20
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń153
  • Odpowiedzi18
  • Ocen na +0
20 ppt ?

Ciepły płaszcz damski (19)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Ciepły płaszcz damski

Napisał(a): ~Elia -

Chciałabym kupić ciepły płaszcz taki na zimę i jednoczesnie ewentualnie by posłużył jesienią. Najllepiej 100% wełna (wiem, że to się wiążę z wysoką ceną płaszcza) , gdzie polecicie kupić? jakość musi być naprawdę dobra, dlatego szukam czegoś z wełny, ocieplanego wełną w środku, eleganckiego :) widziałam takie płaszcze np. w polankafashion ocieplane wełną, wszędzie takie płaszcze to koszt około 1000zł naawet, ale na taką kwotę jestem przygotowana.
INTERIA.PL

Re: Ciepły płaszcz damski

Napisał(a): ~Dzanka -

~Zazasa z takich około 1000zł to moze taki http://polank(...)-kamel/ 100% własnie ma. Polanka ma też tańsze i nieodbiegające jakością od tego, zobacz u nich na strone
dokładnie, 100% welny, cena przyzwoita jak na taką jakość materiału :) Polanka ma dużo takich płaszczy, mi osobiście odpowiada inny kolor, ale ten również niczego sobie. Płaszcze z drobnych wełen są najlepsze na zimę.

Reklama

Re: Ciepły płaszcz damski

Napisał(a): ~Etkosa -

Ja mam płaszcz już ponad 2 lata z tej marki, kupowałam tam taki czarny, świetnie wygląda, wygodny, dwie zimy przechodzone w nim i w jesieni jeszcze ubierałam. Wełna to znakomity materiał na płaszcz, a jeszcze lepiej jak płaszcz ma 100% wełny. Polanka dominuje moim zdaniem jeżeli chodzi o jakość płaszczy.

Reklama

Re: Ciepły płaszcz damski

Napisał(a): ~fiona32 -

~Olkanowak Mi się bardzo podoba taki http://polank(...)-szary/ jest tańszy od tamtego i też jest z wełny 100%. Nie jest jakiś gorszy jakościowo na pewno, a cena niższa :) tylko inny kolor, a to kwestia gustu.
I tutaj masz rację mam płaszcz z tego sklepu i jest nie do podrobienia nawet po dokładnym czyszczeniu jest jak nowy. Widać że jakość tutaj jest bardzo dobra polecam

Reklama

Re: Ciepły płaszcz damski

Napisał(a): ~Tola -

Faktycznie też znam tą firmę, ale ja chyba płaszcze to polecałabym też w bershka, bo ostatnio bardzo fajne widziałam i teraz też można je faktycznie taniej dostać z tego co widzę, bo są przecenione modele niektóre. Wspominałyście jeszcze o bluzkach, jeśli o nie chodzi to ja moge polecić sklephttps://mewa2(...)damskie bo tutaj jakościowo są bardzo dobre ubrania w ogólne, a i masa bluzeczek bawełnianych jest też!

Re: Ciepły płaszcz damski

Napisał(a): ~xxxyyy -

~Wercia2345 Jak szukasz eleganckich płaszczów z prawdziwej wełny, a nie jakiś przereklamowanych poliestrów to śmiało również mogę polecićhttp://polank(...)on.com/ :)
Świetny płaszczyk, aż miło nosić, zdecydowanie ulubiony z mojej kolekcji !
Bardzo ładne mają płaszczyki, klasyczne naprawdę świetne, Wydaje mi się że każda kobieta powinna mieć w swojej szafie coś podobnego, dobrej jakości, coś co ubierze do wszystkiego!

Re: Ciepły płaszcz damski

Napisał(a): ~ilonkabubcio -

Jak płaszcz jest z dobrej jakości materiału, czyli najlepiej z samej wełny, to będzie grzać, nie musi byc gruby wcale. Ja mam taki właśnie z alpaki kupiony w Karibu, jest to inwestycja, ale dobry płaszcz to zakup na wiele lat. No i ciepło w zimne dni gwarantowane :D
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • cieply plaszcz na zime opinie
Do góry strony: Ciepły płaszcz damski