72
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń4 tys.
  • Odpowiedzi24
  • Ocen na +19
72 ppt ?

Ciche dni jak je przetrwać? (25)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Ciche dni jak je przetrwać?

Napisał(a): ~maciejko -

Mamy z żoną ciche dni, nic odkrywczego, w sumie raz w miesiącu zdarza się, że jest kłótliwa, nic jej nie pasuje, a humory zmieniają się z minuty na minutę (serio!!!) Ja wiem, że to kobiece sprawy, ale mam dość spania na kanapie i braku czułości wtedy - ja nie mówię już tylko o TYM, ale przed TYM moja kobieta jest nie do zniesienia, czytałem o tym w internecie, podobno to normalne, jakoś się to nawet nazywa, ale nie pamiętam.. Ale podpowiedzcie, jak się zachowywać? Jak przetrwać te ciche dni i wrócić do łask żony? Dlaczego z powodu jakiegoś tam nasilenia, przesilenia czy czegoś tam innego, ja mam mieć bana na igraszki z żoną i w ogóle jakąkolwiek rozmową z nią? Jak mężczyźni radzą sobie z tymi cichymi dniami kiedy kobiety mają swoje "fochy"?

Re: Ciche dni jak je przetrwać?

Napisał(a): olianka -

Z Twojego opisu wynika, że chodzi o PMS , czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego i następującą po nim miesiączkę. Znam kobiety, które w trakcie PMS - a dosłownie świrują, a ciche dni to przy tym pikuś. Płacz i radość na zmianę, nadpobudliwość to tylko niektóre objawów.. Jeżeli sprawa jest bardzo uciążliwa, to porozmawiaj z żoną i zaproponuj wizytę u ginekologa.

Napisał(a): ~justy -

Z naturą kobiety nie wygrasz, mój drogi. Ale mężczyźni jakoś sobie z tym radzą, może zaskocz żonę czymś, zrób dla niej coś miłego, przygotuj relaksującą kąpiel, przyrządź kolację, włącz film, no i przede wszystkim musisz uzbroić się w cierpliwość, nie dać się sprowokować.

Napisał(a): ~gwr -

Wygonić focha z dupki :)))
a tak poważnie to sam zespół nie jest powodem do wyżywania się na najbliższej osobie- powiedz jej o tym szczerze, że rani Cię takim zachowaniem i jeśli sobie z tym nie radzi by poszła z Tobą do specjalisty.

Napisał(a): Gość -

~gwr Wygonić focha z dupki :)))
a tak poważnie to sam zespół nie jest powodem do wyżywania się na najbliższej osobie- powiedz jej o tym szczerze, że rani Cię takim zachowaniem i jeśli sobie z tym nie radzi by poszła z Tobą do specjalisty.
sory, ze się wtrące ze swoim laickim podejściem, ale jeśli kobieta jest kłótliwa, to akurat średnio się wyżywa przez ciche dni, chyba, że o ciszę w sypialni chodzi... tego jednak też nie rozumiem, zakładając, że ludzie zwyczajnie się kochają. Jeśli jest się z kimś za karę, to się wymysla potem takie bajeczki, jak ciche dni...bo isię np. na wymioty zbiera na myśl o spaniu w jednej sypialni...

w żadnym jednak przypadku terapia nie jest potrzebna, a jeśli już, to zwyczajnie zmiana partnera....

Napisał(a): lucyy7 -

Wszystkiemu winne hormony chociaż nie powiem u Twojej żony to mocno nasilone... Nie myślała by coś z tym zrobić? pomijając Ciebie uwierz ona sama się z tym bardziej męczy. Ja też kiedyś miałam co miesiąc dobre 3-4 dni prawie wyjęte z życia, chodziłam jak tykająca bomba. A odkąd gin mi przepisał tabletki belara (to antykoncepcja ale na PMS działa jak wybawienie) wszystko się skończyło. W ogóle nic nie drażni mnie przed okresem!

Napisał(a): ~KOMUCH -

~mojaopinia Wkurzyles ja i jest na ciebie zla. Twoja wina. Przepros, badz dla niej mily. To jej poprawi humor i bedzie dobrze dla was obojga.
BLE BLE JAK BĘDZIE NADSKAKIWAŁ TO JESZCZE GORZEJ JAK ZE WŚI W RYŁU I DO GNOJU A JAK W MIEŚCIE T 3 WYPŁATY PRZEHULAJ I SIĘ SKOŃCZY

Napisał(a): ~brandol -

~justy Z naturą kobiety nie wygrasz, mój drogi. Ale mężczyźni jakoś sobie z tym radzą, może zaskocz żonę czymś, zrób dla niej coś miłego, przygotuj relaksującą kąpiel, przyrządź kolację, włącz film, no i przede wszystkim musisz uzbroić się w cierpliwość, nie dać się sprowokować.
a najlepiej nalej sobie kielonka albo dwa i wypij za jej zdrowie,
« Wróć do tematów
Do góry strony: Ciche dni jak je przetrwać?