0
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń9
  • Odpowiedzi0
  • Ocen na +0
0 ppt ?

Ciąża,test ciążowy? (1)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Ciąża,test ciążowy?

Napisał(a): gość -

Zacznę od początku moja siostra 21 lat na co dzień mieszka za granicą przyjeżdża kilka razy w roku do kraju mieszka wynajmuje tam mieszkanie z przyjaciółką.
Jesteśmy bardzo przywiązani kochamy się(jak rodzeństwo) , wspieramy,czasem zdarzają się kłótnie itp.
Kiedyś zobaczyłem jak patrzy się na swój brzuch i go dotyka było tak kilka razy jak widziała że się patrzę to przestała, jeszcze innym razem zauważyłem jakieś tabletki jak się okazało później antykoncepcyjne. Pamiętam że kiedyś czegoś szukałem i nie mogłem znaleźć więc otwierałem wszystkie szafki,szuflady i w jednej był test ciążowy bardzo się przestraszyłem że podejrzewa u siebie ciążę. Nie było jej w pokoju i otworzyłem opakowanie(wiem że nie powinienem) i była 1 kreska trochę się uspokoiłem że nie jest w ciąży
Głębiej był drugi test który zabrała wykonać. Odkąd pamiętam nigdy nie lubiła dzieci i nie chciała ich mieć , miała do nich negatywne nastawienie a zauważyłem ,że zaczęła się nimi interesowac. Chętnie bawi się i rozmawia z dziećmi znajomych,i rodziny bierze na ręce itp.
Od tamtego czasu gdy zobaczyłem test myślę często o niej i o tej sytuacji, ale nie zauważyłem by brzuch jej się powiększał.
Jak myślicie powinienem powiedzieć jej o tym że widziałem test ciążowy?
Co byście zrobili na moim miejscu i czy to jej zachowanie może coś sugerować?
Jeszcze jedno - ma chłopaka i gdyby to była prawda o dziecku to on jest ojcem.

« Wróć do tematów
Do góry strony: Ciąża,test ciążowy?