49
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń339
  • Odpowiedzi46
  • Ocen na +0
49 ppt ?

Ciągle choruje zimą - co mam robić? (47)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Ciągle choruje zimą - co mam robić?

Napisał(a): renata77 -

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.................................
Ciągle choruje zimą. Wystarczy,że zapowiadają śnieg a ja już kupuje więcej husteczek. Wiem, że będę chora. No i właśnie skończyłam kolejną serię antybiotyków. Filoletowe pigułki w odstawkę a ja pewnie za trzy dni znów będę miała pełny nos.
Co mam robić?
INTERIA.PL

Re: Ciągle choruje zimą - co mam robić?

Napisał(a): marfa pietrowna -

Renatko, weź się w garść. Zamiast panikować wykorzystaj środki naturalne ze wspomaganiem. Koniecznie sprawdź swoją dietę pod kątem warzyw i owoców - trzeba jeść wiele. Może co trzy dni, zamiast mięcha na talerzu, weź sobie troszkę pysznych surówek? Kilogramów ci ubędzie, poprawi się cera i trawienie. Dodaj też torchę więcej produktów mlecznych - zamaist kanapek zrób sobie rano musli z kefirem. No i wspomagaj florę bakteryjną w jelitach - ona się tam nie pojawi samoczynnie. Ja biorę regularnie biogaię - tabletki do rzucia. Wychodzę do domu i wrzucam jedną na czas jazdy do pracy. Dasz radę, tylko trzeba trochę zmienić złe nawyki.

Napisał(a): Gość rapanuja -

Syrop z cebuli -pij przez tydzień ,przerwij na kilka dni i znowu tak mpraez m-c ,powinno pomóc.Do tego dobrze by było herbatkę z miodem naturalnym,jakbys miała to syrop z mniszka,sosny.Najlepiej robic samemu ale latem a teraz tylko pić.Pozdrawiam

Napisał(a): Gość -

renata77 aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.................................
Ciągle choruje zimą. Wystarczy,że zapowiadają śnieg a ja już kupuje więcej husteczek. Wiem, że będę chora. No i właśnie skończyłam kolejną serię antybiotyków. Filoletowe pigułki w odstawkę a ja pewnie za trzy dni znów będę miała pełny nos.
Co mam robić?
ZOBACZ PROSZE www.bioslone.pl zobacz co tam ludzie piszą, jak dziękują za odzyskane zdrowie , aż łzy płyną do oczu... To będzie początek Twego uzdrowienia

Napisał(a): Gość -

JA Ci droga koleżanko proponuje czosnek :) co najmniej raz w tygodniu zjedz sobie przed snem 2-5 ząbków czosnku. Nie ma lepszego antybiotyku niz czosnek, a w dodatku tak zdrowego i naturalnego. Ja już tak robie od pół roku i sie trzymam mocno ;) pozdrawiam i życze zdrowia
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • ciagle choruje
  • ciągle choruje
Do góry strony: Ciągle choruje zimą - co mam robić?