Rosyjskie aplikacje sa idealne do skutecznego pozbawiania zyskow skrajnie komercyjne zachodnie portaIe (boja sie ich jak zarazy). Co do szpiegowania; wszystkie przegladarki, szczególnie mobilne probuja szpiegowac (domyslne ustawienia - oprocz rootowanych, modowanych systemow, bo wtedy mozna uprawnienia aplikacjom odebrac) a Rosja to obcy obszar gospodarczy, polityczny i prawny, wiec info o zachowaniach internautow u nas, zda im sie jak psu na bude. Dlatego trolle i pracownicy IT przestancie wypisywac dezinformujace brednie!

Napisał(a): ~igloo -

Moja rada: jedź pod najbliższe koszary, porozmawiaj z wartownikiem. W jednostce zawsze są miejsca niepilnowane i z uszkodzonym ogrodzeniem. I to specjalnie są dla potrzeb żołnierzy. Jak już będziesz na koszarach wejdź do pierwszej z brzegu sali, powiedz chłopakom o swoim problemie. Oni są wygłodniali i na pewno wrażeń ci nie zabraknie. Na koszarach utrzymać się możesz nawet ze 2 miesiące. Żarcia i alkoholu ci nie braknie.

Napisał(a): ~aaaaaaaaaanna -

Ja mam 50 lat i jedynie co słysze od młodszych koleżanek z pracy to niech starsza Pani nam pomoże albo niech starsza Pani wreszcie odejdzie. Po powrocie do domu nie mam ochoty już na nic a na pewno nie na seks.Czuje się staruszką która powinna umrzeć. Mam nadzieję że w końcu odejde na emeryturę a na odchodne powiem młodszym koleżankom którym sie wydaje że w moim wieku kobiety powinny trafiać na cmentarz " pocałujcie starszą Panią w d...
« Wróć do tematów
Do góry strony: ciągła ochota na sex