107
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń686
  • Odpowiedzi100
  • Ocen na +1
107 ppt ?

Ciągle zmęczona (101)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Ciągle zmęczona

Napisał(a): Gość -

Tauryne oczywiście ma, jako aminokwas poprawiający skupienie uwagi i zdolność do logicznego myślenia.
Nie ma za to ekstraktów roślinnych które mogą wpływać na niską stabilność mikrobiologiczną produktów spożywczych.
Bezcukrowym smakiem się nie przyjmuj, nie jest on odczuwalny, szczególnie przy limonkowym smaku :)
Spróbuj, a możesz się naprawdę pozytywnie zaskoczyć. :)

Pozdrawiam
INTERIA.PL

Na zmęczenie najlepszy jest wypoczynek. W okresach przesilenia występuje taki właśnie spadek formy. Wydaje mi się, że najlepiej wziąć kilka dni urlopu, porządnie odpocząć, nabrać energii i ochoty do życia. Jak to nie pomoże, to można się wybrać do lekarza, doradzi może jakieś konkretne leki, czy dietę, no w każdym razie coś w tym stylu, co poprawi samopoczucie.

jasne że wypoczynek najlepszy ale autorka pisze, że urlop dopiero w lipcu :) Ja mam dopiero w sierpniu! ;(
Przyznam, że pije za dużo kawy, a teraz w te upały to nie mam na nią w ogóle ochoty - na nic co nie jest z lodówki. Także może i ja sobie spróbuje jakiegoś napoju..

Reklama

Jak wrócisz do domu po pracy to weź kąpiel chłodną i wciśnij do wody cala cytrynę bardzo dobrze relaksuje. A tak ogólnie to chyba masz jakąś depresję lub jakieś problemy z którymi sobie nie radzisz . Mam nadzieję ,że nie długo wyjdzie słoneczko jak na lato przystało i będziesz miała wiele lepszy humorek i samopoczucie

Reklama

zamiast kawy zielona herbata, oprócz tego często trzeba pić wodę mineralną niegazowaną,
na obiad przez kilka dni kasze i zieleniny, mięso w ilościach "śladowych", szczególnie w te upały.
mniej pieczywa, a białego wcale, czasami wystarczy odstawić mleko i już jest lepiej. Nietolerancja na pokarmy może objawiać się zwykłym zmęczeniem, zmęczenie jest czasem spowodowane odwodnieniem. ( a wszyscy pijemy za mało - szczególnie zwykłej mineralnej wody).

Dokonania Tuska 1.
Afera Hazardowa Brak komentarza.
2. Zniszczenie Polskich Stoczni Brak komentarza.
3. Skuteczne Wyniszczanie drobnych Polskich przedsiębiorstw. Brak komentarza.
4. Kompletne zbłaźnienie się zarzutami wobec Ministra Ziobro. Śmiech na sali.
5. Żadnych reakcji na tragiczny stan polskiego wymiaru sprawiedliwości. Poczynając na "samobójstwach" kończąc na "sprawie Olewnika" Trwoga.
6. Zniszczenie IPN-u. Myślę, że mądremu dość.
7. Konsekwentne działania na szkodę Polski w kwestii energii odnawialnej i energetyki.
8. Brak reakcji ze strony Polskiej na budowę "rury". Bez komentarza.
9. Niestety muszę to napisać. Przyzwolenie na zatarcie wszelkich śladów zamachu na prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego. Bez komentarza.
10. Prywatyzacja wielkich Przedsiębiorstw, sprzedaż ich za bezcen. Brak komentarza

W latach rządów PiS bezrobocie spadło z 17,6 do 11,2, płace wzrosły o 12, wzrosły emerytury i renty, ceny produktów rolnych były wysokie, wzrosły dochody przedsiębiorstw, obniżone zostały też podatki i składki. było 31% wzrostu konsumpcji, PKB wzrosło o 13% a inflacja była poniżej 2% Dzisiaj za złe wyniki platformy wszystko obwinia się kryzys. deficyt budżetowy za rządów PIS wynosił 16mld a za rządów PO 52mld. Wzrosło bezrobocie, zdrożała żywność,prąd,gaz produkty rolnicze. RZąd Platformy ma gdzieś POWODZIAN i rozdaje pieniądze urzędnikom (dokladnie 58mln) Zwiększenie do 67roku emerytury GDZIE JEST SPRAWIEDLIWOŚĆ? Teraz państwowe przedsiębiorstwa są sprzedawane za bezcen. Wiele waszych rodzicow moze stracic prace. Obejrzyj film Platformers jest to filmik podsumowujący 3 lata rządów platformy. Zobacz co się działo z Polską. Chcesz takiego Prezydenta i Premiera

