8
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń82
  • Odpowiedzi7
  • Ocen na +0
8 ppt ?

Ciekawostki z forum Interii. (8)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Ciekawostki z forum Interii.

Napisał(a): Ananke -

W jednym temacie komentarz wchodzi bez problemu, w innym: "Komunikat: chwilowa niedostępność
Szanowni Państwo,

Informujemy, iż z powodów technicznych mogą wystąpić utrudnienia w korzystaniu z portalu INTERIA.PL. W chwili obecnej trwają prace nad przywróceniem poprawnego funkcjonowania portalu.

Przepraszamy za utrudnienia".

Jak to działa?
INTERIA.PL

Reklama

Re: Ciekawostki z forum Interii.

Napisał(a): Ananke -

~gość Też pewnie jesteś cenzurowana z powodu swojej wyjątkowej przenikliwości i mądrości.

A poważniej: nie wiem, jak działa, ale nie ma reguły i awarie zdarzają się niezależnie od poruszanych tematów i wyznawanych poglądów.
Nie przesadzaj z przenikliwością, wielu spraw nie dostrzegam, jak każdy.
Co do cenzury... no cóż...

Napisał(a): Gość -

~gość Też pewnie jesteś cenzurowana z powodu swojej wyjątkowej przenikliwości i mądrości.

A poważniej: nie wiem, jak działa, ale nie ma reguły i awarie zdarzają się niezależnie od poruszanych tematów i wyznawanych poglądów.
Na to wygląda, ze 3 miesiące temu nie mogłem dodać komentarza z równaniami matematycznymi i mi się pojawiał chyba ten sam komunikat, musiałem post trochę zmienić. A z tydzień temu po dodaniu tematu nie mogłem go edytować, a próbowałem z 6 czy 7 razy, wyskakiwał komunikat o chwilowej niedostępności i naprawach czy coś w tym stylu. Dopiero po 22 minutach mi się udało. Oczywiście to nie był temat proPiS, tak więc tu nie chodzi o poglądy jak niektórzy sugerują, to jest losowy przypadek, i zdarza się nawet w całkiem neutralnych wątkach nie związanych z polityką.

Problem w tym że czasami nie można dodać wpisu i pojawia się komunikat o tych problemach technicznych, a w tym samym czasie inni piszą w tym temacie normalnie bez problemu, ja już widziałem trzy takie przypadki.

Reklama

Napisał(a): Dobrawa1 -

Wodnick7

Problem w tym że czasami nie można dodać wpisu i pojawia się komunikat o tych problemach technicznych, a w tym samym czasie inni piszą w tym temacie normalnie bez problemu, ja już widziałem trzy takie przypadki.
Ja mam tak codziennie. Zależy tez w jakim wątku piszę. W jednym komunikat, a w drugim juz nie. Poza tym moje odpowiedzi pojawiają się czasami dopiero 3-4 min

Napisał(a): MissSilentMegan -

Też niekiedy pojawia mi się taka informacja, kiedy chcę dodać komentarz.

Reklama

Napisał(a): Admminka -

Szanowni Forumowicze,

przyjrzymy się sprawie z programistami. Tymczasem jeśli zauważyliście tego typu problemy, proszę o zgłaszanie ich mailowo lub w prywatnej wiadomości do Admminki z - jeśli to możliwe informacjami o temacie, czasie, treści, nicku, przeglądarce oraz o tym, czy wpis był odpowiedzią. To pomoże w ustaleniu przyczyny problemów i walce z nimi.

Pozdrawiam,
Admminka
« Wróć do tematów
Do góry strony: Ciekawostki z forum Interii.