0
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń0
  • Odpowiedzi7
  • Ocen na +0
0 ppt ?

Ciążowa panika znów (8)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Ciążowa panika znów

Napisał(a): Gość -

Hej, też się przenoszę już na nowe forum ze starymi problemami.
Mianowicie moje ciążowe shizy... Nie wiem czy kiedyś mi to minie?? :(
W lipcu raz kochałam się z chłopakiem (zabezpieczamy się gumkami i tabletkami) i raz się pieściliśmy. Wcześniej chyba z powodu przegrzania na słońcu kiepsko się czułam i miałam biegunkę (nie po wzięciu tabletek tylko rano i w ciągu dnia, tabletki biorę o 21). Potem miałam krwawienie - 17,18,19 lipca. Od tego czasu nie byliśmy razem. Wczoraj dostałam krwawienie, ale dzisiaj już bardzo skąpo - widać ślady krwi na papierze ale nie jest jej tyle, żeby zabrudziła podpaskę. Miałam też niedawno infekcję intymną. A niektóre z Was pisały, że podczas brania tabletek zdarza się nawet 1 dniowe krwawienie.
Ja oczywiście schizuję, że to na pewno ciąża :(
Kopnijcie mnie proszę, wiem, że jestem panikarą i każde odstępstwo od 3 dniowego krwawienia, spóźnienie o 1 dzień wywołuje u mnie panikę ;(
INTERIA.PL

Re: Ciążowa panika znów

Napisał(a): Gość -

Oczywiście, że pójdę. Jutro mam wizytę w spr infekcji więc poproszę też o usg dla świętego spokoju. Po prostu strasznie się martwię i boję :( Ale przecież gdyby te tabletki nie zadziałały wtedy to nie dostałabym w lipcu okresu?

Reklama

Reklama

Reklama

Re: Ciążowa panika znów

Napisał(a): ~Blaugran -

Jesteś dobrze zabezpieczona. Aż do przesady. Więc nie ma co panikować. Są kobiety, które z dumą piszą o tym, że zabezpieczają się stosunkiem przerywanym i nie wpadły (wątpię) i teraz kochają swoje planowane dzieci (w sumie to brzmi jak wyznanie typowej madki).
« Wróć do tematów
Do góry strony: Ciążowa panika znów