35
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń211
  • Odpowiedzi33
  • Ocen na +-2
35 ppt ?

Ciąża i poród (34)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Ciąża i poród

Napisał(a): ~Elizka -

Jak przebiega ciąża i poród? Czy to naprawdę jest taki okropny okres w życiu kobiety, podczas którego cały czas ma się wahania nastroju i nieustające bóle wszystkiego? Wiele moich koleżanek mówi, że ciąża i poród jest bardzo ciężkim czasem w życiu kobiety i to trochę odstrasza mnie od posiadania dziecka.
INTERIA.PL

Re: Ciąża i poród

Napisał(a): gość -

~Elizka Jak przebiega ciąża i poród? Czy to naprawdę jest taki okropny okres w życiu kobiety, podczas którego cały czas ma się wahania nastroju i nieustające bóle wszystkiego? Wiele moich koleżanek mówi, że ciąża i poród jest bardzo ciężkim czasem w życiu kobiety i to trochę odstrasza mnie od posiadania dziecka.
Poród jest bardzo ciężki i bolesny, ale sama ciąża to wyjątkowy i piękny czas. Nie bój się tego. życzę Ci powodzenia i zdrowego dzidziusia :)

Reklama

Napisał(a): gość -

gość
~Elizka Jak przebiega ciąża i poród? Czy to naprawdę jest taki okropny okres w życiu kobiety, podczas którego cały czas ma się wahania nastroju i nieustające bóle wszystkiego? Wiele moich koleżanek mówi, że ciąża i poród jest bardzo ciężkim czasem w życiu kobiety i to trochę odstrasza mnie od posiadania dziecka.
Poród jest bardzo ciężki i bolesny, ale sama ciąża to wyjątkowy i piękny czas. Nie bój się tego. życzę Ci powodzenia i zdrowego dzidziusia :)
Oj nie strasz jej xD Wszystko zależy od budowy kobiety , od budowy miednicy, wielkości dzieciątka xD Czasami mogą zdarzyć się komplikacje, ale bywa i tak, że maluszek wyskoczy jak mokre mydelko xD

Reklama

Napisał(a): Gość -

liliana25 jeżeli tak mowia to znaczy zew nie cieszyly się się z ciąży tak bardzo...nazekac może każdy ale matka która czeka dziecka nawet nie zwraca uagi na niegodności
nie jestem idealny ale za takie błędy ortograficzne powinno dawać sie linijką po łapkach:))

Reklama

Napisał(a): yna37 -

Przyjemnie być w ciąży,pomagają spełniają zachcianki....dbają o Ciebie a Ty czekasz na kawałek siebie,cZujesz jak rośnie,porusza się...Poród jest "bezbolesny" to są takie emocje,że kiedy maleństwo jest na Twojej piersi o niczym już niepamiętasz tylko RADOŚĆ I WIELKA MIŁOŚC i ulga
Dasz radę jak my wszystkie dzieciate ;-)

Napisał(a): liliana25 -

yna37 Przyjemnie być w ciąży,pomagają spełniają zachcianki....dbają o Ciebie a Ty czekasz na kawałek siebie,cZujesz jak rośnie,porusza się...Poród jest "bezbolesny" to są takie emocje,że kiedy maleństwo jest na Twojej piersi o niczym już niepamiętasz tylko RADOŚĆ I WIELKA MIŁOŚC i ulga
Dasz radę jak my wszystkie dzieciate ;-)
dokładnie tak :-)

Napisał(a): Amnezja56 -

Ciąża to niesamowity okres w życiu kobiety. Bardzo ważne jest jednak by trafić pod opiekę odpowiednich osób i wykonać podczas ciąży wszystkie potrzebne badania. Moja znajoma trafiła pod opiekę ginekologa z http://www.ad(...)med.pl/ i jest bardzo zadowolona :)

Napisał(a): karo81 -

Amnezja56 Ciąża to niesamowity okres w życiu kobiety. Bardzo ważne jest jednak by trafić pod opiekę odpowiednich osób i wykonać podczas ciąży wszystkie potrzebne badania. Moja znajoma trafiła pod opiekę ginekologa z http://www.ad(...)med.pl/ i jest bardzo zadowolona :)
twój nick wyjaśnia treść postu...

Napisał(a): Gość -

Niestety nie da się tego przewidzieć jak będzie, to bardzo indywidualna sprawa. U mnie ciąża, szczególnie pierwsze 3 miesiące to był koszmar, codziennie wymioty, ból głowy, osłabienie, w zasadzie zostałam odcięta od świata... ot taka reakcja organizmu nie wiadomo dlaczego. A nikt w rodzinie ciężko ciąży nie przechodził, więc nie ma reguły więc się nie ma co zamartwiać. Podobnie z porodem, wszystko to jest bardzo indywidualna kwestia nie da się uogólnić.

Napisał(a): ~koralova -

Nie jest tak źle :) Chociaż wiadomo, każda kobieta inaczej przechodzi ciążę. U jednej jedynym objawem będzie powiększający się brzuch, a u innej będzie cała masa dolegliwości. Tego się niestety nie przewidzi. Warto na pewno się dobrze do ciąży przygotować. Najważniejszy jest kwas foliowy. Wiem, że Inofem ma go w składzie, a dodatkowo pomaga uregulować cykl i dobrze wpływa na owulację. Warto też zrobić jakieś podstawowe badania.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Ciąża i poród