Konkluzja dokonań śp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego:
1. zatrzymanie rosyjskich czołgów pod Tbilisi
2. umocnienie polskiej tożsamości i dumy narodowej
3. konsekwentna polityka budowania porozumienia z mniejszymi państwami Europy srodkowo-wschodniej (stąd te 15 państw które ogłosiły żałobę)
4. skuteczna walka o polskie interesy w UE (przedłużenie Nicejskiego systemu głosownia o 10 lat potem Joanina)
5. walka z komuna od Solidarności, przez walkę z układem okrągło-stolowym i miazmatami z WSI, TW i nomenklaturowej oligarchii
6. Polska solidarna
7. świetne relacje z Izraelem skutkujące obumarciem mitu o polskim antysemityzmie ( przyjęcie rebe Schudricha no ataku gazowym, nagrody dla policjantow za napis z Auschwitz) 8. polityka medalowa: od NSZ do NZS, w temacie pamięć i tożsamość
9. zmusił świat do uznania zbrodni popełnionej na Polsce w Katyniu. Zmusił Rosjan do zmierzenia się z własna przeszłością
10 Za PIS gdy cena baryłki ropy wynosila prawie 200$ koszt benzyny wynosil 3.70zl teraz cena baryłki rynosi 75$ Benzyna kosztuje 4.91zl(plus minus)
11. Za rządu Pis Ludzie wykupili mieszkania, domy za 2 czy 5% wartości nieruchomości PODAJCIE POWODY DLACZEGO WARTO BYĆ ZA PO Pozdrawiam
12 Za PO zabrało Alimenty na dzieci

bronislawkomorowski kropka info kropka pl WEJDZ i ZOBACZ SWOJEGO KANDYDATA Z PO

Reklama

Gość na zmęczenie -najlepszy odpoczynek-proste i logiczne.Do tego listek kwasu foliowego i wit. B compositum.Po 1 tablwtce dziennie.Dobrze robi na wyczerpanie fizyczne i umysłowe.
Listek??
Nie słyszałam nigdy o tym Wit. B compostium.. o Plussszu owszem ale o zwykłych tabletkach. Nie wiedziałam, że można kupić gotowy napój.. chętnie bym to synowi kupiła bo sam kupuje sobie cole itp :( A gdzie można kupić tego Plusssz Up?

Proponuje pić zieloną herbatę rano po śniadaniu, b. pomaga, daje żywotność i jasność umysłu. Poza tym czasem łyknąć witaminę A i E oraz kapsułkę tranu, no i odpowiednie jedzenie oraz ruch- rower, ćwiczenia.
Pozdrawiam Ela.

Witam,
Ostatnio jestem nie do życia, nie wiem czy jest to spowodowane, ale na nic nie mam ochoty, czuje się ciągle zmęczona..wracam z pracy i marzę tylko o tym żeby się wreszcie położyć do łóżka. Macie może jakieś propozycje co powinnam zmienić żeby mi to przeszło?:(
Pije kawę ale tylko/aż jedną i to rano. Może jest coś lepszego? choć znów te energetyki nie zdrowe.
____________________________________________________________________________________

Proponuję, żebyś zmieniła partnera/ partnerkę... znalazła kochanka lub kochankę (nie znam Twoich preferencji) . Po tej "rewolucji" złapiesz wiatr w żagle.

hej, też miałam kiedyś podobnie. kupiłam sobie wtedy tabletki Bodymax i przyznam, że postawiły mnie na nogi.
są też podobne maxiwit, ale na mnie np nie działają.
poza tym dobrze jest zmienić tłuste mięso na chude i dużo warzyw i owoców. można się poczuć młodszym od takiej diety, choć ja się akurat czułam wciąż głodna ;)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Ciągle zmęczona