88
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi48
  • Ocen na +0
88 ppt ?

Ciąża na uratowanie małżeństwa? (49)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Ciąża na uratowanie małżeństwa?

Napisał(a): Gość -

wiosna72
Edytt5 Pomysł Najgorszy z możliwych ...
>>Jeśli jest żle to dziecko nie scementuje takiego małożeństwa:))))
Podziwiam głupotę kobiet ratujących małżeństwo w ten sposób... nie da się kogoś zatrzymać na siłę.. :)
INTERIA.PL

Napisał(a): gość -

Na dziecko "dla ratowania" decydują się wyrachowane cwaniary, co to chcą być możliwie jak najdłużej utrzymywane przez mężczyznę, a przynajmniej mieć alimenty i jakąś podstawę, to co myślę o tych wszystkich "ciążach z rozsądku" itd.

Edytt5
wiosna72
Edytt5 Pomysł Najgorszy z możliwych ...
>>Jeśli jest żle to dziecko nie scementuje takiego małożeństwa:))))
Podziwiam głupotę kobiet ratujących małżeństwo w ten sposób... nie da się kogoś zatrzymać na siłę.. :)
>.Sobie tylko kłopotów i obowiązków dołożyć-można::))))))))

Reklama

Reklama

cwaniary to te co łapią facetów na ciąże i faceci muszą się żenic, a nie mężatki, które kochaja swojego męża i chcą utrzymać małżeństwo. POPIERAM
gość Na dziecko "dla ratowania" decydują się wyrachowane cwaniary, co to chcą być możliwie jak najdłużej utrzymywane przez mężczyznę, a przynajmniej mieć alimenty i jakąś podstawę, to co myślę o tych wszystkich "ciążach z rozsądku" itd.

Reklama

Oszalałaś kobieto? Jak ta mała, bezbronna istota, która sama swoim przyjściem na swiat wszystkim potrząsa od podstaw, ma utrzymać rozpadający się związek? Swoja drogą, głupota ludzka jest bezbrzeżna, ręce opadają.

gość cwaniary to te co łapią facetów na ciąże i faceci muszą się żenic, a nie mężatki, które kochaja swojego męża i chcą utrzymać małżeństwo. POPIERAM
gość Na dziecko "dla ratowania" decydują się wyrachowane cwaniary, co to chcą być możliwie jak najdłużej utrzymywane przez mężczyznę, a przynajmniej mieć alimenty i jakąś podstawę, to co myślę o tych wszystkich "ciążach z rozsądku" itd.
Utrzymać kogoś na siłę?!... a co to jakieś więzienie???

Edytt5
gość cwaniary to te co łapią facetów na ciąże i faceci muszą się żenic, a nie mężatki, które kochaja swojego męża i chcą utrzymać małżeństwo. POPIERAM
Utrzymać kogoś na siłę?!... a co to jakieś więzienie???
>>Mi się wydaje ,że powinna być jakaś odpowiedzialnośc za to dziecko i to z dwóch stron:)))))))))))

A u mnie akurat pomoglo. Nigdy nie chcialam miec dzieci, maz chcial, a ja sie nie bardzo chcialam zdecydowac. Bylo coraz gorzej, wiec aby ratowac malzenstwo, zaszlam w ciaze. I teraz, po 5 latach z nasza coreczką jest super;)

Elzz Myślicie ze to dobry pomysł?
Czy któraś z Was zdecydowała by sie na ciążę, tylko po to by ratować małżeństwo?
Czy w ogóle zdecydowałybyście się na taki ruch dla dobra Waszego i oczywiście całego związku?
Wg mnie to bardzo poważna decyzja i nie wiem czy odważyłabym sie zajść w ciążę jeżeli nie byłabym pewna co by było dalej...
A co jeśli to tym bardziej pogorszyło by sytuację?
Co o tym sądzicie?
nie ma dzieci, ale wydaje mi się, że nie można zrobić nic głupszego, bo co nowy obowiązek, sprawi, ze ten kto chce odejść pokocha? wcale nie, a może znienawidzić i się będziesz męczyć z niechcianym dzieckiem i brakiem miłości
wydaje mi się, że można odbudować miłość, jak się chce, ale to praca nad dzieckiem, tylko dwojga nad dwojgiem, żeby siebie nawzajem uszczęsliwić...
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • ciąża uratuje małżeństwo
Do góry strony: Ciąża na uratowanie małżeństwa?