34
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń250
  • Odpowiedzi31
  • Ocen na +0
34 ppt ?

CIĄŻA I NIEDOBÓR (32)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: CIĄŻA I NIEDOBÓR

Napisał(a): Gość -

Kobiety z niedoborami witaminy D w ciąży są zagrożone ryzykiem wystąpienia cukrzycy ciążowej, stanu przedrzucawkowego, przedwczesnego porodu, a dzieci mogą mieć mniejszą wagę urodzeniową, istnieje tez ryzyko nieprawidłowości w budowie układu kostnego. O problemach z zębami czy odpornością nawet nie wspomnę.

Re: CIĄŻA I NIEDOBÓR

Napisał(a): gość -

Hej ;) Autorko wątku , ja go musiałam brać właśnie ;) Chella fer forte, suplement o którym wspomniałaś i było w porządku . Nie miałam przynajmniej żadnych zaparć w porównaniu z innymi lekami które brałam wczesniej na niedobór żelaza . Dodam ,ze miałam bardzo obniżone żelazo w ciąży . jak właśnie brałam preparay wyżej wspomniany , przy następnych badaniach wyniki były znacznie lepsze ;) także polecam

Reklama

Re: CIĄŻA I NIEDOBÓR

Napisał(a): gość -

ciąża i niedobór żelaza to przede wszytskim odpowiednia dieta wzbogacona w takie jak szpinak, jarmuż ( zdrowy i smaczny ) , buraki , botwinki itd. dodatkowo jak się jest w ciąży bardzo zalecane jest przyjmowanie suplementów wspomagających np. Chella fer forte , wtedy nie dosc ,ze wzmocnicie organizm to w dodatku jeszcze dostarczycie kwas foliowy i witaminy niezbędne dziecku w brzuchu matki.Pozdrawiam.

Re: CIĄŻA I NIEDOBÓR

Napisał(a): gość -

zgadzam się z opisem powyżej . Ale co jak ja np. nie lubię buraków ? szpinaku nie cierpię ? .Poszłam do ginekologa a dodam ,że mam cięzko z wynikami .anemia goni anemię . Lekarz zalecił mi właśnie jakiś suplement i to własnie chella fer forte. biorę go od miesiąca,poszłam na następne badanie no i żelazo się dzwigło

Re: CIĄŻA I NIEDOBÓR

Napisał(a): gość -

Ja przed ciążą już zaczełam brac chela ferr forte - z uwagi na kwas foliowy i żelazo - którego w moim organiźmie zawsze bywało mało. oczywiście sam suplement działa ale dieta też robi swoje - połączenie tych dwóch elementów daje 100% efekt! A więc jeśli chcesz kompleksowo o siebie zadbać bierz nie tylko suplementy ale też jedz zieleninke;)

Re: CIĄŻA I NIEDOBÓR

Napisał(a): gość -

zgadzam się z postem powyżej , suplementy plus jakiś szpinak np. ogólnie to co ma dużo żelaza w sobie . Co do samego chella fer forte , to również brałam, wyniki , tez mi się polepszyły . Oczywiście wszystko było zażywane pod okiem lekarza ginekologa , nie inaczej .
« Wróć do tematów
Do góry strony: CIĄŻA I NIEDOBÓR