Odpowiadasz na:
Ciekawostki z forum Interii.

Ananke
Temat dodał(a):
Ananke -
W jednym temacie komentarz wchodzi bez problemu, w innym: "Komunikat: chwilowa niedostępność Szanowni Państwo, Informujemy, iż z powodów technicznych mogą wystąpić utrudnienia w korzystaniu z portalu INTERIA.PL. W chwili obecnej trwają prace nad przywróceniem poprawnego funkcjonowania portalu. Przepraszamy za utrudnienia". Jak to działa?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Ciekawostki z forum Interii.

Napisał(a): MissSilentMegan -

Też niekiedy pojawia mi się taka informacja, kiedy chcę dodać komentarz.

Napisał(a): Dobrawa1 -

Wodnick7

Problem w tym że czasami nie można dodać wpisu i pojawia się komunikat o tych problemach technicznych, a w tym samym czasie inni piszą w tym temacie normalnie bez problemu, ja już widziałem trzy takie przypadki.
Ja mam tak codziennie. Zależy tez w jakim wątku piszę. W jednym komunikat, a w drugim juz nie. Poza tym moje odpowiedzi pojawiają się czasami dopiero 3-4 min

Reklama

Napisał(a): Gość -

~gość Też pewnie jesteś cenzurowana z powodu swojej wyjątkowej przenikliwości i mądrości.

A poważniej: nie wiem, jak działa, ale nie ma reguły i awarie zdarzają się niezależnie od poruszanych tematów i wyznawanych poglądów.
Na to wygląda, ze 3 miesiące temu nie mogłem dodać komentarza z równaniami matematycznymi i mi się pojawiał chyba ten sam komunikat, musiałem post trochę zmienić. A z tydzień temu po dodaniu tematu nie mogłem go edytować, a próbowałem z 6 czy 7 razy, wyskakiwał komunikat o chwilowej niedostępności i naprawach czy coś w tym stylu. Dopiero po 22 minutach mi się udało. Oczywiście to nie był temat proPiS, tak więc tu nie chodzi o poglądy jak niektórzy sugerują, to jest losowy przypadek, i zdarza się nawet w całkiem neutralnych wątkach nie związanych z polityką.

Problem w tym że czasami nie można dodać wpisu i pojawia się komunikat o tych problemach technicznych, a w tym samym czasie inni piszą w tym temacie normalnie bez problemu, ja już widziałem trzy takie przypadki.

Napisał(a): Ananke -

~gość Też pewnie jesteś cenzurowana z powodu swojej wyjątkowej przenikliwości i mądrości.

A poważniej: nie wiem, jak działa, ale nie ma reguły i awarie zdarzają się niezależnie od poruszanych tematów i wyznawanych poglądów.
Nie przesadzaj z przenikliwością, wielu spraw nie dostrzegam, jak każdy.
Co do cenzury... no cóż...

Reklama