20
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi8
  • Ocen na +-12
20 ppt ?

ciąża a partner (9)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

ciąża a partner

Napisał(a): wiktoria92 -

Hej, nie wiem gdzie wstawić ten temat więc pisze tu. Otóż jestem z partnerem już długich parę lat, mieszkamy razem i wszystko by było w porządku do momentu.. otóż prawdopodobnie jestem w ciąży, mój partner jeszcze niczego nie wie, ale podejrzewa, ponieważ spóźnia mi się okres. od paru dni zadręcza mnie pytaniami "co ukrywasz" choć ja sama jeszcze niczego nie wiem i tak też mu mówię. Ja osobiście bardzo bym się cieszyła z maleństwa bo długo na nie czekałam, ale mój partner ciągle mi robi wykłady (on jest za młody, trzeba mieć stałą prace itd) ja wiem że stała praca jest bardzo ważna ale to nie powód aby mieć negatywne myślenie jeśli chodzi o ciąże. Za kilka dni udaję się do lekarza potwierdzić moje przypuszczenia o ciąży i jeśli wyjdzie na to że jestem w ciąży to nie wiem jak mam oznajmić to swojemu partnerowi że będziemy mieli dziecko.
INTERIA.PL

Re: ciąża a partner

Napisał(a): Gość -

wiktoria92 Hej, nie wiem gdzie wstawić ten temat więc pisze tu. Otóż jestem z partnerem już długich parę lat, mieszkamy razem i wszystko by było w porządku do momentu.. otóż prawdopodobnie jestem w ciąży, mój partner jeszcze niczego nie wie, ale podejrzewa, ponieważ spóźnia mi się okres. od paru dni zadręcza mnie pytaniami "co ukrywasz" choć ja sama jeszcze niczego nie wiem i tak też mu mówię. Ja osobiście bardzo bym się cieszyła z maleństwa bo długo na nie czekałam, ale mój partner ciągle mi robi wykłady (on jest za młody, trzeba mieć stałą prace itd) ja wiem że stała praca jest bardzo ważna ale to nie powód aby mieć negatywne myślenie jeśli chodzi o ciąże. Za kilka dni udaję się do lekarza potwierdzić moje przypuszczenia o ciąży i jeśli wyjdzie na to że jestem w ciąży to nie wiem jak mam oznajmić to swojemu partnerowi że będziemy mieli dziecko.
Zażalenie do Pana Boga, że chciałaś mieć tylko orgazm...

Reklama

Reklama

Napisał(a): Gość -

nibynick
Mysia3006 Powiesz mu wprost, bo jak inaczej. Jeśli będzie miał jakieś ale, to znaczy, że jest totalnie nieodpowiedzialny.
Ja stanowczo protestuję ! Sprawców ciąży było dwoje! ;-)
Oki, ale kobieta wyraźnie napisała, że nie ma nic przeciwko tej ciąży. A mężczyzna już się wymiguje.
I proszę mi tu nie krzyczeć:-). Głucha nie jestem:-)

Napisał(a): wiosna2 -

wiktoria92 Hej, nie wiem gdzie wstawić ten temat więc pisze tu. Otóż jestem z partnerem już długich parę lat, mieszkamy razem i wszystko by było w porządku do momentu.. otóż prawdopodobnie jestem w ciąży, mój partner jeszcze niczego nie wie, ale podejrzewa, ponieważ spóźnia mi się okres. od paru dni zadręcza mnie pytaniami "co ukrywasz" choć ja sama jeszcze niczego nie wiem i tak też mu mówię. Ja osobiście bardzo bym się cieszyła z maleństwa bo długo na nie czekałam, ale mój partner ciągle mi robi wykłady (on jest za młody, trzeba mieć stałą prace itd) ja wiem że stała praca jest bardzo ważna ale to nie powód aby mieć negatywne myślenie jeśli chodzi o ciąże. Za kilka dni udaję się do lekarza potwierdzić moje przypuszczenia o ciąży i jeśli wyjdzie na to że jestem w ciąży to nie wiem jak mam oznajmić to swojemu partnerowi że będziemy mieli dziecko.
>>O to go ucieszysz taką wiadomością ........no ale nie ma co ukrywać ........a prace niech szuka:)OOOO

Reklama

Napisał(a): tjodavl -

czytając takie głupoty zastanawiam się as wręcz jestem prawie pewna ze cześć z was powinni wykastrować żeby kolejnych debili nie sprowadzać na ten świat sypiając ze sobą zawsze jest ryzyko ciąży wiec co to za głupie tematy jak powiedzieć facetowi o ciąży co nie zdaje sobie sprawy z jakimi konsekwencjami się to wiaze

Napisał(a): wiktoria92 -

nadal nie ma @, wiec jutro udaję się do lekarza na usg, kiedy mój partner usłyszał że prawdopodobnie jestem w ciąży zaczął namawiać do usunięcia jej, czego oczywiście nie zrobie. po tych słowach zaczynam się zastanawiać jaka jest przyszłość z osobą która pragnie usunąć własne dziecko...
« Wróć do tematów
Do góry strony: ciąża a partner