564
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń38 tys.
  • Odpowiedzi146
  • Ocen na +150
564 ppt ?

Ciemne chmury nad Giertychem? (147)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Ciemne chmury nad Giertychem?

Napisał(a): apollo87 -

Po zatrzymaniu i przeszukaniu domu Romana Giertycha nie słabną działania dotyczące osoby słynnego adwokata. Najpierw wyszło na jaw, że mecenas używał skrzynki pocztowej, założonej na fikcyjne nazwisko Jacka Krzesińskiego. Co więcej, posiadał ją od lat.
Dzisiaj natomiast media donoszą, że karabinierzy weszli do włoskiej willi Giertycha. Posiadłość została przeszukana i jakoby zabezpieczono „istotne dla sprawy dokumenty”.
Jak myślicie, co wyniknie ze sprawy Romana?
INTERIA.PL

Re: Ciemne chmury nad Giertychem?

Napisał(a): Dobrawa1 -

Rozumiem, że adwokat dobrze zarabia, ale chyba nie aż tak, by mieć 2 posiadłości; we Włoszech i w Polsce (spory pałacyk) Na dodatek...trzeba kasy, by to wszystko utrzymać, opłaty zrobić.
Skąd, aż tyle kasy?https://www.s(...)s1.html

Reklama

Reklama

Re: Ciemne chmury nad Giertychem?

Napisał(a): ~qaz -

[cytat kogo=Dobrawa1]Rozumiem, że adwokat dobrze zarabia, ale chyba nie aż tak, by mieć 2 posiadłości; we Włoszech i w Polsce (spory pałacyk) Na dodatek...trzeba kasy, by to wszystko utrzymać, opłaty zrobić.
Skąd, aż tyle kasy?
Trzeba się najpierw wykształcić, a potem ciężko popracować i też może będziesz miała.

Reklama

Re: Ciemne chmury nad Giertychem?

Napisał(a): ~Etyka -

Nic nie wyniknie gdyz Obroncy Adwokata ( kuriozum!) zmachlacza sparwe korzystajac z kruczkow prawnych jako, ze w Polsce od czasow KOMUNY panuje przewaga Formy nad Trescia i juz maja mase zarzutow jak chocby ten, ze przeszukanie Rezydencji wloskiej Mecenasa musialo sie odbyc w obecnosci Adwokatow tegoz Adwokata i Komisji zlozonej z Adwokatow wchodzacych w sklad Samorzadu Adwokackeigo a padly glosy ze i samego Podejrzanego co nie bylo spelnione a wiec wyniki przeszukania sa NIEWAZNE i nie moga byc brane przez sedziego pod uwage a musza byc odrzucone ,, k cziortu materii,, jako niebyle. Natomaist gdyby to przeszukanie odbylo sie w obecnosci Adwakotow , Adwokata i Przedstawicieoli samorzadu Adwokackeigo to zawsze moze zarzucic, ze jeden z Czlonkow samorzadu byl nieprawnie wybrany do samorzadu gdyz np. jego Prabaci Kuzynka byla sekretarka Komendanta ORMO we gminie i tak mozna w neiskonczonosc stopowac proces. Prawda jest taka, ze wspomniany mecenas , ktory skacze w takt skocznej przyspiewki pwinien byc WYDALONY z zawodu Adwokata i akzdego innego Prawnictzego juz po tym jak KLAMAL przed Komisja sejmowa w sprawei przebiegu i charakteru spotkania na Jasnej Gorze Zwyciestwa z Miliraderem sw.p. DR. Johanem zeznajac, ze spotkal sie z Nim na schodach w przelocie a parwda jest taka, ze siedzial z Nim przystole spozywajac Obiad wydany przez ojcow Paulinow i prowadzil z nim neiszczesne RAZGAWORY. I za to wlos z glowy mu nei spadl aweic i teraz zostanie uniewinniony choc zasluzyl na PIETNASTAKA w Tiurmie pod cela i pod narami a przy PARASZE. Ale tu jest Poslka i w tym problem.Badzmy Realistami.Ma szanse otrzymac wysokie odszkodowanie za dewastacje Reaputacji falszywym pomowieniem.

