86
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi67
  • Ocen na +0
86 ppt ?

Ciągłe bóle głowy, co pomoże? (68)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Ciągłe bóle głowy, co pomoże?

Napisał(a): gość -

Ja bóle migrenowe mam już odkąd pamiętam :( Stosowałam wszystko, różne leki, różni specjaliści i nikt i nic mi nie pomogło tak jak terapia manualna fizjoterapeuty Łukasza Garbienia z Wrocławia. Dzięki niemu i terapii (odpowiednie ćwiczenia, zalecenia dietetyczne) zmniejszał się ból migrenowy, który wkrótce ustał. Dzięki niemu naprawę wiem co znaczy żyć bez bólu.

Reklama

Napisał(a): ~anka7 -

Najlepiej zgłosić się do neurologa. Oczywiście nie pierwszego lepszego, ale takiego, który rzeczywiście będzie w stanie nam pomóc. Ja mogę polecić Klinikę Psychomedic. Mają tam świetnych specjalistów. Można się do nich zarejestrować pod nr 22 253 88 88.

Napisał(a): ~Madziku350 -

Częste i długotrwałe bóle głowy warto dobrze zdiagnozować, co niestety czasem trochę trwa. U mnie okazały się migreną, więc jestem pod stałą kontrolą neurologa. Mam oczywiście specjalne, przepisane przez niego leki. Jednak zdarza się, że gdy ból mnie dopadnie a zapomnę wykupić receptę to biorę starą, dobrą pyralginę. I co ciekawe - pomaga, swoją drogą lekarz mi zalecił takie "ratowanie" się, gdy skończą mi się moje leki.

Napisał(a): ~Aggtaa -

Ok, czasem bez leków nie ma wyjścia, ale najważniejsze jest dobre ustalenie przyczyn bólu głowy i dopasowanie odpowiedniego leczenia. Ja na szczęście trafiłam na doktor Nowaczewską i mam pewność że jestem pod dobrą opieką.

Napisał(a): ~Kasia -

~Aggtaa Ok, czasem bez leków nie ma wyjścia, ale najważniejsze jest dobre ustalenie przyczyn bólu głowy i dopasowanie odpowiedniego leczenia. Ja na szczęście trafiłam na doktor Nowaczewską i mam pewność że jestem pod dobrą opieką.
Gdzie przyjmuje pani doktor?

Napisał(a): ~jankoszek -

Czytałem trochę na temat olejków konopnych w internecie i znalazłem coś takiego jakhttps://konop(...)p-OG/23 podobno bardzo dobre i skuteczne moje bóle głowy stają się coraz mocniejsze tabletki przestały mi pomagać myslicie, że takie oleje konopne faktycznie mogą coś pomóc? Ja juz nie wiem co robic...
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • ciagle migreny
  • stwardnienie bol glowy forum
  • ciągłe bóle głowy
  • ciagle bole glowy
  • ciogle bole glowy
  • nieprzerwany bol głowy
  • notoryczne bóle głowy leki przeciwbólowe nie działają
  • nieustanny ból głowy
  • notoryczny ból głowy
  • ciągły ból w głowie z jednej strony
  • ciągły ból głowy
  • ciągły ból głowy
  • ciągłby ból głowy od tygodnia
  • bóle głowy ciągle
  • ból głowy z jednej strony, notoryczny
Do góry strony: Ciągłe bóle głowy, co pomoże?