1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń110 tys.
  • Odpowiedzi75
  • Ocen na +232
1 tys. ppt ?

ciągła ochota na sex (76)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

ciągła ochota na sex

Napisał(a): ~fiona -

ciągła ochota na sex - czy to problem? Kiedyś notorycznie występował u mnie brak ochoty na współżycie, a teraz mogę to robić cały czas.. Wiem, że mówi się, że dojrzałe kobiety lubią robić to częściej, ale nie spodziewałam się, że to może aż tak się zmienić! Czy starsze babki rzeczywiście mają tak wysokie libido czy ja jestem jakimś wyjątkiem? I co z tym zrobić? Taka ciągła ochota na sex jest co prawda przyjemna, ale tylko jeśli potrzeba zostanie zaspokojona..
INTERIA.PL

Re: ciągła ochota na sex

Napisał(a): ~igloo -

Moja rada: jedź pod najbliższe koszary, porozmawiaj z wartownikiem. W jednostce zawsze są miejsca niepilnowane i z uszkodzonym ogrodzeniem. I to specjalnie są dla potrzeb żołnierzy. Jak już będziesz na koszarach wejdź do pierwszej z brzegu sali, powiedz chłopakom o swoim problemie. Oni są wygłodniali i na pewno wrażeń ci nie zabraknie. Na koszarach utrzymać się możesz nawet ze 2 miesiące. Żarcia i alkoholu ci nie braknie.

Napisał(a): ~aaaaaaaaaanna -

Ja mam 50 lat i jedynie co słysze od młodszych koleżanek z pracy to niech starsza Pani nam pomoże albo niech starsza Pani wreszcie odejdzie. Po powrocie do domu nie mam ochoty już na nic a na pewno nie na seks.Czuje się staruszką która powinna umrzeć. Mam nadzieję że w końcu odejde na emeryturę a na odchodne powiem młodszym koleżankom którym sie wydaje że w moim wieku kobiety powinny trafiać na cmentarz " pocałujcie starszą Panią w d...

Napisał(a): ~minos -

~aaaaaaaaaanna Ja mam 50 lat i jedynie co słysze od młodszych koleżanek z pracy to niech starsza Pani nam pomoże albo niech starsza Pani wreszcie odejdzie. Po powrocie do domu nie mam ochoty już na nic a na pewno nie na seks.Czuje się staruszką która powinna umrzeć. Mam nadzieję że w końcu odejde na emeryturę a na odchodne powiem młodszym koleżankom którym sie wydaje że w moim wieku kobiety powinny trafiać na cmentarz " pocałujcie starszą Panią w d...
Czy starsza Pani ma ochotę na spotkanie?
Pozdrawiam
« Wróć do tematów
Do góry strony: ciągła ochota na sex