Re: Ciemne chmury nad Giertychem?

Napisał(a): ~soraya -

Dobrawa1 Rozumiem, że adwokat dobrze zarabia, ale chyba nie aż tak, by mieć 2 posiadłości; we Włoszech i w Polsce (spory pałacyk) Na dodatek...trzeba kasy, by to wszystko utrzymać, opłaty zrobić.
Skąd, aż tyle kasy?https://www.s(...)s1.html
Giertych pracuje z cala swoja rodzino bardzo ciezko.Zapytaj skad wzial nierob kaczynski ktory cale swoje zycie jest poslem albo Szumowski.

Re: Ciemne chmury nad Giertychem?

Napisał(a): ~soraya -

~Etyka Nic nie wyniknie gdyz Obroncy Adwokata ( kuriozum!) zmachlacza sparwe korzystajac z kruczkow prawnych jako, ze w Polsce od czasow KOMUNY panuje przewaga Formy nad Trescia i juz maja mase zarzutow jak chocby ten, ze przeszukanie Rezydencji wloskiej Mecenasa musialo sie odbyc w obecnosci Adwokatow tegoz Adwokata i Komisji zlozonej z Adwokatow wchodzacych w sklad Samorzadu Adwokackeigo a padly glosy ze i samego Podejrzanego co nie bylo spelnione a wiec wyniki przeszukania sa NIEWAZNE i nie moga byc brane przez sedziego pod uwage a musza byc odrzucone ,, k cziortu materii,, jako niebyle. Natomaist gdyby to przeszukanie odbylo sie w obecnosci Adwakotow , Adwokata i Przedstawicieoli samorzadu Adwokackeigo to zawsze moze zarzucic, ze jeden z Czlonkow samorzadu byl nieprawnie wybrany do samorzadu gdyz np. jego Prabaci Kuzynka byla sekretarka Komendanta ORMO we gminie i tak mozna w neiskonczonosc stopowac proces. Prawda jest taka, ze wspomniany mecenas , ktory skacze w takt skocznej przyspiewki pwinien byc WYDALONY z zawodu Adwokata i akzdego innego Prawnictzego juz po tym jak KLAMAL przed Komisja sejmowa w sprawei przebiegu i charakteru spotkania na Jasnej Gorze Zwyciestwa z Miliraderem sw.p. DR. Johanem zeznajac, ze spotkal sie z Nim na schodach w przelocie a parwda jest taka, ze siedzial z Nim przystole spozywajac Obiad wydany przez ojcow Paulinow i prowadzil z nim neiszczesne RAZGAWORY. I za to wlos z glowy mu nei spadl aweic i teraz zostanie uniewinniony choc zasluzyl na PIETNASTAKA w Tiurmie pod cela i pod narami a przy PARASZE. Ale tu jest Poslka i w tym problem.Badzmy Realistami.Ma szanse otrzymac wysokie odszkodowanie za dewastacje Reaputacji falszywym pomowieniem.
czy prokuratura zajela sie dwiema wiezami? nawet nie byl przesluchiwany J.K to mozna nazwac bezprawiem lepszego sortu.

Re: Ciemne chmury nad Giertychem?

Napisał(a): ~jahu -

Nic nie wyniknie, bo sprawy jako takiej nie ma. To pisowska wydmuszka jakich już było wiele, dętych jak Orkiestra Strażacka a które się z czasem rozmywały i nawet pis-media o tym nie wspominały. Giertych bardzo mocno wszedł "władzy" na odcisk i dlatego zmontowano te hucpę polityczno-kryminalną. Chodziło jedynie o przechwycenie ewentualnych dokumentów, obciążających PiS, które Giertych mógł posiadać. Skoro nawet posunięto się do zaangażowania w to włoskich "carabinieri" to muszą być bardzo ważne dokumenty i szalbierstwa. Mam nadzieję, że wkrótce się o tym dowiemy, bo Giertych jest za cwany aby takie materiały w domu trzymać.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Ciemne chmury nad Giertychem?