Odpowiadasz na:
Ciemniejsza strona jabłka

~Come
Temat dodał(a):
~Come -
Choć teraz ceny jabłek są astronomiczne, zazwyczaj jest to najtańszy - i najpopularniejszy owoc. Zjadamy je codziennie - nawet jeśli nie w postaci samego owoca, to jego przetworów, obecnych w prawie wszystkich polskich produktach owocowych. Niestety, na jabłku może być nawet 100 mln bakterii - i to niezależnie od tego, czy jabłko pochodzi z przemysłowego sadu, czy z hodowli ekologicznej. A najwięcej jest nie na skórce, tylko... na nasionach! Rzecz jednak w tym, że w ekologicznych jabłkach dominują bakterie probiotyczne, a w konwencjonalnych - sporo patogenów, w tym z grupy Escherichia-Shigella. Wszystko więc wskazuje na to, że nie warto jeść jabłek w całości i przydaje się spojrzenie na to, skąd pochodzą. Bo nawet jabłko może nam zaszkodzić...

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Ciemniejsza strona jabłka

Napisał(a): ~Biedrona -

Co chwila zmieniają te odkrycia-nasiona niezdrowe,nasiona zdrowe..już nie chce się tego słuchać

Re: Ciemniejsza strona jabłka

Napisał(a): ~stywen -

Jabłka od 8 zł ,wybacz lepiej kupię banana czy inny owoc .A jabłko nie jest dziś popularne mało kto zwraca na nie jabłka.

Reklama

Re: Ciemniejsza strona jabłka

Napisał(a): ~Michał -

Co za brednie. Nastawienie na sterylność chore podejście im więcej mamy styczności z bakteriami patogenami itp. tym bardziej jesteśmy odporni, przestańcie sterylizować społeczeństwo jak ktoś ma chęć niech sobie robi krzywdę.
Ciekawe czy ktoś robił badania u osób które przechodzą ciężko Covid czy przypadkiem nie ma związku ze sterylnością, u dzieci takie podejście kończy się chorobami sam mam dzieci i nie chowam ich sterylnie jak zachorują 2 razy do roku to jest święto, znajomi chuchali dmuchali i teraz min. raz w miesiącu zwolnienie bo dziecko chore.

Re: Ciemniejsza strona jabłka

Napisał(a): ~bila -

To ja kupię banana. Zarazki na wszystkim, a to przynajmniej tanie...

Reklama